Чорний день київського футзалу. Епіцентр К3 (Київ) - Енергія (Львів) 1-6

Попри те, що у суперниках у «Епіцентра К3» був чинний володар Кубку, київські уболівальники покладали великі надії на команду Олега Шайтанова. До того ж, досі у пам’яті чудовий минулорічний півфінал, коли львів’яни з боєм виграли 5:4. Оптимізму додавала також відсутність через певні ушкодження Валерія Легчанова та Михайла Грицини.

Гості з перших хвилин прибрали м’яч до своїх ніг і почали шукати щілини в обороні «будівельників». Вже на 4-й хвилині Кузь пробив у стійку, що стало першим дзвіночком до киян. Майже кожну свою атаку львів’яни завершували небезпечним моментом. Господарі вперше змогли відповісти. Молодий Жук з розвороту з 8-ми метрів перевірив чи не занадто розслабився Кардаш після стартового простою. Трохи згодом гості відкрили рахунок і зробили це зі стандарту. Пішла передача назад на Коваля, а Сергій у штрафній знайшов Кузя – 0:1.

Представники столиці одразу могли зрівнювати рахунок і нагода була просто чудова. Шевченко справа вийшов на ворота, але Кардаш ліквідував небезпеку, проте м’яч відскочив до Шуста – добиванні, але Кардаш встиг повернутися ворота і впорався з цим ударом, добивання Романовського, рикошет від захисника і м’яч летить над поперечиною. Такі моменти треба реалізовувати.

За дві хвилин Павленко вивів Овсяннікова віч-на-віч, Денис впевнено обіграв воротаря і забив у порожні ворота – 0:2. Львів’яни обертів не скидали, а господарі ніяк не могли їм перешкодити.

Закінчилося все втратою і ударом Дениса Овсяннікова лівою з носка з дуги в дальній кут – 0:3.

До кінця тайму львів’яни впевнено контролювали хід гри і довели першу половину до логічного завершення на свою користь.

Початок 2-го тайму для господарів вийшов приголомшливим. Сергій Шевченко невиправдано зіграв п’ятою біля воріт, Олександр Бондар цю передачу перехопив і одразу ж пробив – Бондаренко з цим ударом впорався, але проти добивання Кузя був безсилий. «Енергетики» за інерцією ще трохи поатакували, а далі «будівельники» всерйоз взялися за справу.

Тут не можна знову не відзначити надійну гру Кардаша, особливо коли Романовський з 8-ми метрів бив в проти хід, але Кардаш дивом встиг зреагувати. Врешті-решт штурм отримав своє логічне завершення. Сергій Коваль ліг під удар Шайтанова і м’яч влучив у руку. Шевченко пробив пенальті дуже потужно у «дев’ятку», так що у воротаря не було ані найменших шансів.

Тут би господарям й розвинути цей успіх, але екстраліговий колектив відчув момент. Менше ніж через півхвилини Павленко знайшов самотнього Рогачова трохи правіше від воріт. Часу у Євгена було стільки, що він міг не тільки прицілитися, а ще й чашку каву випити – 5:1.

Правда «енергетики» багато порушували правила і на 30-й хвилині Сергій Шевечнко мав нагоду, щоб зробити такий собі «стандартний» дубль (забити з пенальті і дабл-пенальті). Удар був потужним, але рука Кардаша перервала його політ у напрямку воріт.

За хвилину маємо сьоме порушення. На цей раз пробивати пішов Олег Шуст. Цей удар теж був хорошим, але Кардаш у шпагаті перевів м’яч у поперечину. В ці хвилини у господарів відбувалася заміна воротаря і Максим Максименко, який з’явився на паркеті, почав грати на чужій половині. «Будівельники» подовгу розігрували м’яч, але високий відсоток браку не дозволив завершити всі ці зусилля результативно. Та ще й перед сиреною Овсянніков оформив хет-трик.

Отже, «Енергія» впевнено перемогла на класі і готова до захисту Кубка України, а киянам залишається вдало виступити у першій лізі, а також чекати наступного сезону, щоб знову проявити себе у Кубку.

«Епіцентр К3» (Київ) – «Енергія» (Львів) 1:6 (0:3)

«Епіцентр К3»: Владислав Бондаренко (Максим Максименко, 30) – Євгеній Жук, Олег Шуст, Микита Шклярук, Сергій Романовський - Сергій Шевченко, Олег Шайтанов, Костянтин Демиденко, Денис Сандецький. Запас: Олександр Таразевич, Валерій Калініченко, Дмитро Бабич.
Тренер: Олег Шайтанов

«Енергія»: Володимир Кардаш (к) – Євген Рогачов, Дмитро Бондар, Маким Павленко, Денис Овсянніков – Степан Струк, Сергій Коваль, Тарас Кузь, Олександр Бондар. Запас: Андрій Пітуля (в) – Микола Грицина.
Тренер: Олександр Косенко

Арбітри: Сергій Подворний (Хмельницький), Сергій Єщенко (Бровари)

Голи: Тарас Кузь, 10, 23, Денис Овсянніков, 13, 16, 40, Євген Рогачов, 29 – Сергій Шевченко, 29 (пен.)

Попередження: Євген Рогачов, 22

Нереалізовані дабл-пенальті: Сергій Шевченко, 30 (воротар), Олег Шуст, 31 (воротар)

Порушення: 5 (3) – 11 (4)

Удари в площину: 17 (8) – 14 (5)

Удари повз: 10 (7) – 4 (1)

Гольові моменти: 24 (12) – 20 (7)