«Надія» достроково стала чемпіоном Волині

Цей факт став реальністю вже обідньої пори в неділю 2 березня, коли стало відомим, що боратинська «Ласка» не вийде на гру з лідером першості. Таким чином, згідно Регламенту змагань, «Надії» була зарахована технічна перемога 5:0 і команда із Хоріва набрала 33 очки, ставши недосяжною для конкурентів. Вітаємо колектив Віктора Ревка з довгоочікуваною перемогою і побажаємо вдалого виступу у фінальній частині Аматорського чемпіонату України, що невдовзі стартує в Одесі.

Відразу два матчі зіграла в Луцьку «Володимирівка» і обидва вдало. Першою жертвою підопічних Олександра Тищенка стало луцьке «Динамо». Щоправда, легкої прогулянки у волошково-білих вийшло, адже суперник чинив гідний опір і намагався на кожну атаку «Володимирівки» відповідати своїми контрвипадами. Звичайно клас виконавців з Володимир-Волинського району, особливо ковельчан та рівненчан, об'єктивно вищий за луцьких аматорів. Але «ігрушку» команди видали доволі видовищну і голи відповідали статусу суперлігового матчу.

Чого не можна сказати за поєдинок «Мар'янівка» - «Володимирівка», який став останнім в сезоні для обох суперників в рамках чемпіонату області. Дещо втомлені номінальні гості багато дозволяли в атаці підоіпічним Сергія Магери і відповідно гра перетворилася в обмін гольовими ударами, де більш майстерні гравці «Володимирівки» тримали гандикап у п'ять голів. З такою різницею гра і закінчилася.

Паралельно із луцькими матчами Суперліги відбулася футзальна битва у Ковелі, де кадрово знекровлений «Шанс-Авто» приймав «Волиньагротех». Підопічні Олександра Мороза, попри всі негаразди, змогли дати бій супернику і на перерву команди пішли за нічийного рахунку - 1:1.

В другому таймі лучани таки змогли дотиснути суперника і вирвати такі необхідні у бортьбі за медалі три очки. «Волиньагротех» цілком реально може претендувати на звання віце-чемпіонів Волині, але для цього, як мінімум спочатку треба обіграти «Динамо». Боротьба за медалі продовжується.