Івано-Франківська обл. “Епіцентр К” – чемпіон!

Сезон 2013-2014 став історичним для футзалістів “Епіцентру К”. Вони зробили “золотий” дубль, завоювавши спершу Кубок області, а в завершальному турі чемпіонату перемогли у драматичному матчі “Ураган-3 КФВ” і стали Чемпіонами області. Цей успіх став можливим завдяки багаторічній великій і кропіткій роботі гравців та тренерів команди за підтримки керівництва будівельного гіпер-маркету “Епіцентр”.

Саме в завершальному турі цьогорічного чемпіонату команди-претенденти на медалі вирішували хто якої проби завоює нагороди. Чимало залежало від вже “бронзових” студентів-фізкультурників. Вони напередодні фінішу достроково оформили свій “статус”. Але реально впливали на розподіл “срібла-золота”, маючи гру із лідером змагань “Епіцентром К”.

Результату цього матчу з нетерпінням чекали гравці “Візи Вторма”, які, у випадку втрати очок “торгівельників”, мали матч із “Реверою”, у якому мали б перемагати з двозначним рахунком, щоб стати чемпіон. Ось така “закручена” інтрига склалася на фініші чемпіонату. Першими “розкручувати” її взялися “торгівельники” із “фізкультурниками”. Матч розпочався стрімкими атаками, без розвідки, адже обидва колективи добре знають один одного та й тактика ведення гри доволі споріднена – тренери у цих команд “ураганівці” Роман Ярий та Іван Данилишин.

Попри всі ці нюанси все вирішувалося у очному протистоянні аж до останньої секунди матчу. Дебют вдався підопічним Романа Ярого та лише за гострими моментами з випробуванням на міцність стійок воріт суперника. А підопічні Івана Данилишина першими справилися із стартовим хвилюванням і на 7 хв Василь Кефа ефектно приборкав м’яча і потужно пробив у ціль.

Після такого “холодного” душу “епіцентрівці” оговталися лише по перерві, коли скористалися секундною неузгодженістю у діях захисту молодих “ураганівців”. Назар Данів як і личить кращому бомбардиру чемпіонату з другої спроби зрівняв рахунок у матчі. Та одразу після розіграшу з центру “ураганівці” знову повели у рахунку. Стрімку атаку партнерів завершив Тарас Дидич. Тут на допомогу підопічним у прямому значенні прийшов досвід граючого тренера Романа Ярого. Саме він на 15 хв завдав прицільного і точного удару по воротах суперника і застав з ненацька перекритого гравцями воротаря “фізкультурників”, знову зрівнявши рахунок у матчі. На 21 хв він вміло скористався помилкою захисту суперника і вже вивів свою команду вперед, наближаючи її до чемпіонства. Та і ця радість не була тривалою, бо на 23 хв вже грубо помиляються захисники “Епіцентру К” і неймовірний м’яч зрекошетивши, влітає у їхні ворота. Нічия 3:3, яка неабияк підходить “візівцям”. Та вміння боротися до сирени гравці “Епіцентру К” вже продемонстрували у фіналі Кубка. Граючи з п’ятим польовим, вони влаштували справжню облогу воріт “фізкультурникі” і за 27 секунд до фінальної сирени Андрію Косміраку вдається проштовхнути переможного м’яча у ворота суперника. Не кращим чином у цьому випадку зіграв воротар “ураганівців”, не втримавши м’яча у руках. Фінальна сирена сповістила про важку бойову перемогу “Епіцентру К” над “Ураганом-3 КФВ”, яка принесла “торгівельникам” чемпіонство у нинішньому сезоні! Вітаємо нового переможця обласного чемпіонату!

Не менш напружено проходили інші поєдинки заключного туру. Кожен із суперників бажав завершити змагання перемогою. Так “Зорі Карпат-Збора”, які у нинішньому сезоні лише два “кроки” не дотягли до п’єдисталу і не мали фарту у фіналі Кубка, все-таки перемогли непоступливих галичан – 3:2. Драматично складалася гра між МФК “Городенка” та ФОСК “Прикарпаття” з Коломиї. Нереалізований 10 метровий удар завадив коломиянам перемогти городенківців у цьому матчі, але за підсумками сезону на одне очко Коломия вище Городенки у турнірній таблиці. На фініші розігралися яремчанські футзалісти, які у матчі проти “Ельдорадо-Галицького двору”, відвели душу, забивши аж 9 мячів. У останньому матчі сезону “Віза Вторма” у якості “срібного” призера перемогла МФК “Реверу” з рахунком 5:2.

Кращий бомбардир чемпіонату також із лав “Епіцентру К”. Це Назар Данів, який забив 26 м’ячів за сезон.

ТАБЛО ДВАДЦЯТЬ ДРУГОГО ТУРУ:

МФК “ГАЛИЧ”(Галич) – “ЗОРІ КАРПАТ-ЗБОРА”(Микуличин) - 2 : 3 (0:1).
Голи: І. Яківяк 19, І. Цимбалістий 22 – В. Вікуловський 12, В. Маковійчук 15, Р. Уграк 22.
Галич: С. Цяпа, І. Цимбалістий, Ю. Вовчук, В. Гуменюк, І. Яківяк, А. Драган, Я. Вовчук, Н. Кантор, Н. Петрів. Тренер – М. Пристай.
Зорі Карпат-Збора: А. Вандзіляк, В. Маковійчук, Р. Гаврилюк, Р. Мироняк, Р. Уграк, І. Ципердюк, В. Вікуловський. Представник команди – Р. Мироняк.
Попередження: А. Драган 15.
Арбітри: В. Крашенінніков, І. Салаш, В. Заровецький, Я. Вовчок.
Спостерігач арбітражу – І. Овчар.

МФК “ГОРОДЕНКА” (Городенка) – ФОСК “ПРИКАРПАТТЯ” (Коломия) - 4:3 (2:1).
Голи: Н. Король 6, 16, Р. Борисевич 7, 20 – А. Олійник 11,18, М. Свірідов 15, М. Ковцун –22.
Городенка: Р. Тригубяк, Р. Борисевич, І. Білик, Ю. Гавриш, Н. Король, В. Гультай, С. Серідченко, М. Кривко, Т. Петришин, О. Орищук. Тренер – В. Борисевич.
Прикарпаття: І. Гавадзюк, А. Олійник, О. Блонський, В. Данищук, С. Страховський, А. Филипів, М. Свірідов, М. Дердюк, М. Ковцун. Тренер – А. Олійник.
Попередження: Ю. Гавриш 14 – М. Свірідов 19.
Вилучення: Ю. Гавриш 18 фол останньої надії.
Арбітри: Я.Вовчок, В. Заровецький, В. Крашенінніков, І. Салаш.
Спостерігач арбітражу – В. Ольшанецький.

“ЕПІЦЕНТР К”(Ів.-Франківськ) - “УРАГАН-3 КФВ”(Ів.-Франківськ)- 4:3 (0:1).
Голи: Н. Данів 14, Р. Ярий 15,21, А. Космірак 24 – В. Кефа 7, Т. Дидич 14, Ю. Горбатий 23.
Епіцентр К: Є. Кернякевич, В. Белей, В. Прокоп, Д. Мельниченко, Р. Ярий, В. Лесюк, Р. Стефанишин, А. Космірак, Н. Данів, Р. Бургарт, І. Гаврилків, І. Кушецький, С. Тимчук, П. Русак. Тренер – Р. Ярий.
Ураган-3 КФВ: Р. Джус, Н. Швед, В. Кефа, Р. Горбатий, Н. Кузик, Т. Дидич, О. Петльований, І. Корсун, В. Красій, М. Микитюк, Р. Москалик, В. Турчанський, Ю. Горбатий, Т. Левандівський. Тренер – І. Данилишин.
Арбітри: Я. Вовчок, В. Крашенінніков, І. Салаш, В. Заровецький.
Спостерігач арбітражу – В. Ольшанецький.

“КАРПАТИ”(Яремче) – “ЕЛЬДОРАДО-ГАЛИЦЬКИЙ ДВІР”(Ів.-Франківськ) - 9:2 (2:0) .
Голи: А. Комар 5, 17, П. Бойченюк 11, А. Солоненко 13, 20, В. Дербах 16, 20, В. Волок 19, 22 – Т. Глеб 17, В. Павлик 20.
Карпати: Р. Луцаєв,П. Бойченюк, В. Дербах, А. Комар, В. Волок, А. Солоненко. Тренер – З. Василів.
Попередження: П. Бойченюк 6.
Арбітри: В. Заровецький, І. Салаш, Я. Вовчок, В. Крашенінніков.
Спостерігач арбітражу – І. Овчар.

МФК “РЕВЕРА”(Ів.-Франківськ) – “ВІЗА ВТОРМА”(Ів.-Франківськ) - 2:3 (1:0).
Голи: Т. Фітковський, М. Самойліч 14 – О. Перепічка 3, 22, С. Шпільчак 10, 16, Я. Качан 22.
МФК “Ревера”: Т. Качур, С. Музиченко, І. Сорока, Т. Фітковський, О. Ковальський, М. Самойліч, В. Рій, А. Долішній. Тренер – О. Ковальський.
Віза Вторма: Є. Борсук, Б. Ільчишин, О. Януш, С. Шпільчак, С. Паньків, Я. Качан, А. Гринишин, Ю. Музика, А. Цілик, Т. Панчук, О. Перепічка, А. Кабат, І. Подолюк, А. Чухнов. Тренер – І. Скіцко
Попередження: Р. Волошинович 23.
Арбітри: І. Салаш, В. Крашенінніков, Я. Вовчок, В. Заровецький.
Спостерігач арбітражу – В. Ольшанецький.

 По матеріалам  sport.if.uaАссоциация футзала Украины Select Joma в Україні
Лидеры чемпионатов АФЛУ
Місто Чемпіон

1

Херсон Амалтея
2 Харків Viva-cup
3 Київ Альтернатива
4 Запоріжжя Колесо-Центр
5 Хмельницький Феміда-Старлайф
6 Житомирська обл. Енергія
7 Одеса МКВ
8 Суми Технологія
9 Черкаси -
10 Івано-Франківськ -
11 Волинь Ковель-Волинь
12 Вінниця Володимир
13 Дніпро Катеринославхліб
14 Кіровоградська обл. Тарасівка
15 Рівне Свиспан-Костопіль
16 Тернопіль ДСО-Поділля
17 Полтава ФК Андріївка
18 Донецька обл. Титан
19 Миколаїв Орексім
20 Бердянськ АЗМОЛ
21 Миколаївська обл. Автолокомотив
22 Луганська обл. Щит
23 Кременчук -
24 Львівська обл. Русин-О
25 Чернівецька обл. Волока
26 Краматорськ -
27 Ужгород Минай


Ставьте лайк, и Вы будете видеть наши новости в своей ленте в соцсетях: