Тур 2: Боевая ничья в Хмельницком и 15 голов в Ромнах. ВИДЕО

Спортлидер-2 (Хмельницкий) - Эпицентр К3 (Киев)   3-3 (0-1)

Арбітри: Герасимків Василь (Ковель), Літвінчук Леонід (Волинська обл.)

Спостерігач арбітражу: Калічак Василь (Львів)

Голи: Щербань (21, 35), Ярмош (29) – Аврам (13, аг.), Шклярук (22, 26)

“Спортлідер-2″: Панішев – Щербань, Алексеєв, Сагайдачний, Хамдамов – Філь (кап.), Аврам, Ковалишин, Рябоконь – Ярмош, Малишевський. Запасні: Черевко, Соколюк.

Головний тренер: Роман Шевчук

“Епіцентр К3″: Ільків – Шуст (кап.), Шклярук, Сандецький, Романовський – Нестерук, Бабич, Демиденко, Заворотний – Жук, Калініченко. Запасні: Тимошенко, Краснік.

Головний тренер: Олег Шайтанов

Попередження: Шклярук (35)

У п’ятницю, 6-ого листопада, свій черговий поєдинок провів хмельницький «Спортлідер-2». У рамках 2-ого туру чемпіонату України серед команд Першої ліги підопічні Романа Шевчука у рідних стінах зустрічалися із діючим срібним призером турніру, київським «Епіцентром КЗ».

Перший небезпечний момент у грі створили кияни. Сандецький обіграв на замасі Хамдамова і прицільно пробив з розвороту, але Панішев у красивому стрибку перевів шкіряний снаряд на кутовий. Відповідь хмельничан не змусила на себе довго очікувати. Змінювати нулі на табло міг Аврам, який виявився на ударній позиції після націленого пасу від Сергія Філя, проте рятівником «Епіцентру К3» в даній ситуації виявився Демиденко, який буквально в останній момент виніс сферу з-під ніг «двадцятки» господарів паркету, який вже готувався завдати разючого удару. Надалі «лідери» заволоділи ігровою ініціативою, буквально зачинивши свого опонента на його ж половині. Двічі забивати повинен був Хамдамов, але в першому епізоді киян врятував Ільків, а через декілька секунд «будівельникам» на виручку прийшла стійка воріт, яка прийняла на себе підступний удар Андрія після розіграшу кутового. Підопічні Олега Шайтанова діяли переважно другим номером, роблячи ставку на швидкі контратаки та вдалий розіграш стандартних положень, і ця тактика цілком могла б увінчатися успіхом для «Епіцентру К3», але чудеса воротарської реакції продемонстрував Панішев, кінчиками пальців витягнувши «мертвий» м’яч з верхнього кута після удару від добре знайомого подільським вболівальникам Заворотного. Забитих м’ячів вболівальники дочекалися на 13-ій хвилині. Відзначимо, що дебютний гол у зустрічі видався доволі курйозним – Демиденко потужно пробив з дальньої дистанції, і м’яч , зрикошетивши від ноги Аврама, змінив свою траєкторію та затріпотів у сітці – 0:1. Пропущений м’яч не на жарт по-спортивному розлютив підопічних Романа Шевчука, які вже майже відразу могли відновити статус-кво у рахунку, проте Ковалишин своїм шансом не скористався, після ювелірного пасу від Філя з кількох метрів пробивши прямісінько у голкіпера. Під завісу першого тайму хорошу нагоду мав і Хамдамов, однак, на щастя для «будівельників», м’яч пролетів у лічених сантиметрах поруч із стійкою.

Основні події на паркеті відбулися після перерви. Вже по-суті перша осмислена атака в другій 20-ти хвилинці ознаменувалася взяттям воріт: після швидкого переходу «лідерів» з оборони в атаку Алексеєв виконав націлений простріл на дальню стійку, де Щербань, звільнившись від опіки Романовського, з кількох метрів переправив сферу у ціль – 1:1. На куражі хмельничани могли відразу забити і вдруге, але Пітуля, грамотно зігравши на виході та скоротивши кут обстрілу таки зумів ліквідувати загрозу після підступного удару від Алексеєва. Відоме футбольне правило спрацювало відразу. Після швидкої контратаки киян Шуст відпасував праворуч на набігаючого Шклярука, який невідпорним ударом у ближній верхній кут вивів «Епіцентр К3» вперед у зустрічі – 1:2. Не встигли «лідери» як слід прийти в себе, як вже майже знову були вимушені розпочинати гру від центральної лінії. Після передачі врозріз та позиційної помилки Сагайдачного, на оперативному просторі виявився Шклярук, і ефектно пробивши в протихід Панішеву, оформив дубль у матчі – 1:3. «Епіцентр К3», заволодівши перевагою у два забиті м’ячі, розпочав діяти на майданчику дещо розслабленіше, чим сповна скористалися хмельничани. Ярмош відгукнувся на передачу Ковалишина від кутової позначки, і при повному потуранні з боку захисників киян, блискуче пробив в дальній нижній кут без шансів для Ільківа, скоротивши розрив до мінімуму та відродивши інтригу в протистоянні – 2:3. Повіривши у власні сили, підопічні Романа Шевчука стали активніше діяти в атаці, але чудеса воротарської майстерності раз за разом демонстрував кіпер «будівельників», як мінімум тричі рятувавши свою команду від вірних голів після ударів Хамдамова та Ярмаша. «Спортлідер-2» продовжував тиснути, і на 35-ій хвилині заслужено втілив власну ігрову перевагу у черговий забитий м’яч, вкотре грамотно розігравши стандартне положення. Алексеєв з кутового прострілив на дальню стійку, де ніким не прикритий Щербань з кількох метрів без особливих зусиль переправив шкіряний снаряд у порожній кут – 3:3. Останні хвилини пройшли за переваги киян, які влаштували справжній фінальний штурм воріт «Спортлідера-2», проте варте відзначити характер та бійцівські якості господарів, які продемонструвавши феноменальну самовіддачу зуміли втримати нічийний результат.

В підсумку – нічия із рахунком 3:3.

Фотоогляд матчу

Прес-служба "Спортлідер+"

06.11.2015, пятница, 14.00

ХИТ (Киев) - Uni-Laman Group (Одесса)   2-0

Фотоотчет матча:

Киевский ХИТ матчем против одесского UNI LAMAN открывает домашний сезон в Киеве. 06.11.2015

Posted by Media Team on 7 ноября 2015 г.