Перша лига: "Спортлідер-2" в рідних стінах не залишає шансів "Епіцентру К10"

В рамках 12-ого туру чемпіонату України серед команд Першої ліги підопічні Михайла Токаря здобули переконливу домашню перемогу над сусідом по турнірній таблиці, івано-франківським “Епіцентром К10″

“Спортлідер-2″ (Хмельницький) – “Епіцентр К10″ (Івано-Франківськ) – 5:1 (0:0)

Арбітри: Кондратьєв Юрій, Скоропад В’ячеслав (обидва – Київ)

Спостерігач арбітражу: Лютий Андрій (Львів)

Голи: Мартинюк (30, 38), Педяш (32, 34), Подлюк (35) – Конкольняк (37)

“Спортлідер-2″: Бакінський – Шеремета, Педяш, Щербань, Мартинюк – Подлюк, Хамдамов (кап.), Власович, Сагайдачний – Ярмош. Запасні: Тимощук, Кручек

Головний тренер: Михайло Токар

“Епіцентр К10″: Тимчук – Данів (кап.), Ярий, Горбатий, Белей – Галян, Красій, Конкольняк, Прокоп – Томин, Питльований. Запасні: Гаврилків

Головний тренер: Роман Ярий

Попередження: Щербань (30) – Данів (30)

У листопаді минулого року ці команди вже грали в Івано-Франківську, де «Епіцентр-К10» здобув доволі переконливу перемогу з рахунком 6:0. А тому не дивно, що хмельничан хотіли «помститися» за ту поразку. І їм це вдалося. Щоправда, не так легко, як може здатися, якщо глянути на підсумковий рахунок – 5:1.

У першому таймі, попри незначну ігрову перевагу господарів, ближче до забитого голу були саме гості. Але ні хмельничанам, ні івано-франківцям вразити чужі ворота не вдалося. Та й в другій половині гри тривалий час на табло були лише нулі. Однак гол, як то кажуть, назрівав, адже гравці «Спортлідера-2» почали діяти швидше та частіше загрожувати воротам Сергія Тимчука. Підганяв хмельничан і наставник екстра-лігового «Спортлідера+», Роман Ковальчик, який вимагав від гравців, більшість з яких вже наступного тижня гратимуть в Екстра-лізі, грати індивідуально.

sYaaZ_croper_ru

Отож, на перший гол глядачам довелося чекати півтори тайми, поки на 30 хвилині Олександр Педяш за бокової лінії не віддав прострільну передачу на дальню стійку воріт івано-франківців, де м’яч у сітку «рамки» переправив Дмитро Мартинюк. Через дві хвилини ця зв’язка знову зіграла результативно. Ось тільки гольовий пас віддав Мартинюк, а Педяш, вийшовши віч-на-віч із голкіпером «Епіцентру-К10», забив. Ще через дві хвилини Олександр оформив дубль у матчі. Та усі питання про переможця в цьому матчі були зняті, мабуть на 35 хвилині, коли в ворота івано-франківців, які пішли з п’ятим польовим гравцем, влетів четвертий гол, автором якого став Артур Подлюк.

_DSC0468

Та гості все одно спробували відігратися, продовжуючи грати з порожніми воротами. І на 37 хвилині Ярослав Конкольняк зміг відіграти один м’яч. Але через хвилину «Спортлідер-2» знову забив. Цього разу вдруге у матчі відзначився Дмитро Мартинюк. Могли хмельничани забити і шостий гол, але Артур Подлюк з метрів 11-ти не влучив у порожні ворота.

_DSC0558

Ця перемогла продовжила безпрограшну серію хмельничан, яка вже складається з чотирьох матчів. А також дозволила хоча б тимчасово піднятися на 5 місце в турнірній таблиці, оскільки інші претенденти на цю сходинку свої матчі зіграють завтра.

_DSC0506

Свій наступний матч «Спортлідер-2» зіграє наступного тижня в Іллічівську Одеської області проти «Юні-Ламана», команди, яка посідає друге місце. Щоправда, більшість гравців хмельницького клубу, які в останніх чотирьох матчах допомогли команді здобути 10 очок, не зіграють. На них очікує домашній матч «Спортлідера+» в «Екстра-лізі», який відбудеться 20 лютого в Хмельницькому, проти «Титан-Зорі» з Покровського.