Кубок України. Фініш волинських надій

Надія (Хорив) – Лукас (Кременчук) 3-6 (1-1)
18.12.2013, середа, Луцьк, 18.30, 250 глядачів
Арбитри: Вовчок, Сторожук
Голи: Писько (20), Шафранський (31), Хавер (35) - Крупин (23, 29, 40), Кулька (27), Цвелих (19, 33)

Шкода, що футбол – не бокс! Якби у футболі рахували очки як в боксі за гольові моменти, то безперечно «Надія» грала б в 18 фіналу, а так… Голосування на сайті АМФВ, щодо переможця пари «Надія» - «Лукас» підтверджувало, що оптимізму в наших вболівальників багато, і напередодні Миколая ми отримаємо подарунок у вигляді наступного етапу Кубку України під подушку, але кременчуцькі футзалісти приготували різочку для волинян.

Матч розпочався динамічно і на пристойних швидкостях. Спочатку «Надія» ударом перевірила чи бува не втомився в дорозі голкіпер гостей, а потім «Лукас» розім’яв Ігоря Пунду. Треба відзначити, що Ігор як і завжди гарно читав гру, страхував своїх партнерів і, звичайно, виконував свої прямі воротарські обов’язки. А їх доводилося виконувати, адже гості у відповідь на атаки «надіївців» відповідали гострими випадами. Голкіпер гостей Сергій Прихожий у свою чергу без роботи не стояв: щоразу радісний викрик вболівальників він змінював на видих розчарування. В першому таймі було помітно, що «Надії» потрібно забивати, адже потім сили буде втрачено і молодий суперник просто «перебігає» досвід. Наприкінці першого тайму рахунок відкрив гравець гостей Валентин Цвелих – потужний удар в дев’ятку і Пунда безсилий. Але шикарний розіграш «Надією» штрафного за 4 секунди (!) до кінця першої половини, що його замкнув Ярослав Писько дав вболівальникам надію, що гол гостей лише прикре непорозуміння.

В другому таймі з самого початку аплодисменти від своїх товаришів по команді зірвав воротар гостей Сергій Прихожий коли врятував «Лукас» від стовідсоткового голу. А після того як кременчужанин Валентин Цвелих замість добити м’яча у ворота волинян виніс шкіряного практично з лінії, здалося, що звідси почнеться перемога «Надії». Та не так сталося як гадалося – Сергій Шафранський у карному майданчику гостей зумів переграти трьох захисників, але Володимир Данилюк на добиванні з «верхівки» так приклався у гравця з Кременчугу, що після цього рикошету на ворота волинян «лукасівці» викотилися аж втрьох і, звичайно, академічно закінчили комбінацію голом. Ось цей момент і став початком перемоги, але не «Надії» - вже через три хвилини Максим Кулька на лівому фланзі обіграв захисника і потужно відправив м’яча у ворота локачинців, а далі і його тезка Крупін добився успіху. Ось тоді вболівальники побачили фірмовий стиль «Надії», коли Ігор Пунда пішов на половину майданчика гостей і після вдалого розіграшу Сергій Шафранський засмутив «лукасівців». Здавалося, що не фатальний рахунок 4:2 змусить і далі продовжувати у тому ж стилі, але після таймауту Ігор Пунда сів на лаву запасних і четвертий гол волиняни отримали з чужої половини в пусті ворота.

За п’ять хвилин до кінця матчу Юрій Хавєр дещо повернув інтригу знову ж таки використовуючи основного голкіпера як п’ятого польового, але остання п’ятихвилинка принесла багато гольових моментів і напівмоментів, які не перетворилися у голи. В свою чергу «Лукас» відповів ще одним м’ячем який закотився у ворота «Надії» разом з фінальною сиреною. Отже в наступний етап пройшли наші гості, а волинським вболівальникам слід чекати нового сезону, коли з’являться нові надії у нашого футзалу.