Эпицентр К3 - Лукас. Отчеты от Андрея Гулия и Василия Криворучко

Нічия на користь «Лукаса»

Перед цим матчем відстань між командами становила 4 очки, отже будівельники мали відмінну нагоду, щоб почати друге коло буквально на п’ятах кондитерів. У першому колі кияни з Кременчука приїхали на щиті 6:8, тож інших завдань окрім перемоги Олег Шайтанов перед своїми підопічними не міг поставити.Хоч команди і проводили між собою лише третій матч, але ці зустрічі одразу стали принциповими.

Матч почався без розкачки. Обидві команди намагалися продемонструвати свою майстерність і атака однієї команди тут же змінювалася атакою опонента. Гарні нагоди, щоб відкрити рахунок мали Микита Шклярук та Валентин Цвелих.

В середині тайму господарі створили дві супернагоди. Моменти були між собою схожі і в обох Сергій Романовський та Костянтин Демиденко з дуги били повз, причому в другому епізоді ворота були порожніми.

12-та хвилина для «Епіцентр К3» стала проклятою Спочатку Цвелих пройшов лівим флангом, витягнув на себе воротаря і віддав в центр на Максима Крупіна, який з 7-ми метрів повз порожні ворота не промахнувся. За мить столичні футзалісти заробили п’яте командне порушення, а ще трохи пізніше пропустили вдруге. Банальна передача з кутового на 10-метрову позначку призвела до влучного удару Євгена Леміша. Увесь склад киян буквально проспав цей момент. Що цікаво, незадовго до другого голу Олег Шайтанов попросив тайм-аут, наче передбачав подібний розвиток подій, от тільки м’ячем кияни заволоділи пізніше.

На щастя господарів у них у складі є Микита Шклярук і Євгеній Жук. Перший прорвався у штрафний майданчик і відкотив м’яч на другого, а той пробив у ближній кут - м’яч від руки Сергія Прихожого таки влетів у ворота - 1:2 за якихось 1,5 хвилини. Сергій Шевченко міг ще й зрівняти рахунок, але пробив вище. А от простріл Максима Кульки на дальню стійку вдало завершив Крупін – 1:3.

На 17-й хвилині Шевченко завалив суперника, а це 6-те порушення. До того ж, як сам Сергій, так і Олег Шуст сьогодні цілком могли дорозмовлятися до вилучення, яке у перерві матчу заробив начальник «Епіцентр К3» Юрій Кудлик. Поява Андрія Маньківського у цьому матчі була недовгою: вийшов, не забив дабл-пенальті і більше на полі не з’являвся. Не скажеш, що Андрій пробив якось невдало, але Сергій Тимошенко з його ударом впорався. А то господарям було б зовсім сумно йти на перерву за рахунку 1:4.

Усі 20 хвилин пройшли в облозі воріт «Лукаса». Сергій Прихожий робив все від нього залежне, але зрозуміло, що весь час так тривати не могло. Другий тайм обидві команди провели в штучно обмежених складах. У киян на майданчику впродовж другої половини не з’являлися Шайтанов і Таразевич, які продовжують набирати кондиції після травм. Тож команди фактично грали шість на сім польових, але у «Лукасу» майже весь ігровий час проводила перша четвірка. Як би там не було, але обидві команди продемонстрували хорошу фізичну готовність.

Облога перервалася взяттям воріт на 30-й хвилині. Шуст віддав передачу в штрафний майданчик на Демиденка, а Костянтин розвернувся поміж двох захисників і покотив м’яч у дальній кут. До цього момент кремен чани лише одного разу добре сходили в контратаку, але Кирило Смірнов програв свою дуель Сергію Тимошенку. У господарів особливо лютував Євгеній Жук раз за разом обіграючи по декілька захисників.

Після пропущеного голу Цвелих виходив віч-на-віч і ефектно перекидав воротаря, але не менш ефектно зіграв Тимошенко. Шуст відповів ударом в стійку, а Шевченко створив міні-шедевр пробивши з місця з 10 метрів з-під Данилейка у самісіньку «дев’ятку» - 3:3.

Швидка триходівка Шуст-Романовський-Жук завершилася радістю господарів, бо вони нарешті вийшли вперед у цьому матчі. Проте тривала вона лічені секунди, оскільки Шклярук подарував м’яч Цвелих, а той не довго думаючи показав, що майстерність нікуди не ділася, і зліва з 8-ми метрів як рукою закинув м’яч під стійку.

В останні хвилини будівельники робили усе, щоб дотиснути гостей і вирвати три очки. Бувтут і простріл Шуста, коли м’яч від Смірнова влучив у стійку і багато інших моментів, але «Лукасу» неймовірними зусиллями вдалося відстояти потрібний результат.

Кременчани зберегли 4-очкову фору перед будівельниками, яка є досить пристойною на недовгій турнірній дистанції. Проте цей результат надав хороший шанс «Титану-Зорі» спробувати наздогнати «Лукас» за умови вдалого виступу у грі, яку вони мають в запасі. З кожним туром стає очевиднішим, що у зоні Центр вимальовуються три явні фаворити.

«Епіцентр К3»: Сергій Тимошенко – Микита Шклярук, Євгеній Жук, Олег Шуст (к), Сергій Романовський - Олександр Таразевич, Олег Шайтанов, Костянтин Демиденко, Сергій Шевченко. Запас: Максим Максименко (в), Валерій Калініченко, Дмитро Бабич.
Тренер: Олег Шайтанов

«Лукас»: Сергій Прихожий –Максим Крупін, Максим Кулька, Валентин Цвелих, Сергій Лапа –Кирило Смірнов (к), Євген Данилейко, Євген Леміш, Андрій Маньківський. Запас: Богдан Іванченко (в), Валерій Скляренко.

Арбітри: Олександр Демянюк (Рівне), Олександр Кухар (Кривий Ріг)

Голи: Євгеній Жук, 12, 35, Костянтин Демиденко, 30,Сергій Шевченко, 35 - Максим Крупін, 12, 15, Євген Леміш, 12, Валентин Цвелих, 35.

Попередження: Сергій Тимошенко, 5,Олег Шуст, 15, Євгеній Жук, 15, Сергій Шевченко, 17 - Кирило Смірнов, 25.

Нереалізований дабл-пенальті: Андрій Маньківський, 17 (воротар)

Андрій Гулій, спеціально для АФЛУ

Эпицентр К3 - Лукас 4-4, 8 тур, 27.12.2013

27 декабря наша команда сыграла последний официальный матч в 2013 году.

Вот и закончился для нашей команды футбольный сезон в этом календарном году. Без всякого лукавства скажу, что закончился он на мажорной ноте, за что ребятам отдельное спасибо. Из-за киевских пробок команда добралась до места проведения игры всего за тридцать минут до её начала. Что такое играть с колес, да ещё с таким сильным соперником, думаю, многие болельщики прекрасно понимают. Кроме Антона Тарасенко, которого в этой игре очень не хватало, к выбывшим добавился и Эдвин Валеев, оставшийся дома по семейным обстоятельствам.

Первый тайм более активно провела наша команда, а на 12-й минуте болельщики смогли увидеть сразу три гола. Сначала Максим Крупин и Евгений Лемиш с передач Валентина Цвелых сделали счет 2:0 в пользу «Лукаса», но тут же Евгений Жук отквитал один мяч. Эмоции в этой игре не редко переходили за грань допустимого и арбитры пытались успокоить игроков «Эпицентра» желтыми карточками. Ну а то, что случилось на 17-й минуте вообще не лезет ни в какие ворота. Сергей Шевченко, после того, как нарушил правила (этот фол был шестым для его команды в первом тайме) обложил арбитра из Ровно Александра Демьянюка даже не трёх, а пятиэтажным матом, на что тот робко достал из кармана желтую карточку, но показать её хаму так и не смог, поэтому в дело пришлось вмешаться главному судье Александру Кухарю. Не знаю, как там трактуют моменты арбитры, но когда игрок брызжет слюной в лицо рефери, при этом извергая в его адрес десятки нецензурных слов и это слышат сотни зрителей, за что получает лишь предупреждение – становится действительно СМЕШНО. Пробивать 10-ти метровый Валентин Цвелых доверил Андрею Манькивскому, но тот пробил хоть и сильно, но практически по центру ворот. Забей Андрей и на перерыв мы могли уйти при счёте 4:1 в свою пользу, поскольку до этого ещё один гол забил Максим Крупин. Отличился и начальник команды «Эпицентр» Юрий Кудлик, поведение которого иначе как хамством и не назовешь. Маты в сторону арбитров закончились для него удалением со скамейки для запасных в этой игре и наверняка после игры последуют штрафные санкции, если конечно арбитры себя уважают и изложат все подробности этого инцидента в своем рапорте.

Во втором тайме уже хозяева площадки играли первым номером, а наши игроки искали счастья у чужих ворот в контратаках. Голевые моменты возникали у обоих ворот, но больше работы вс же было у Сергея Прихожего. На 30-й минуте «Эпицентр» сократил отставание до одного гола. При этом счёте мог забивать Евгений Лемиш, но Жене не хватило немного точности, уже когда он обыграл вратаря и бил в пустые ворота. И снова, как и в первом тайме, в течении одной (35-й) минуты было забито сразу три гола. «Эпицентр» забил два гола подряд и вышел вперёд 4:3. Каким бы ни был противным игроком Сергей Шевченко, но нужно сказать гол в девятку он положил действительно классный. К чести наших ребят они тут же пошли в прессинг и заставили ошибиться соперника при выходе из обороны. Валентин Цвелых перехватил мяч и не раздумывая мощно пробил в дальний верхний угол. Усилия вратаря «Эпицентра» Сергея Тимошенко были в этом эпизоде напрасны.

После этого игра отнюдь не успокоилась, а продолжалась в том же духе. Хозяева массированно атаковали, а мы держали оборону, нанося контрвыпады при малейшей возможности. За минуту до конца игры всё тот же Шевченко едва не забил гол пяткой, находясь в нашей штрафной. Прихожий на этот удар среагировать уже не успел и нас спасло только неточность этого удара. За 55 секунд «Эпицентр» заработал штрафной в очень опасной зоне, но на этот раз Прихожий блестяще выполнил свою работу. Последнее слово было всё же нами, но уж слишком острым был угол у Валентина Цвелых, когда он вышел на ударную позицию.

Итак, последний матч в 2013 году «Лукас» сыграл вничью и при любых раскладах останется на первом месте в центральной зоне. Конечно же, многие хотели победы в Киеве, но давайте не забывать, что «Эпицентр К3» очень хорошая команда, как и «Лукас» с амбициозными планами на будущее. Поэтому если брать нашу дуэль из двух матчей, то 4 очка из 6 возможных очень даже неплохой результат.

Теперь у команды будет небольшой отдых, связанный с новогодними праздниками, а уже 11 января мы будем принимать дома команду из Покровского «Титан-Заря».

Василий Криворучко, по материалам ФК "Лукас"