Аматорський вікенд. Сезон 2017/18. Випуск 11

Відбулися чергові тури аматорських змагань.

Вінницька область

У Вінниці відбувся ледь не центральний матч чемпіонат в якому з великою долею ймовірності і вирішилося ім’я переможця чемпіонату. Зустрілися чемпіон Вінниці «Сатурн» (Вапнярка) і віце-чемпіон, а також володар Кубка Вінниці «Володимир» (Тиврів). Всі чекали захопливої боротьби, але вийшло все зовсім по-іншому. У першій половині гри «володимировці», основу яких складають екс-гравці «Юні-Ламану», впродовж 8 хвилин забили чотири голи. У другому таймі для вапнярців все погіршилося, адже на їхні ворота навалилося справжнє цунамі атак від суперників з Тиврова і голи посипалися один за одним. Тож маємо 11:1 на користь «Володимира». Ще серед цікавих подій варто відзначити першу і надзвичайно впевнену перемогу ДоНУ у сезоні. Жертвою «студентів» стали «Балкани», які програли 2:8.

Детальніше

Волинська область

У волинській суперлізі гралися матчі чвертьфінальної стадії. У трьох парах все обмежилося двома матчами, а от «Волиньагротеху» і «ЛСТМ» доведеться визначати кращого у третьому протистоянні. Хет-трик Андрія Пушкарчука приніс мінімальну і дуже важливу перемогу «агротехівцям» у першому чвертьфінальному матчі – 4:3. А от без участі свого 16-го номера (який у волинському футболі представляє саме «ЛСТМ») у ще одному футзальному трилері бронзові медалісти регулярної першості поступилися Тарасу Кабанову і компанії (2:3). У протистоянні двох амбіційних новачків елітного дивізіону «Бренд» двічі на якусь дещицю був успішнішим за «Камаз-Агро»: у першому матчі його гравці точніше пробили пенальті, а у другому вирішальний гол Антона Дригульського не дав суперникам довести справу до ще однієї серії шестиметрових ударів. «Ковель-Волинь» продовжує штампувати перемоги. У першому матчі «червоні» просто не помітили спротиву «Торпедо – 8 :3, а гол Віталія Романчука після перерви другого протистояння вирішив усю його долю (2:1). Не підвела власних уболівальників і хорівська «Надія». Хоча у другому поєдинку серії їм все-таки довелося помучитися з «молодшими братами» з МФК «Хорів» - Вадим Видихай своїм «дублем» перевів гру до післяматчевої лотереї, однак там більш вдало відіграли чинні чемпіони.

Детальніше

Донецька область

23 лютого у Слов’янську відбулися півфінальні матчі Фіналу чотирьох північної зони чемпіонату Донецької області з футзалу. В першому матчі зустрілися переможець групи А - лиманський «Локомотив» і «Мікос-Укроп», що посів 2-ге місце у групі Б. Не те щоб героєм, а супергероєм зустрічі став гравець «Локомотиву» Сергій Зірка, який забив усі сім м’ячів своєї команди у ворота суперника. У підсумку – 7:2 на користь «залізничників». У другому півфіналі грали «Конкорд» і «Вікторія». Краматорські футзалісти після 10 хвилин довели рахунок до 3:0, але «Конкорд» не склав зброю і почав поступово відігруватися. Та все ж перемогу у нелегкому двобої вирвала «Вікторія» - 5:4.

До фіналу «Локомотив» і «Вікторія» зустрічалися двічі і кожна з команд мала в активі по перемозі. «Вікторія» з початку матчу взяла шалений темп і на початку другого тайму вела 4:1, але якраз після цього сили й почали полишати «вікторіанців». «Залізничники» ж навпаки відродилися наче Фенікс з попелу і перевели гру в овертайм – 4:4. Під кінець овертайму «Вікторія» заробила вилучення і пропустила вп’яте, але буквально за хвилину до завершення матчу «вікторіанці» випустили п’ятого польового гравця і миттєво забили – 5:5. На трибунах шаленіє народ. Ці емоції можна сміливо порівняти із римським "Колізеєм". Вболівальники отриали і хліб, і видовище. У серії пенальті капітан «Вікторії » Олександр Моїсеєв впевнено реалізував останній удар після промаху Олександра Руденка (який, до речі, забив два десятиметрових декількома хвилинами раніше). І все. Дале буле шалене святкування від «Вікторії», яка проходить в фінал чемпіонату області, де чекатиме переможця південної зони. «Залізничники» ж зможуть реабілітуватися принаймні у матчі за 3-тє місце.

Детальніше

Дніпропетровська область

Огляд подій на Дніпропетровщині від Олени Шпакової:

"У минулі вихідні знову пройшов спарений тур серед команд першої і суперліги. У перший ігровий день діючий на той момент лідер суперліги з труднощами обіграв «Вибір». До початку сезону «Вибору», як пляжній команді, прогнозували останні місця турнірної таблиці.Але цей колектив, на думку організаторів турніру, став відкриттям цього сезону. Навіть у матчі проти однієї з найсильніших команд Дніпра «пляжники» більшу частину поєдинку лідирували у рахунку, і тільки в кінцівці «Катеринославхліб» на класі здобув перемогу – 6:3. Матч проти «Урагану» для «ЛАДу» можна порівняти з тренуванням  перед матчем з головним конкурентом - «Катеринославхлібом». В цьому поєдинку підопічні Станіслава Брацилова не відчували ніякого мандражу і в геометричній прогресії збільшували свою перевагу в рахунку – 9:0. У другий ігровий день «Легіон» здобув три очки в матчі проти «Вибору – 3:0, а «РКЦ-Строй» у вольовий боротьбі здобув перемогу над аутсайдерами ліги «Ураганом» з рахунком 4:3, що стало тринадцятою поразкою «ураганівців» у цьому сезоні. Найбільш очікуваним матчем не тільки туру, а й всього другого кола чемпіонату стала зустріч принципових суперників - «ЛАДа» і «Катеринославхлібу». Трибуни були вщерть заповнені уболівальниками. У першому колі суперники не змогли визначити сильнішого, завершивши матч нічиєю, але в цей раз удача була на боці підопічних Брацилова. У першому таймі Артем Кокотяк і Михайло Макшанов засвітили на табло цифри 2:0 на користь «ЛАДу». «Пекарі» випустили п'ятого польового, але пропустили третій м'яч. І тільки за хвилину до фінального свистка підопічні Юрія Зацепілова «розмочили» ворота суперників. 3:1 і «ЛАД» виходить на перше місце! Тепер команді залишається обіграти «Оранж», щоб стати чемпіоном."

Детальніше

"За підсумком спареного туру у першій лізі не відбулося значних змін. У перший ігровий день відбувся матч «Vitesse» - «Дніпрообленерго», в якому команди були змушені вийти на паркет без своїх граючих тренерів, оскільки Михайло Бєляєв і Олександр Кабаненко виступали у Львові на чемпіонаті України серед ветеранів 40+. На відміну від «енергетиків», підопічні Бєляєва значно краще виконали настанови тренера, завдяки чому здобули впевнену перемогу з рахунком 6:1. У другий ігровий день, не зважаючи на повернення свого наставника, «Vitesse» програв своєму конкуренту - ДДХ, через що команда вибула з гонки за чемпіонство. Між першою трійкою ліги («Атлетик», «УкрСібБанк», ДДХ) триває напружена боротьба за медалі, і, ймовірно, тільки за підсумком останнього туру всі призові місця розподіляться між командами."

Детальніше

У Верхньодніпровську тим часом боротьба за чемпіонство розгорнулася не на життя, а на смерть. За 2 тури до завершення суперліги цілих 4 команди мають шанси на омріяне «золото» - це «Модерн Експо», «Динамо», «Локомотив» і «Газовик». Розв’язка має бути дуже гарячою.

Детальніше

Житомирська область

17-й тур вищої ліги став найрезультативнішим: в п’яти матчах було забито 64 голи. «ІнБев» з «Енергією», які борються за срібло, спромоглися покращити рекорд результативності чемпіонату. «Пивовари» декласували «Медик» 14:3, але «енергетики» вирішили не відставати – 14:2 над «ГазМясом». «Грантех» здобув перемогу 10:4 над «Коростенем» і розставив усі крапки над «і» у боротьбі за четверте місце. «Атлет-Житомир» вже у статусі чемпіона розібрався з «Форцою» 5:1. Юнаки «Візажу-Полісся» дали справжній бій «Персею», який веде відчайдушну боротьбу за виживання з «Медиком» – 6:5 перемога команди Малого. Після цього результату у заключному матчі сезону «Персей» для збереження прописки у вищій лізі влаштує й нічия. За іронією долі наступної неділі грати йому доведеться з прямим конкурентом у боротьбі за виживання – «Медиком».

У першій лізі чемпіонський титул у матчі з «Актив-Агро» оформив «Галант» - 3:1. А от боротьба за срібні і бронзові нагороди у  самому розпалі, а серед претендентів одразу чотири команди. Наразі на третю сходинку піднявся «Штурм», який скористався переносом матчу своїх конкурентів, а у своєму матчі не залишив шансів юнакам ДЮСШ «Полісся» – 5:0.

Детальніше

Ще один відбірковий етап в області проводиться у Бердичеві. На жаль, досі немає інформації про матчі, що були на вихідних, тому зацитуємо вам Максима Железницького про матчі, що відбулися два тижні тому:
«У Вищій лізі відбувся один із найцікавіших матчів чемпіонату, у якому зустрічались «Ортек» та «EastWest». Мінімальну перемогу з рахунком 2:1 завдяки дублю Олега Подільника здобула команда «EastWest», а для «Ортеку» ця поразка стала першою в Чемпіонаті. Незважаючи на поразку, «Ортек» продовжує лідирувати в Чемпіонаті за два тури до фінішу, у «будівельників» – 30 залікових пункти, на три менше – у «Штурму» та «EastWest»»

Запорізька область

У запорізькій прем’єр-лізі відбулося лише два матчі. «Січ Юнайтед» обіграв «ГлавДомСтрой» 2:1 і вирішив питання по срібним нагородам, відповідно «будівельники» вдовольняться «бронзою». «Аскон» переміг «Лотос» 6:2, чим ускладнив  своїм суперникам  боротьбу за 5 місце.

Детальніше

У чемпіонаті Бердянська зіграні завершальні поєдинки і двомісячні турнірні баталії дійшли до свого логічного завершення. Хоч чемпіонат і проводився по звичній схемі, але за іронією долі отримав свій фінал, оскільки в останньому турі зустрілися команди, які до нього не втрачали очок. У головному матчі останнього туру найсильнішими виявилися футболісти «АЗМОЛа», які завершили матч проти «Вектора» перемогою 3:1. Тепер їм доведеться виборювати путівку у всеукраїнський фінал у матчі проти запорізького «Колесо-Центру». Бронзові нагороди завоювала команда «Джон Грієвз».

Детальніше

Одеса

16 тур прем’єр-ліги приніс несподіваний результат. У центральному матчі туру ПСВ обіграв «Епіцентр К Таїрова» 3:1. Перший тайм пройшов за повної переваги «таїровців», але завершився всуху. В другому таймі ПСВ вирівняв гру і навіть повів 2:0, але нахапав порушень і Шамотій забив дабл-пенальті – 2:1. Втім, у «таїровців» не було жодного моменту, щоб врятувати гру, натомість вони знову пропустили, тож ПСВ переміг 3:1. У битві аутсайдерів «YO MOYO» переміг «LEX» 4:2 і продовжує рух вгору. «Sea Gate» програв «Кодимі» 2:3 і пропустив вище себе у турнірній таблиці той же  «YO MOYO». Найцікавіше було попереду, адже через два дні у перенесеному матчі зустрілися претенденти на корону – МКВ і «Епіцентр К Таїрова». На цей матч покладалися великі сподівання, але він їх не виправдав. До нього «таїровці» жодного разу не перемагали МКВ. Однак всі ми знаємо, що будь-які серії рано чи пізно завершуються. Перший тайм завершився з повною перевагою підопічних Віталія Сурича і закономірними 3:0 на табло. В другому таймі МКВ вдалося перевести гру у не таке одностороннє русло, але добитися більшого «червоно-білі» не змогли і у підсумку програли 0:4. Завдяки цьому результату інтрига в чемпіонаті закрутилася ще сильніше.

Детальніше

Полтава

Вчіться на чужих помилках. Ось що хочеться сказати після того, що відбулося на Полтавщині. Лідер вищої ліги ФК Андріївка здобула дві звичні перемоги над «Динамо» з Решетилівки (10:4) і ФК Рокито-2, але в матчі з рокитнянцями представник лідера не вніс у протокол двох гравців і команда була покарана технічною поразкою. А якби не ця прикра неточність, то андріївці вже могли б замовляти собі квитки на Київ. Втім, перед останніми трьома турами вони мають перевагу в 6 очок перед ФК Рокита і ФК Рокита-2, і цілком можуть оформити чемпіонство вже в наступному турі.

Детальніше

Рівненська область

На Рівненщині встигли відіграти чвертьфінальні і півфінальні матчі. Переможець регулярного чемпіонату «Рівнегаз» зупинив свою переможну серію на позначці у 12  матчів. У 1/4 фіналу «газовики» пройшли «Derby» 6:3, а от у ½ фіналу зіграли внічию з «Комфорт-Сервісом» 2:2 та в серії пенальті удача таки була на їхньому боці – 3:2. «Свиспан-Костопіль» більш впевнено дійшов до фіналу прибравши зі свого шляху на стадії чвертьфіналу «Поліську Січ» 7:2, а на стадії півфіналу «Граніт-Хімік» 6:1. Таким чином, у фіналі зустрінуться «Рівнегаз» зі «Свиспан-Костополем», а у матчі за 3-тє місце «Комфорт-Сервіс» з «Граніт-Хіміком».

Детальніше

Суми

Огляд подій від Олександра Єлканова:
"У суперлізі було перенесено матч «Динамо» - «Food Centre» (лідер чемпіонату) через участь «динамівців» у другому етапі ЧУ серед ветеранів 40+. «Сумихимпром-СДПУ» на останніх секундах врятував гру з «LS Group» (SC) - 2:2. Ще один претендент на чемпіонство – «Lex VSK» з великими труднощами здолав «LS Group» (SR) з рахунком 3:2. У центральній грі туру «Технологія» з рахунком 2:1 обіграла роменський «Рятувальник». Усі голи було забито у першому таймі. За підсумками туру турнірну таблицю очолила «Технологія» (23 очки), на друге місце вийшов «Lex VSK» (22 очки). З такою ж кількістю очок у своєму активі і з однією грою у запасі на третьому місці опинився «Food Centre»."

Детальніше

"У вищій лізі лідер чемпіонату «Сумиобленерго» несподівано поділив очки з командою «КомпСервіс-СумДУ-2» - 1:1. Найближчі переслідувачі «енергетиків» «Сервіс-Люкс» скористалися цим «подарунком» і, перемігши «Насосенергомаш» з рахунком 5:2, вийшли на перше місце. «Хет-трик» у складі «Сервіс-Люкса» оформив Степан Тієчко. Третя команда ліги («Sagacitas»), виграючи після першого тайму з рахунком 2:0, у підсумку зіграла внічию з «Nicmas» - 3:3."

Детальніше

Хмельницький

Минулого вік-енду, 24-го і 25-го лютого, завершилася чвертьфінальна стадія плей-оф, за підсумками якої визначалися імена півфіналістів турніру. Першою путівку до півфіналу здобула «Феміда-Старлайф», яка і у другій грі 1/4 фіналу плей-офф розгромила «Сокіл-3» (7:1). У двох іграх вирішилася доля путівки до півфіналу і у протиборстві між «Хмельницькими делікатесами» і «Епіцентром К-Forex Club». Перемогу 4:1, а з нею і прохід в півфінал святкували «форексівці».

А ось у інших двох серіях боротьба тривала у максимально можливих трьох іграх. «Helpix», який після поразки в першій грі від «Кардіфф-Прикордонника» опинився на краю прірви, на другий матч зумів зібрати оптимальний склад і у напруженій грі переміг 4:3. А от у вирішальній третій грі перевага «клітчатих» була вже тотальною -8:1 і «Helpix» крокує далі. Найбільш драматичною видалася боротьби за путівку до півфіналу між «Динамо-ГУНП» та «Ладою». В суботу «динамівці» у емоційному матчі взяли реванш у «бордових» за поразку в першій грі – 4:3. Третя гра серії виявилася ще більш напруженою. В основний час все завершилося з рахунком 4:4, хоча Сторожук міг на останніх секундах вивести у півфінал саме «динамівців», але героєм моменту став воротар «Лади» Петричук. Він же став героєм і серії пенальті відбивши два удари, а сама серія завершилася 2:0 на користь його команди. «Динамівці» прощаються зі своїм чемпіонським титулом, а півфінали мають такий вигляд: «Helpix» – «Епіцентр К-Forex Club», «Феміда-Старлайф» – «Лада».

Детальніше

Миколаївська область

У чемпіонаті Миколаївської області у вищій лізі північної групи відбувся один матч. «Олександрівка» декласувала «Рятівник» 12:2, а її головний бомбардир Запорожан зробив пента-трик і долучився до перегонів за звання найкращого бомбардира чемпіонату. Що стосується вищої ліги чемпіонату Миколаєва, то її впевнено виграв «Орексім», який на цілих 5 очок випередив добре всім відомий по фіналам АФЛУ «ІНІСС» на цілих 5 очок.

Детальніше

Тернопіль

25 лютого у спортивному комплексі «Політехнік» відбулися поєдинки третього туру фінальної частини Тернопільської вищої футзальної ліги. У верхній п’ятірці «ДСО-Поділля» переграв «Майбутнє сиріт» 6:4 і оформив собі чемпіонство. У іншому матчі «Арсенал» у захопливому матчі поступився «Ланівцям ОТГ» 6:7. Бомбардир «канонірів» Ігор Квятковський зробив каре і очолює лідери забивал з 26-ма голами. У нижній п’ятірці справжню битву за 6-те місце, але без переможця організували «Західхлібзбут» - «Віго-Острів» – 4:4.

Детальніше

Кіровоградська область

У 15 турі екстра-ліги лідер змагань «Тарасівка» без проблем переграла «Арсенал» 8:3. Тепер за три тури до кінця чемпіонату команді Олександра Кочури необхідно набрати лише чотири пункти. Це дозволить «Тарасівці» в дебютному сезоні в еліті кіровоградського футзалу виграти чемпіонський титул. Переслідувачі з «Нової Поліції» не відпускають лідера, хоч і витратили більше сил, щоб здолати «Україну-Дудляр» 8:6. Ще відзначимо, що «Енерго» забив цілих  9 «сухих» м’ячів у ворота аутсайдера ліги «Енергії».

Детальніше

Ужгород

Щедрим на голи вийшов 13-й тур у суперлізі. «Минай» у непоступливій боротьбі (6 жовтих на дві команди) зазнав мінімальної поразки від «Медеї», для якої ці очки зараз більш важливі – 6:7. Нагадаємо, що «минаєвці» вже забезпечили собі перемогу у чемпіонаті. УжНУ здобув три пункти обігравши «Вопак» 8:5, а Сергій Машталір збільшив свою голову статистику на хет-трик, але це йому не допомогло у перегонах бомбардирів. «Радванка» не змогла зібрати основу на гру з «Проспектом» і безвольно поступилася 6:12. Здавалось, що головною метою цього матчу було збільшення гольового доробку Матвія Бобаля. Матвій забив цілих 8 голів (!!!) і зрозуміло, що з таким доробком обігнав Машталіра на два м’ячі у загальному заліку.

Детальніше

Луганська область

По добрій традиції на зв’язку із Луганщини з нами Юрій Кравченко:
«Центральним матчем туру суперліги став поєдинок між кремінською «Чайкою» і сєвєродонецьким «ІВТ». У разі втрати очок в цій грі сєвєродончани майже втрачали шанси на здобуття золотих нагород. Всі голи були забиті в середині другого тайму протягом п’яти хвилин. Перемогу 2:1 в напруженому поєдинку святкували футзалісти «ІВТ». В другому матчі лідер суперліги «Щит» не мав проблем зі старобільським «Олімпом» - 5:1 і зберіг, таким чином, перевагу в три пункти у турнірній таблиці над «ІВТ». Тож дуже багато вирішиться в наступній очній зустрічі «Щит» - «ІВТ», яка відбудеться наступної суботи, 3 березня в Льодовому палаці.»

Детальніше

Херсон

У 17-му турі екстра-ліги достроковий чемпіон «Амалтея» не збавив оберти і переміг «Продексім-2» 5:3. Якщо із золотом все давно зрозуміло, то за срібло сперечаються три команди і всі вони в цьому турі перемогли: «Динамо-Заїр» - «Wezom» 4:2, «Арсенал» - «Фенікс» 8:1, «Стелс» – «Ансерглоб» 3:0. Ці три команди перед останнім туром розділяє лише одне очко, тож на уболівальників чекатиме неймовірна інтрига.

Детальніше

Київ

У вищій лізі Києва відбулося два матчі. Поки «Альтернатива» і «Джуніорс» відпочивали, інші команди ведуть запеклу боротьбу за бронзу чемпіонату. В очному протистоянні прямі конкуренти за третє місце «Атлетик» (Бровари) і «BudmonsteR-AKVILON» розійшлися миром 3:3. Ця нічия явно не порадувала жодну з команд, а от конкуренти можуть потирати руки. «Чумацький шлях-Academica» продовжує гнатися за антирекордами. На цей раз над «чумаками» познущалася «SKIDKA» - 22:0!  «PARTIZAN» за типовим для себе у цьому сценарієм програв «2Т-ТСП-Трансбуду» 4:5.

Детальніше

У першій лізі А цікавим видався матч «Конструктив» - «Aнреал-Atrix». «Будівельник» шалено атакували, але пропустили два м’ячі від суперників. Підопічні Гончаренка перейшли на гру з 5-м польовим і мали силу-силенну моменті, а потім грали у більшості після вилучення суперника, але ворота «Aнреал-Atrix» були наче зачакловані. У підсумку «нереальні» взяли гору з рахунком 2:0. «NO Motors» і «Viatec» розіграли бойову нічию 2:2, якій навряд чи зраді обидві команди.