Тернопільська Вища футзальна ліга: аутсайдер створює сенсацію

4 січня у спорткомплексі "Політехнік" відбулися три матчі 7 -го туру Тернопільської Вищої футзальної ліги.

Несподіванкою завершився вже перший поєдинок ігрового дня. Метаморфоза, яка до цього туру п’ять разів поспіль зазнавала поразок, зуміла подолати бучацький Колос. Якщо перший тайм пройшов у рівній боротьбі (3:3), то після перерви відзначалася лише Метаморфоза, яка була фізично сильнішою за бучацьку команду. Хоча догравали матч метаморфозівці без одного зі своїх лідерів — Михайла Ярмаша. За неспортивну поведінку його вилучили з поля.

Колос Бучач – Метаморфоза 3:8 (Заставецький Юрій (2), Сороцький Ігор — Бабин Роман (2), Стецюк Роман, Лобас Віталій (3), Філь Артем (2)

Справжню "зарубу" влаштували на майданчику претенденти на нагороди цього сезону — Рома-Орбіт та Вікінг. Впродовж гри між гравцями обох команд частенько виникали непорозуміння та навіть штовханина. За неспортивну поведінку був вилучений гравець Роми Степан Винник, а футболіст Вікінга Андрій Кухарук теж достроково залишив майданчик, отримавши дві жовті картки. Результат цього двобою — відповідний — нічия 2:2.

Рома-Орбіт – Вікінг 2:2 (Паламар Олександр, Богородіченко Сергій — Бачинський Іван, Слотюк Арсен)

В останньому матчі Металіст "розім ' явся" на теребовлянській Ниві, залишивши свої ворота у недоторканості. Фактично долю гри Металіст вирішив ще у першому таймі, поклавши у ворота суперників 4 голи. Ще стільки ж голкіпер Ниви дістав з сітки після перерви. Лідер та капітан Металіста Ігор Бадло забив у цьому турі свій 13-ий гол у чемпіонаті і укріпив своє лідерство у заліку бомбардирів.

Металіст – Нива Теребовля 8:0 (Мацюк Сергій, Бадло Ігор, Гоцалюк Віталій, Бадло Андрій (2), Коропецький Василь (3)