Тернопільська Вища футзальна ліга: Агрон виборює чемпіонство!

У суботу, 21 березня, у спорткомплексі "Політехнік" відбулися матчі заключного туру Тернопільської Вищої футзальної ліги. У головному протистоянні дня Агрон вирвав нічию у Металіста і став чемпіоном.

Але відкривали тур протистоянням Рома-Орбіт – Ерідон. Останні ще у попередньому турі достроково стали бронзовими призерами, тож даний поєдинок для Ерідона не важив нічого. Цим і скористалися гравці Роми, які завдали поразки своїм конкурентам, що не пустили їх на п’єдестал пошани.

Рома-Орбіт – Ерідон 5:2 (Винник Степан (3), Богородіченко Сергій, Паламар Олександр — Шельвіка Володимир, Хоптовий Андрій)

Найрезультативнішим у турі стало протистояння Вікінга та Метаморфози. Обидві команди жодних турнірних завдань не вирішували, тож грали у своє задоволення. За такої відкритої гри, вболівальники побачили аж 19 голів. У цій гольовій перестрілці сильнішими були гравці Вікінга.

Вікінг – Метаморфоза 11:8 (Слотюк Арсен (5), Скакун Андрій (5), Грабчак Петро — Лобас Віталій (2), Вонс Ігор (2), Матвійків Степан (2), Бурко Дмитро, Ярмаш Михайло)

Несподіваної поразки зазнала теребовлянська Нива. В останньому турі теребовлянці протистояли аутсайдеру — Колосу і умудрилися програти. Бучацька команда ще у першому таймі забезпечила собі перевагу у два м’ячі (3:1), а у другому таймі Колос лише закріпив свою перевагу.

Колос Бучач – Нива Теребовля 6:4 (Бардокін Роман (3), Гнатишин Микола (2), Козовик Ігор — Никеруй Юрій, Чиряк Ростислав, Кісіль Роман, Бодак Віталій)

Родзинкою цього туру та окрасою усього чемпіонату стало протистояння Агрона-Королівський смак та Металіста. Як і прогнозували більшість футзальних фахівців, визначення чемпіона вирішилося лише в останньому турі. Агрону для чемпіонства було достатньо не програти, а Металісту подарувати золоті медалі могла лише перемога.
Як і годиться у таких матчах без драми на майданчику не обійшлося. По ходу зустрічі Металіст вів у рахунку 4:1, але змарнував таку перевагу. За рахунку 5:4 на користь Металіста на останній хвилині гравець Агрона Ростислав Ціх реалізував 10-метровий штрафний удар і приніс своїй команді титул чемпіона!

Металіст – Агрон-Королівський смак 5:5 (Бадло Ігор, Гвіанідзе Автанділ, Коропецький Василь, Янчик Сергій, Гончар Віталій — Мищишин Віталій (2), Беркита Юрій, Ціх Ростислав, Паперовський Віталій)

Закрили тур та чемпіонат перенесеним матчем у якому Арс та Рома забили на двох 16 голів, а перемогу відсвяткували перші.

Арс-Кераміка – Рома-Орбіт 11:5 (Ковалик Віктор (6), Борисевич Максим (2), Куций Анатолій, Когут Андрій, Городовий Богдан — Винник Степан (4), Богородіченко Сергій)