Тернопільська Вища футзальна ліга: Ерідон виборює бронзу!

15 березня у спортивному комплексі "Політехнік" відбулися матчі 17-го туру Тернопільської Вищої футзальної ліги. Також цього дня зіграли один з перенесених матчів.
Бойовою нічиєю завершилось протистоянні Ниви з Теребовлі та Роми-Орбіт. Першими рахунок відкрили гравці Роми, однак у відповідь отримали аж три м’ячі. Проте такою перевагою у рахунку Нива володіла не довго. Три голи від Роми роблять фаворитами тепер цю команду, але за десять хвилин до кінця поєдинку Нива зуміла врятуватись від поразки, поділивши очки з Ромою.

Нива Теребовля – Рома-Орбіт 4:4 (Никеруй Юрій, Бодак Віталій (2), Сороцький Ігор — Паламар Олександр (2), Муравський Ігор (2))

Без особливих труднощів перемогу над Метаморфозою здобула Арс-Кераміка. Серйозну заявку на перемогу Арс зробив ще у першому таймі, виграючи 3:1. Після перерви Метаморфоза переламати хід поєдинку не зуміла, натомість пропустила ще ряд голів. Також відмітимо, що червону картку у цій грі отримав гравець Метаморфози Артем Філь.

Арс-Кераміка – Метаморфоза 7:2 (Ковалик Віктор, Куций Анатолій (3), Дроздовський Сергій (2), Городовий Богдан — Матвійків Степан, Гнида Олександр)

Справедливою сенсацією завершився центральний поєдинок 17-го туру у якому зустрілись перша та третя команди чемпіонату. І Металісту і Ерідону ця перемога була вкрай важливою. Металісту — щоб не втратити очки перед протистоянням з Агроном, а Ерідон вже у цьому турі міг забезпечити собі бронзові нагороди Вищої ліги.

У першому таймі команди бились на кожному квадратному метрі поля. А наприкінці першої 25-ти хвилинки Металіст та Ерідон обмінялись голами — 1:1. По перерві Металіст зумів швидко вийти вперед, але умудрився пропустити три м’ячі за шість хвилин і суттєво ускладнив завдання перемогти. Все, на що спромоглися підопічні Ігоря Бадла, це один гол під завісу гри — 3:4.
Таким чином Ерідон стає бронзовим призером Вищої ліги, а Металіст втрачає надважливі очки і у останньому турі лише перемога над Агрон-Королівський смак зможе подарувати цій команді золоті нагороди. У іншому випадку Металіст буде лише другим.

Металіст – Ерідон 3:4 (Бадло Ігор, Гончар Віталій, Гоцалюк Віталій — Шельвіка Володимир (2), Коваль Василь, Ковальчук Віктор)

Агрон-Королівський смак не втратив нагоди одноосібно очолити турнірну таблицю вишки перед останнім туром. У звітному турі команда Віталія Пеперовського легко розібралася з аутсайдером змагань — бучацьким Колосом.

Колос Бучач – Агрон-Королівський смак 1:4 (Заставецький Юрій — Юрчак Олександр, Ціх Ростислав, Мищишин Віталій, Карпа Михайло)

У перенесеному матчі теребовлянська Нива мінімально обіграла Вікінг. Вирішальний гол теребовлянці забили за 5 хвилин до кінця гри.
Вікінг – Нива Теребовля 3:4 (Дзюба Василь, Грабчак Володимир, Слотюк Арсен — Сороцький Ігор (2), Кісіль Роман, Ванюсів Євген)