Тернопільська Вища футзальна ліга: Металіст перемагає зі "скрипом"

15-го лютого у спорткомплексі "Політехнік" відбулися чотири матчі 13-го туру Тернопільської Вищої футзальної ліги.

Лідери чемпіонату — Агрон-Королівський смак у звітному турі зійшовся на майданчику з одним із аутсайдерів — Метаморфозою. Після двох не надто впевнених перемог, підопічні Віталія Паперовського вчинили справжній розгром своїм опонентам. Ще до перерви Агрон забезпечив собі серйозну перевагу у рахунку (6:1), а вже у другому таймі "добив" і без того деморалізованого суперника.

Метаморфоза – Агрон-Королівський смак 4:11 (Машуга Роман, Москалик Юрій, Наконечний Ігор, Матвійків Степан — Вдалислав Бритковський, Мищишин Віталій (3), Мороз Тарас (2), Ціх Ростислав, Вітович Артем, Головко Назар, Юрчак Олександр, Паперовський Віталій)

Трудову перемогу у 13-му турі святкували гравці Вікінга, яким протистояла остання команда чемпіонату — бучацький Колос. Вікінгу, до слова, у цьому матчі довелося обходитися без трьох дискваліфікованих гравців основи. У ослабленому складі вікінги не зуміли нав'язати суперникам свою гру, тож у першому таймі перемогу відсвяткував Колос (0:1).
Усе на свої місця розставив тайм другий, у якому гравці Вікінга діяли куди впевненіше. Хет-трик одного із лідерів Вікінга Андрія Кухарука допоміг команді здобути важливі три очки і продовжити боротьбу за нагороди чемпіонату.

Вікінг – Колос Бучач 5:3 (Кухарук Андрій (3), Дзюба Василь (2) — Заставецький Юрій, Гнатишин Микола, Козовик Ігор)

Непросто у цьому турі було і третій команді Вищої ліги — Ерідону. Теребовлянська Нива, особливо після перерви, мала усі шанси відібрати очки у претендента на бронзові медалі. Проте Ерідон наприкінці гри зумів зібрати волю у кулак і вирвав перемогу.

Нива Теребовля – Ерідон 2:3 (Кісіль Роман, Бодак Віталій — Хоптовий Андрій (2), Шельвіка Володимир)

Найцікавішим у турі було протистояння Роми-Орбіт та Металіста. Попри те, що фаворитами зустрічі були саме гравці Металіста, але Рома зі стартових хвилин матчу доводила протилежне. Доволі швидко Металіст пропустив двічі і у цей момент "запахло" сенсацією. До перерви Металіст зумів відновити рівновагу у рахунку та все ж третій гол Роми зафіксував перемогу саме цієї команди після першого тайму.

Втримати такий же темп після перерви Рома не зуміла. Металіст — навпаки, у таймі другому нарешті віднайшов свою гру і зумів переламати хід поєдинку. Відзначимо покер від гравця Металіста Сергія Гончара, а також дубль капітана і лідера команди Ігоря Бадла, який ще на крок наблизився до здобуття звання кращого бомбардира чемпіонату.
Рома-Орбіт – Металіст 4:6 (Винник Степан (2), Мельник Роман, Богородіченко Сергій — Бадло Ігор (2), Гончар Сергій (4))