Визначились фіналісти «Шкільної футзальної ліги України в Тернополі

З 12 по 14 січня  2016 р. у спортивних залах шкіл ТСШ №3, ЗОШ №26, ЗОШ №27 та ФОК КЗ "ДЮСШ з футболу та інших ігрових видів спорту" відбувся груповий раунд міського етапу Всеукраїнських змагань Шкільна футзальна ліга України.

У фінальну частину з першого місця вийшли команди:

-          ТСШ №3,

-          Тернопільського ліцею №6 ім. Н. Яремчука,

-          ТНВК «ЗОШ-економічний ліцей №9 імені Іванни Блажкевич»,

-          ТЗОШ №11,

-          ТЗОШ №19,

-          ТЗОШ №28

-          ТЗОШ №29.

З другого місця вийшли команди шкіл:  

-          ТЗОШ №4, ТСШ №7,

-          ТЗОШ №13,

-          ТЗОШ №20,

-          ТЗОШ №21,

-          ТЗОШ №22,

-          ТЗОШ №25,

-          ТЗОШ №27.

15 січня в ЗОШ№ 26 відбуваються наступні ігри:

-          1 матч - ЗОШ №29 - ЗОШ №26,

-          2 матч - ЗОШ №28 - ЗОШ №21,

-          3 матч - ТСШ №3 - ЗОШ №13,

-          4 матч - ТЛ №6 - ЗОШ №4.

В ЗОШ№ 27 відбуваються наступні ігри:

-          1 матч - ЗОШ №11 - ЗОШ №22,

-          2 матч - ЗОШ №19 - ЗОШ №27,

-          3 матч - ЗОШ №17 - ЗОШ №20,

-          4 матч - ТНВК №9 - ТСШ №7.

Переможці цих матчів продовжать боротьбу за головний приз 18-19 січня у спортивній залі ЗОШ №26. Початок ігор о 14.00 годині.

Переможець міського етапу "Шкільної футзальної ліги" має право взяти участь в обласному етапі ліги, а переможець обласного етапу зіграє на Всеукраїнському етапі, де на збірну Тернопільської області чекає матч проти Хмельницької області.

Організатори змагань: Тернопільська обласна федерація футболу, Управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту та Управління освіти і науки Тернопільської міської ради спільно з Тернопільською міською федерацією футболу та Тернопільським міським центром фізичного здоров’я населення.

Партнер змагань: ТМ "Ласунка".

  



Ассоциация футзала Украины Select Joma в Україні
Лидеры чемпионатов АФЛУ
Місто Старт/Лідер

1

Херсон Динамо-Заїр
2 Харків Viva-cup
3 Київ Альтернатива
4 Запоріжжя Колесо-Центр
5 Хмельницький Феміда-Старлайф
6 Житомир ФК ІнБев
7 Одеса Епіцентр К Таїрова
8 Суми Lex VSK
9 Черкаси Шевченків край
10 Івано-Франківськ
11 Волинь 18/11/2017
12 Вінниця
13 Дніпро Катеринославхліб
14 Кіровоградська обл.
15 Рівне Рівнегаз
16 Тернопіль 18/11/2017
17 Полтава 19/11/2017
18 Донецька обл. Вікторія
19 Миколаїв
20 Черкаська обл.
21 Миколаївська обл.
22 Луганська обл.
23 Волинська обл.
24 Закарпатська обл.
25 Чернівецька обл.
26 Краматорськ
27 Ужгород


Ставьте лайк, и Вы будете видеть наши новости в своей ленте в соцсетях: