Тернопіль: результативно, але без несподіванок

Тернопільська Вища футзальна ліга: результати 15-го туру

14 лютого у спорткомплексі "Політехнік" відбулися матчі 16-го туру у чемпіонаті Тернопільської Вищої футзальної ліги.

Непросту перемогу у цьому турі здобув «Креатор-Буд», який протистояв «Родині». Впродовж усього першого тайму "будівельникам" ніяк не вдавалося пробити оборонні редути суперника. І лише під кінець тайму «Родина» таки пропустила. У другому таймі «Родина» хоч один м'яч відіграла, але цього було замало.

«Креатор-Буд» - «Родина»    4:1

Голи: Паперовський Віталій (2), Костів Михайло, Головко Назар — Бадло Петро

Найрезультативніший матч видали «Вікінг» та «Микулинці». Впродовж усього ігрового часу команди грали у відкритий футзал, тому на двох забили аж 15 голів. У цій гольовій перестрілці гору взяв Вікінг, а Микулинці продовжують свою програшну серію.

«Вікінг» - «Микулинці»      9:6

Голи: Слотюк Арсен (2), Грабчак Петро, Кисіль Роман (4), Глухан Тарас, Лопушняк Дмитро — Гриб Володимир, Сирник Віктор, Гуйда Петро (4)

Багато голів було у протистоянні «Арс-Кераміки» та «Цибульки». Гравці «Арсу» уже з перших хвилин зробили заявку на перемогу. А от «Цибулька» цей матч відверто провалила, зібравшись лише наприкінці другого тайму.

«Арс-Кераміка» -  «Цибулька»    8:4

Голи: Сливка Ігор (2), Пастернак Андрій (2), Заставецький Юрій (3), Гатала Ігор — Захарчук Андрій, Алексевич Ярослав, Сліпий Назар, Когут Микола

Теребовлянська «Нива» уже на перших хвилинах тричі вразила ворота «Віго». Відійти від такого "шоку" футзалісти Віго так і не зуміли до завершення зустрічі. Одним з героїв матчу став гравець «Ниви» Віктор Ковалик. Він оформив хет-трик та вийшов на перший рядок у списку кращих бомбардирів. У його активі 26 забитих голів.

«Нива» (Теребовля) -  «Віго»    6:1

Голи: Ковалик Віктор (3), Беркита Юрій, Бодак Віталій, Сороцький Владислав — Стриєшин Дмитро

На рівних провели перший тайм «Зборів» та «Рома». На перерву команди пішли за мінімальної переваги «Роми» - 2:3. Втім, другий тайм розставив все на свої місця і «Рома» здобула впевнену перемогу.

«Зборів» -  «Рома»    3:8

Голи: Сухецький Андрій, Цюман Андрій (2) — Біловус Тарас, Богородіченко Сергій, Винник Степан (3), Іванців Богдан (2), Мирончик Руслан

На завершення туру лідер Вищої ліги «Металіст» здобув більш ніж переконливу перемогу над ДСО і закріпив своє лідерство.

«Металіст» - ДСО     8:0

Голи: Бадло Ігор, Юрчак Олександр, Пліс Тарас (4), Скакун Андрій (2).