У відкритому чемпіонаті міста Суми зіграні матчі двох турів

В першому матчі п’ятого ігрового дня в вищій ліги зустрілись команди, які до цього не могли похвалитися набраними очками – «СКІФ» та «Оріон». «Фізкультурники», які проводять не найкращий свій сезон, в матчі проти дебютанту турніру відкрили такі відлік набраним очкам. Але і «Оріон» зміг змінити «бублик» в графі очки на одиничка – матч завершився з рахунком 2:2. Вдруге втратив очки чільний чемпіон – «Медцентр БДР». «Медики» миром – 2:2 розійшлись з «Прокуратурою». Причому «прокурори» зрівняли рахунок на табло зі лічені секунди до фінальної сирени. «Агросвіт» з Білопілля з рахунком 5:2 обіграв команду педагогічного університету. Програла і команда іншого сумського вишу – «СНАУ-Шляхрембуд». «Аграрії» з рахунком 3:7 поступились лідеру сезону – «Форесту».

Шостий тур вийшов туром-сюрпризом. Так лідер сезону - «Форест» - вперше втратив очки. І не два, а відразу три програвши з рахунком 2:4 «Прокуратурі». Першу перемогу в сезоні святкував «СКІФ» - «фізкультурники» з рахунком 5:3 перемогли чільного чемпіона – «Медцентр БДР».  З рахунком 7:1 «СНАУ-Шляхрембуд» розгромив білопільській «Агросвіт». Закривали шостий тур «вишки» «СДПУ» та «Оріон». І хоча рахунок в цій зустрічі відкрили номінальні гості, «педагоги» в підсумку перемогли суперника з рахунком 2:1.

Незважаючи на поразку «Форест» втримався на верхівці турнірки. «СНАУ-Шляхрембуд» вийшов на друге місце потіснивши на третє чільного чемпіона, і на четверте – білопільців. Нижче в таблиці розташувались «СДПУ», «Прокуратура», «СКІФ» та «Оріон».

Відкритий чемпіонат м.Суми

Вища ліга

І

О

1

Форест

6

15

2

СНАУ-Шляхрембуд

6

12

3

Медцентр БДР

6

10

4

Агросвіт (Білопілля)

6

10

5

СДПУ

6

9

6

Прокуратура

6

8

7

СКІФ

6

4

8

Оріон

6

1

В матчі-відкритті шостого туру в першій лізі в якому зустрілись «Валедіанс» та «Титан», команди встановили новий сезонний рекорд результативності. Суперники в сумі забили 21 гол а гра завершилась перемогою «Титану» з рахунком 15:6. «Легіон» з Миколаївки з рахунком 6:3 переміг «Ін Тайм» по три очки в турі взяли команди першої трійки. «Сагасітас» «відвантажив» шість «сухих» Феніксу», «Профтел» також в «суху», хоч і не так крупно (2:0) переміг «Машметал», «Насосенергомаш» з рахунком 7:4 переміг «Ніку».

В матчі сьомого туру в першій лізі чільний чемпіон «Сагасітас» - екзаменував дебютанта – «Валедіанс». І незважаючи на поразку з рахунком  1:6, іспит новачок склав гідно. Саме «Валедіанс» відкрив рахунок в цій зустрічі. І лише сорока п’яти секунд не вистачило дебютантам, аби на перерву піти з «сухими» воротами. Та і в другому таймі «Валедіанс» продовжував боротьбу на майданчику. Але більш досвідчені «благодійники» все ж змогли переломити хід поєдинку. В інших матчах туру «Машметал» вигравши перший тайм матчу з «Легіоном» з рахунком 2:0 програв гру з рахунком 2:3. «Ін Тайм» поступився «Феніксу» з рахунком 6:7. З рахунком 4:7 «Титан» програв «Ніці». Обмінявшись з «Профтелом» голами «Насосенергомаш» став першою командою, яка відібрала очки у лідера.

«Профтел» зберігає лідерство в першій лізі. «Сангасітас» скоротив відставання від лідера дл трьох очок, «Насосенергомаш» - до п’яти. Нижче в таблиці розташувались «Титан», «Фенікс», «Машметал», «Легіон» з Миколаївки, «Ніка», «Ін Тайм» та «Валедіанс».

Відкритий чемпіонат м.Суми

Перша Ліга

І

О

1

Профтел

7

19

2

ФК Sagacitas

7

16

3

Насосенергомаш

7

14

4

Титан

7

12

5

Фенікс

7

10

6

Машметал

7

9

7

Легіон (Миколаївка)

7

9

8

Ніка

7

9

9

Ін Тайм

7

4

10

Валедіанс

7

0

 

Шостий турі в другій лізі відкривали команди Сумського району – «Сокіл» з Піщаного та «Космос» з Саду. На перерву команди пішли з рахунком 1:2 на табло спортивного комплексу педуніверситету. Фінальна ж  сирена зафіксувала перемогу піщанської команди з рахунком 4:3. Більш багатим на голи вийшов матч «Паритет» - «Супутник-2» (Степанівка). В першому таймі команди обмінялись парою голів, а в підсумку перемогу з рахунком 8:5 святкувала степанівська команда. В інших матчах туру «Юність» з Постольного з рахунком 4:11 поступилась «Деметрі» з Нижньої Сироватки, стецьківський «Гарант-РОСТ» з рахунком 2:12 – футбольному клубу  «Кірова», а «Інваспорт» з рахунком 3:7 – «Сучаснику».

В сьомому турі в другій лізі «Супутник-2» з рахунком 4:5 програв «Соколу». «Сучасник» в ворота «Альянсу» забив дев’ять «сухих» м’ячів. «Космос» з рахунком 12:2 розгромив «Інваспорт». Матч «Деметри» та «Паритету» завершився з рахунком 9:3. «Футбольний клуб «Кірова» з рахунком 8:1 переміг «Юність».

 «Сокіл» та «Сучасник» очолюють турнірну таблицю другої ліги, але комада з Піщаного має ще гру в запасі. На три пункти від дуету лідера відстає «Деметра». Нижче «Топ-трійки» розташувались футбольний клуб «Кірова», «Космос», «Супутник-2», «Інваспорт», «Паритет», «Альянс», «Юність» та «Гарант-РОСТ».

Відкритий чемпіонат м.Суми

Друга ліга

І

О

1

Сокіл (Піщане)

6

18

2

Сучасник

  7

18

3

Деметра (Н.Сироватка)

6

15

4

ФК Кірова

6

12

5

Космос (Сад)

7

9

6

Супутник-2 (Степанівка)

6

9

7

Інваспорт

6

9

8

Паритет

7

6

9

Альянс

6

6

10

Юність (Постольне)

7

3

11

Гарант-РОСТ (Стецьківка)

6

0

У ветеранському чемпіонаті міста Суми(50+) п’ятий тур відкривали чільний срібний призер – «Луч» з Яструбиного – та «Фортуна». Друга команда минулого футзального року поступилась супернику з рахунком 4:6. Продовжився тур матчем «Пресинг-2000» - «Хімік». «Пресинг» створював моменти, «Хімік» свої реалізовував. В підсумку «хіміки» перемогли в цьому матчі з рахунком 2:0. Після цього на майданчик спортивного комплексу агарного університету вийшли стецьківський «Гарант-РОСТ» та чільний чемпіон ветеранського турніру – «Ніколь». На два голи «Гаранту» «Ніколь відповіла трьома. В інших матчах п’ятого туру «Динамо» впевнено перемогло «Освіту» (8:1), а «козацький Вал» поступився краснопільському «Явору» (2:4).  

Лідер – «Ніколь» - найближчих переслідувачів – краснопільський «Явір» та «Динамо» - на одне та два очка відповідно. Нижче в таблиці розташувались «Луч» з Яструбиного, стецьківський «Гарант-РОСТ», «Фортуна», «Хімік», «Козацький Вал», «Пресинг-2000» та «Освіта».

Відкритий чемпіонат м.Суми серед ветеранів

50 років і старше

І

О

1

«Ніколь»

5

12

2

«Явір» (Краснопілля)

5

11

3

«Динамо»

5

10

4

«Луч» (Яструбине)

5

8

5

«Гарант-РОСТ» (Стецьківка)

5

7

6

«Фортуна»

5

6

7

«Хімік»

5

6

8

«Козацький Вал»

5

5

9

«Пресинг-2000″

5

3

10

«Освіта»

5

1

 

В стартовому матчі п’ятого туру у віковій групі «40+» «Азарт-2007» поступився «Фортуні» з рахунком 3:8. В другому матчі п’ятого ігрового дня «Фрунзенець» з рахунком 10:3 переміг «ВМЗ». Лідер та чільний чемпіон – «Авангард» переміг «Едем» з Бурині з рахунком 8:3. Футбольний клуб «Верхня Сироватка» з рахунком 5:7 поступився «Деметры» з Нижньої.

А от на матч шостого туру «Верхня Сироватка» не з’явився і «Фортуні» була зарахована технічна перемога. В центральному матчі туру зустрічались «Авангард» та «Фрунзенець». Більше половини матчу команди підбирали ключі до воріт одна одної. На другій хвилині другого тайму Анатолій Бойко вивів «фрунзенців» вперед. Він же за п’ять хвилин подвоїв рахунок на табло. На це чільний чемпіон відповів лише одним голом Сергія Ткаченка. «ВМЗ» вже на першій хвилині матчу пропустивши від «Азарту-2007» в підсумку переміг з рахунком 5:3. Закривали тур «Едем» з Бурині та «Демерта» з Нижньої Сироватки. Фінальний свисток зафіксував в цьому матчі перемогу «Деметри» з рахунком 7:3.

«Фрунзенець» потіснив чільного чемпіона. З першого рядка турнірної таблиці. «Авангард» від нового лідера чемпіонських перегонів відстає на одне очко, «Фортуна» - на три. Далі в таблиці йдуть «ВМЗ», «Деметра», «Азарт-2007», «Едем» та «Верхня Сироватка».

Відкритий чемпіонат м.Суми серед ветеранів

40 років і старше.

І

О

1

Фрунзенець

6

16

2

Авангард

6

15

3

Фортуна

6

13

4

ВМЗ

6

9

5

Деметра (Н.Сироватка)

6

9

6

Азарт-2007

6

6

7

Едем (Буринь)

6

3

8

ФК Верхня Сироватка

6

0

 Ассоциация футзала Украины Select Joma в Україні
Лидеры чемпионатов АФЛУ
Місто Чемпіон

1

Херсон Амалтея
2 Харків Viva-cup
3 Київ Альтернатива
4 Запоріжжя Колесо-Центр
5 Хмельницький Феміда-Старлайф
6 Житомирська обл. Енергія
7 Одеса МКВ
8 Суми Технологія
9 Черкаси -
10 Івано-Франківськ -
11 Волинь Ковель-Волинь
12 Вінниця Володимир
13 Дніпро Катеринославхліб
14 Кіровоградська обл. Тарасівка
15 Рівне Свиспан-Костопіль
16 Тернопіль ДСО-Поділля
17 Полтава ФК Андріївка
18 Донецька обл. Титан
19 Миколаїв Орексім
20 Бердянськ АЗМОЛ
21 Миколаївська обл. Автолокомотив
22 Луганська обл. Щит
23 Кременчук -
24 Львівська обл. Русин-О
25 Чернівецька обл. Волока
26 Краматорськ -
27 Ужгород Минай


Ставьте лайк, и Вы будете видеть наши новости в своей ленте в соцсетях: