У відкритому чемпіонаті міста Суми зіграні матчі двох турів

В першому матчі п’ятого ігрового дня в вищій ліги зустрілись команди, які до цього не могли похвалитися набраними очками – «СКІФ» та «Оріон». «Фізкультурники», які проводять не найкращий свій сезон, в матчі проти дебютанту турніру відкрили такі відлік набраним очкам. Але і «Оріон» зміг змінити «бублик» в графі очки на одиничка – матч завершився з рахунком 2:2. Вдруге втратив очки чільний чемпіон – «Медцентр БДР». «Медики» миром – 2:2 розійшлись з «Прокуратурою». Причому «прокурори» зрівняли рахунок на табло зі лічені секунди до фінальної сирени. «Агросвіт» з Білопілля з рахунком 5:2 обіграв команду педагогічного університету. Програла і команда іншого сумського вишу – «СНАУ-Шляхрембуд». «Аграрії» з рахунком 3:7 поступились лідеру сезону – «Форесту».

Шостий тур вийшов туром-сюрпризом. Так лідер сезону - «Форест» - вперше втратив очки. І не два, а відразу три програвши з рахунком 2:4 «Прокуратурі». Першу перемогу в сезоні святкував «СКІФ» - «фізкультурники» з рахунком 5:3 перемогли чільного чемпіона – «Медцентр БДР».  З рахунком 7:1 «СНАУ-Шляхрембуд» розгромив білопільській «Агросвіт». Закривали шостий тур «вишки» «СДПУ» та «Оріон». І хоча рахунок в цій зустрічі відкрили номінальні гості, «педагоги» в підсумку перемогли суперника з рахунком 2:1.

Незважаючи на поразку «Форест» втримався на верхівці турнірки. «СНАУ-Шляхрембуд» вийшов на друге місце потіснивши на третє чільного чемпіона, і на четверте – білопільців. Нижче в таблиці розташувались «СДПУ», «Прокуратура», «СКІФ» та «Оріон».

1

В матчі-відкритті шостого туру в першій лізі в якому зустрілись «Валедіанс» та «Титан», команди встановили новий сезонний рекорд результативності. Суперники в сумі забили 21 гол а гра завершилась перемогою «Титану» з рахунком 15:6. «Легіон» з Миколаївки з рахунком 6:3 переміг «Ін Тайм» по три очки в турі взяли команди першої трійки. «Сагасітас» «відвантажив» шість «сухих» Феніксу», «Профтел» також в «суху», хоч і не так крупно (2:0) переміг «Машметал», «Насосенергомаш» з рахунком 7:4 переміг «Ніку».

В матчі сьомого туру в першій лізі чільний чемпіон «Сагасітас» - екзаменував дебютанта – «Валедіанс». І незважаючи на поразку з рахунком  1:6, іспит новачок склав гідно. Саме «Валедіанс» відкрив рахунок в цій зустрічі. І лише сорока п’яти секунд не вистачило дебютантам, аби на перерву піти з «сухими» воротами. Та і в другому таймі «Валедіанс» продовжував боротьбу на майданчику. Але більш досвідчені «благодійники» все ж змогли переломити хід поєдинку. В інших матчах туру «Машметал» вигравши перший тайм матчу з «Легіоном» з рахунком 2:0 програв гру з рахунком 2:3. «Ін Тайм» поступився «Феніксу» з рахунком 6:7. З рахунком 4:7 «Титан» програв «Ніці». Обмінявшись з «Профтелом» голами «Насосенергомаш» став першою командою, яка відібрала очки у лідера.

«Профтел» зберігає лідерство в першій лізі. «Сангасітас» скоротив відставання від лідера дл трьох очок, «Насосенергомаш» - до п’яти. Нижче в таблиці розташувались «Титан», «Фенікс», «Машметал», «Легіон» з Миколаївки, «Ніка», «Ін Тайм» та «Валедіанс».

0

Шостий турі в другій лізі відкривали команди Сумського району – «Сокіл» з Піщаного та «Космос» з Саду. На перерву команди пішли з рахунком 1:2 на табло спортивного комплексу педуніверситету. Фінальна ж  сирена зафіксувала перемогу піщанської команди з рахунком 4:3. Більш багатим на голи вийшов матч «Паритет» - «Супутник-2» (Степанівка). В першому таймі команди обмінялись парою голів, а в підсумку перемогу з рахунком 8:5 святкувала степанівська команда. В інших матчах туру «Юність» з Постольного з рахунком 4:11 поступилась «Деметрі» з Нижньої Сироватки, стецьківський «Гарант-РОСТ» з рахунком 2:12 – футбольному клубу  «Кірова», а «Інваспорт» з рахунком 3:7 – «Сучаснику».

В сьомому турі в другій лізі «Супутник-2» з рахунком 4:5 програв «Соколу». «Сучасник» в ворота «Альянсу» забив дев’ять «сухих» м’ячів. «Космос» з рахунком 12:2 розгромив «Інваспорт». Матч «Деметри» та «Паритету» завершився з рахунком 9:3. «Футбольний клуб «Кірова» з рахунком 8:1 переміг «Юність».

«Сокіл» та «Сучасник» очолюють турнірну таблицю другої ліги, але комада з Піщаного має ще гру в запасі. На три пункти від дуету лідера відстає «Деметра». Нижче «Топ-трійки» розташувались футбольний клуб «Кірова», «Космос», «Супутник-2», «Інваспорт», «Паритет», «Альянс», «Юність» та «Гарант-РОСТ».

0

У ветеранському чемпіонаті міста Суми(50+) п’ятий тур відкривали чільний срібний призер – «Луч» з Яструбиного – та «Фортуна». Друга команда минулого футзального року поступилась супернику з рахунком 4:6. Продовжився тур матчем «Пресинг-2000» - «Хімік». «Пресинг» створював моменти, «Хімік» свої реалізовував. В підсумку «хіміки» перемогли в цьому матчі з рахунком 2:0. Після цього на майданчик спортивного комплексу агарного університету вийшли стецьківський «Гарант-РОСТ» та чільний чемпіон ветеранського турніру – «Ніколь». На два голи «Гаранту» «Ніколь відповіла трьома. В інших матчах п’ятого туру «Динамо» впевнено перемогло «Освіту» (8:1), а «козацький Вал» поступився краснопільському «Явору» (2:4).

Лідер – «Ніколь» - найближчих переслідувачів – краснопільський «Явір» та «Динамо» - на одне та два очка відповідно. Нижче в таблиці розташувались «Луч» з Яструбиного, стецьківський «Гарант-РОСТ», «Фортуна», «Хімік», «Козацький Вал», «Пресинг-2000» та «Освіта».