Суми: в центральному турі в «вишці» чільний чемпіон зазнав поразки

В спортивному комплексі педагогічного університету на вихідних були зіграні чергові матчі відкритого чемпіонату обласного центру з футзалу.

В центральному матчі туру в вищій лізі зустрілись команди, які до цього йшли в сезоні без втрат очок – бронзовий призер минулого сезону «Форест» та чільний чемпіон «Медцентр БДР». Переможну серію до чотирьох матчів  продовжив «Форест», який переміг «медиків» з рахунком 6:3. В інших матчах четвертого туру в «вишці» команда педагогічного університету з рахунком 2:5 поступилась «СНАУ-Шляхрембуду». «Прокуратура» в один м’яч – 2:1 – здолала новачка турніру – «Оріон». «СКІФ» знов не зміг відкрити відлік очкам в матчі проти іншого дебютанта – білопільського «Агросвіту» - програвши з рахунком 2:6.

Таким чином «Форест» одноосібно очолив турнірну таблицю вищої ліги. «Медцентр БДР», який йде другим, лише за кращою різницею забитих/пропущених випереджає «СНАУ-Шляхрембуд». Нижче топ-трійки розташувались «Агросвіт», «СДПУ», «Прокуратура», «СКІФ» та «Оріон».

0

В першій лізі «Титан» забив три «сухих» чемпіону другої ліги минулого сезону – «Феніксу». «Машметал» взяв (6:2) гору над «Нікою». Чільний чемпіон – «Sagacitas» - вдруге втрачає очки розписавши мирову (3:3) з «Ін Таймом». Тим часом «Профтел» знов святкує перемогу – цього разу над «Легіоном» з Миколаївки з рахунком 9:0. Нарешті «Насосенергомаш» перемагає дебютанта – «Валедіанс» з рахунком 8:3.

Без втрат очок йде «Профтел». «Sagacitas» втримався на другому місці, але за очками «благодійників» наздогнав «Насосенергомаш». Четверте-п’яте місця поділяють «Титан» та «Машметал». Нижче в таблиці розташувались «Фенікс», «Ніка», «Ін Тайм», «Легіон» та «Валедіанс».

0

В другій лізі «Сучасник» вперше програє. Програє команді, яка очок поки не втрачала – піщанському «Соколу». Програє з рахунком 3:5. «Космос» з Саду з рахунком 5:7 поступається «Паритету». Степанівський «Супутник-2» бере гору над «Юністю» з Постольного з рахунком 8:4. В найрезультативнішому матчі туру і сезону глядачі побачили два десятка голів – з рахунком 16:4 нижньосироватська «Деметра» перемогла стецьківський «Гарант-РОСТ». В заключному матчі туру «Альянс» з рахунком 1:3 програв «Інваспорту».

Програвши головному конкуренту «Сучасник» втратив «жовту майку лідера» - на перше місце вийшов «Сокіл», якій випереджаючи суперника за додатковими показниками має ще і гру в запасі. Третє-четверте місця в турнірній таблиці другої ліги посідають «Деметра» та «Інваспорт». Далі ситуація ще більш заплутана по шість очок набрали футбольній клуб «Кірова», «Паритет», «Альянс», «Сцупутник» та «Космос» які розташувались на місцях з п’ятого по дев’яте. Далі в таблиці йдуть «Юність» та «Гарант-РОСТ».

0

Матчі четвертого туру зіграли команди у відкритому чемпіонаті міста Суми серед ветеранів. У віковій групі «50 років і старше» після обміну голами в першому таймі в таймі другому «Хімік» програв «Гаранту-РОСТ», «Фортуна» — «Козацькому Валу», а «Ніколь» перемогла «Динамо» (2:7, 3:4 та 4:2 відповідно. «Освіта» з рахунком 1:7 програла «Лучу». Краснопільській «Явір» виграв перший тайм матчу проти «Пресингу» (2:0), але втримати перемогу не зміг – результат матчу 2:2.

Маючи в активі три перемоги в чотирьох матчах «Ніколь» на очко випереджає «Луч» та «Явір» і на два – «Гарант-РОСТ» та «Динамо». Нижче турнірного «екватора» розташувались «Козацький Вал», «Фортуна», «Хімік», «Пресинг-2000» та «Освіта».

1

У віковій групі «40+» тур відкривали «ВМЗ» та «Авангард». Після першого тайму номінальні господарі мінімально (1:2) поступались чільному чемпіону. І такий рахунок тримався до 27-ї хвилини зустрічі. А потім голи в ворота «ВМЗ» посипались наче з рогу достатку і в підсумку «Авангард» переміг з рахунком 7:1. Перемогу чемпіону принесли голи Дмитра Рудняка, Сергія Ткаченка, Віктора Іваненка та дублі Ігоря Кравченка і Михайла Охрименка. Єдиний гол в складі суперника на свій рахунок записав Володимир Кіян. «Фортуна» поступаючись «Фрунзенцю» змогла наздогнати і обійти суперника, але не змогла втримати перемогу матч завершився з рахунком 3:3. Двічі поступаючись по ходу матчу «Деметра» в підсумку взяла перші три очки перемігши «Азарт-2007» з рахунком 3:2. Відкрив відлік очка і буринський «Едем», який з рахунком 6:4 взяв гору над дебютантом турніру – футбольним клубом «Верхня Сироватка»..

З чотирма перемогами в чотирьох матчах «Авангард» одноосібно очолює турніру таблицю. «Фрунзенець» відпускає лідера на два очки. Третьою на відстані однієї перемоги від «фрунзенців» йде «Фортуна» від якої на крок відстають «Азарт» та «ВМЗ». Нижче в таблиці розташувались «Едем», «Деметра» та «Верхня Сироватка».

Відкритий чемпіонат м. Суми серед ветеранів.