Суми: попереду «медики» та «Форест»

Черговий футзальний уік-енд пройшов в Сумах.

В суботу в перенесеному матчі другого туру вищої ліги відкритого чемпіонату міста Суми з футзалу зустрілись бронзовий призер минулого сезону – «Форест» - та новачок турніру – «Оріон». «Форест» в цьому матчі пропустив першим, але зумів не лише відновити рівновагу а і схилити шальки терезів на свій бік. В підсумку фінальна сирена зафіксувала на табло рахунок 5:2 на користь «зелених».

В неділю «Оріон» екзаменував чільний чемпіон вищої ліги – «Медцентр БДР». «Медики в ворота суперника забили по чотири голи в кожному з таймів – дублі оформили Іван Сороколіт, Роман Тетявкін, Іван Булат та Роман Морозов. «Оріон» відповів на це голом престижу Дмитра Лобанова на останніх секундах зустрічі.

«Форест» в неділю зустрівся з командою педагогічного університету і переміг майбутніх педагогів з рахунком 8:2.

«СНАУ-Шляхрембуд» на останній хвилині зустрічі вирвав перемогу у «СКІФа». Перша половина зустрічі завершилась з рахунком 2:1 на користь «фізкультурників», а гра з рахунком 4:3 на користь «аграріїв».

Поділили очки зігравши внічию (4:4) «Прокуратура» та білопільський «Агросвіт».

«Медцентр БДР» випереджає «Форест» за рахунок кращої різниці забитих та пропущених м’ячів. Третє-четверте місця поділяють «СНАУ-Шляхрембуд» та «СДПУ». Нижче турнірного «екватору» розташувались «Агросвіт», «Прокуратура», «СКІФ» та «Оріон».

0

Тур в першій лізі відкривали «Ніка» та «Профтел». В першому таймі команди обмінялись голами, а в другому «Профтел» забив три і в підсумку переміг з рахунком 4:1. «Титан» з рахунком 3:4 поступився «Ін Тайму». «Легіон» з Миколаївки поступився футбольному клубу «Sagacitas» з рахунком 4:11. Обмінявшись голами «Фенікс» та «Насосенергомаш» розійшлись миром. «Валедіанс» програв «Машметал» з рахунком 4:7.

«Профтел» очолює турнірну таблицю першої ліги йдучи без втрат очок. На три пункти від лідера відстає «Sagacitas», на п’ять – «Фенікс» та «Насосенергомаш», на шість – «Титан», «Ніка» та «Машметал». Нижче в таблиці розташувались «Ін Тайм», «Легіон» з Миколаївки та «Валедіанс. Останній поки не набрав жодного очка.

0

Четвертий тур в другій лізі відкривали «Гарант-РОСТ» зі Стеціківки та степанівський «Супутник-2». Стецьківська команда в цьому матчі так і не змогла відкрити відлік набраним очкам пропустивши від суперника десяток «сухих» м’ячів. В інших матчах туру піщанський «Сокіл» з рахунком 2:1 переміг «Альянс». «Паритет» з рахунком 0:4 програв «Сучаснику», а футбольний клуб «Кірова» програв нижнєсироватській «Деметрі» з рахунком 2:5.

«Сучасник» в чотирьох іграх святкував чотири перемоги. «Сокіл» відстає на три очки, але команда з Піщаного зіграла на гру менше. По шість пунктів в активі ФК «Кірова», «Деметри», «Космосу», «Альянсу» та «Інваспорту». По три набрали «Супутник-2», «Юність» та «Паритет». І лише «Гарант-РОСТ» поки йде без очок.

0

В матчі третього туру ветеранського чемпіонату у віковій групі «50 років і старше» «Динамо» приймало «Хіміка». «Динамівці» досить швидко відкрили рахунок в цій зустрічі і навіть його подвоїли. Але на перерву команди пішли з рахунком 3:2 на користь «хіміків». Проте відпочинок пішов на користь їх суперникам і «динамівці» перемогли в підсумку з рахунком 5:3. В інших матчах туру «Козацький Вал» програв «Лучу» з Яструбиного з рахунком 5:10, «Пресинг-2000» - «Фортуні» з рахунком 2:4, а стецьківській «Гарант-РОСТ» - краснопілдьському «Явору» з рахунком 0:3. «Ніколь» з рахунком 8:2 перемогла «Освіту».

Турнірну таблицю очолюють «Динамо» та «Явір» які набрали по сім очок. На крок від цього дуету відстає «Ніколь», на два – «Луч», на три – Гарант-РОСТ». Нижче в таблиці розташувались «Фортуна», «Хімік», «Пресинг-2000», «Козацький Вал» та «Освіта».