Суми: попереду «Форест»

Команди вищої ліги Відкритого чемпіонату міста Суми з футзалу досягли турнірного екватору.

Лідер чемпіонських чемпіонів «Форест» в матчі сьомого туру реабілітувався за поразку від «Прокуратури» в матчі попереднього туру. Команда Олександра Михалюка з рахунком 4:2 обіграла білопільській «Агросвіт». Перший тайм матчу завершився миром – 2:2. Причому забивали лише гравці «Форесту»: Віталій Чернишов та Ігор Шевкунов у ворота суперника, Андрій Черток та Владас Мухоєд – у власні. Після відпочинку перемогу «Форесту» приніс дубль Максима Ганжи.

Матч-гойдалку влаштували «Прокуратура» та «СКІФ».  Інтрига в матчі трималась до останньої секунди і в підсумку перемогу з рахунком 5:4 святкували «прокурори».

В інших матчах туру «СНАУ-Шляхрембуд» з рахунком 8:2 перемір «Оріон», а «Медцентр БДР» перервав безвиграшну серію, перемігши з рахунком 6:3 команду СДПУ.

Турнірний екватор в жовтій майці лідера перетинає «Форест» - «зелені» на три та п’ять пунктів випереджають «СНАУ-Шліхрембуд» та «Медцентр БДР» відповідно. На місцях з четвертого по восьме розташувались «Прокуратура», «Агросвіт», «СДПУ», «СКІФ» та «Оріон».

1

В першій лізі чільний чемпіон – футбольний клуб «Sagacitas» - втратив очки, розписавши «мирову» з «Нікою». Фінальна сирена зафіксувала на табло рахунок 3:3. Лідер сезону – «Профтел» - забив три «сухих» «Титану». «Легіон» з Миколаївки поступився «Феніксу», а «Машметал» «Насосенергомашу» з рахунком 5:9 та 0:6 відповідно. Першу перемогу в сезоні святкував «Валедіанс» - новачок турніру з рахунком 4:2 обіграв «Ін Тайм».

В турнірній таблиці маючи в активі 22 пункти лідирує «Профтел», який на п’ять очок випереджає футбольний клуб «Sagacitas» та «Насосенергомаш». Нижче трійки лідерів розташувались «Фенікс», «Титан», «Ніка», «Легіон», «Машметал», «Ін Тайм» та «Валедіанс».

3

Черговий тур в другій лізі відкривали до цього небитий «Сокіл» з Піщаного та нижньосироватська «Деметра». Вперше с сезоні піщанська команда покинула майданчик «на щиті». Перша половина матчу завершилась з мінімальною (3:2) перевагою «Деметри». При цьому вже на другій хвилині рахунок в цій зустрічі відкрив «Сокіл» - відзначився Валерій Сидоренко. Але завдяки голам Віктора Бирченка, Павла Тихоненка та Володимира Лютова «Деметра» спочатку зрівняла рахунок, а потім і вийшла вперед. На 19-тій хвилині матчу Віталій Сітало відставання своєї команди скоротив до мінімуму. Після перерви Валерій Якубець, Бирченко та Микола Шерстюк тричі змусили суперника розпочинати з центру майданчика. «Сокіл» на це відсіві лише голом Сітало. В підсумку «Деметра» святкує перемогу з рахунком 6:3.

В другому матчі восьмого туру «Інваспорт» поступився степанівському «Супутнику-2». Перемогу команді зі Степанівки принесли дублі Артема Гудименка і Артура Саралієва та гол Івана Панасенка. Гол престижу в складі «Інваспорту» на рахунку Cергія Дугана.

В інших матчах туру «Альянс» поступився «Космосу» з Саду» з рахунком 2:6, а «Паритет» - футбольному клубу «Кірова» з рахунком 3:8. Стецьківський «Гарант-РОСТ» не з’явився на гру проти «Юності» і команді з Постольного зарахована технічна перемога.

Програвши «Деметрі» «Сокіл» втратив перше місце а в таблиці встановились тривладдя – по 18-ть очок в семи матчах набрали «Деметра», «Сокіл» та «Сучасник». На три очки від цього тріо відстає футбольний клуб «Кірова». Нижче в таблиці розташувались «Космос», «Супутник-2», «Інваспорт», «Альянс», «Паритет», «Юність» та «Гарант-РОСТ».

0

Матчі шостого туру зіграли ветеранські команди відкритого чемпіонату обласного центру у віковій групі «50 років і старше».

В спортивному комплексі «Динамо» в матчі шостого туру сезону 2015/16 «Динамо» приймало стецьківський «Гарант-РОСТ». Забивши в ворота суперника два «сухих» м’ячів в першому таймі і три в другому, «динамівці» святкували в матчі перемогу з рахунком «Аргентина-Ямайка».  В інших матчах туру «Хімік» програв «Козацькому Валу» з рахунком 4:5, «Освіта» пропустила від «Фортуни» шість «сухих» м’ячів, «Ніколь» розгромила «Пресинг-2900» з рахунком 12:2, а «Явір» з рахунком 5:2 переміг «Луча».

З п’ятнадцятьма, чотирнадцятьма та тринадцятьма очками в активі чемпіонські перегони очолюють «Ніколь», краснопільський «Явір» та «Динамо». Нижче «топ-3» в таблиці розташувались «Фортуна», «Луч» з Яструбиного, «Козацький Вал», стецьківський «Гарант-РОСТ», «Хімік», «Пресинг-2000» та «Освіта».