«Форест», «Профтел» та «Сокіл» - лідери відкритого чемпіонату міста Суми

Чергові матчі зіграні у відкритому чемпіонаті міста Суми. Традиційно першими на майданчик спортивного комплексу педуніверситету вийшли команди другої ліги. Так степанівський «Супутник-2» з рахунком 9:4 переміг «Космос» з Саду. Нижньосироватська «Деметра» та «Сучасник», обмінявшись голами, розписали «мирову». Юність з Постольного з рахунком 1:5 поступилась піщанському «Соколу», нарешті футбольний клуб «Кірова» з рахунком 7:4 переміг «Альянс».

«Сокіл» повертає собі «жовту майку лідера» - команда з піщаного та два очки випереджає «Деметру» і на три – «ФК «Кірова» та «Супитник-2». Нижче в таблиці йдуть «Сучасник», «Інваспорт», «Космос», «Паритет», «Альянс» та «Юність».

3

В неділю матчі дев’ятого туру зіграли команди вищої ліги. «Прокуратура» «пригальмувала» другу команду сезону перемігши «СНАУ-Шляхрембуд» з рахунком 4:2. Білопільський «Агросвіт» програв чільному чемпіону – «Медцентру БДР» - з рахунком 1:4. Аутсайдер («Оріон») програв лідеру («Форесту») з рахунком 4:9. Нарешті в педагогічному «дербі» «СДПУ» та «СКІФ» розписали «мирову угоду» - матч завершився з рахунком 3:3.

«Форест» впевнено очолює «турнірку» «вишки» на шість, сім та вісім очок випереджаючи «СНАУ-Шляхрембуд», «Прокуратуру» та «Медуенрт БДР» відповідно. Нижче турнірного екватору розташувались «Агросвіт», «СДПУ», «СКІФ» та «Оріон».

1

В першій лізі десятий тур відкривали «Титан» та «Насосенегромаш». В нервовому поєдинку номінальні господарі поступились супернику з рахунком 3:6. Продовжився тур матчем «Sagacitas» - «Машметал». До середини першого тайму «Машметал» забив чотири м’ячі в ворота чільного чемпіону. Лише після цього «Sagacitas» «розмочив» ворота суперника. Але гол Данили Параконного виявився єдиним голом «благодійників» в цьому матчі. Хоча наприкінці першого тайму «Sagacitas» пробивав дабл-пенальті, а на початку другого пенальті. Але чільний чемпіон не реалізував жодного з цих моментів. Більш того, не змогли футболісти «Sagacitas» і реалізувати більшість після вилучення Романа Морозова. Суперник же на останній хвилині матчу зміг в п’яте змусити «благодійників» розпочинати з центру майданчика. В інших матчах туру «Легіон» з Миколаївки з рахунком 5:1 переміг «Валедіанс». В ничию (1:1) зіграли «Фенікс» та «Ніка». «Ін Тайм» хоч і програв (2:3), але попсував нерви лідеру» - «Профтелу».

«Профтел» на три очки випереджає «Насосенегромаш» і вже на вісім – футбольний клуб «Сагасітас». На відстані однієї перемоги від чільного чемпіона розташувались «Фенікс» та «Машметал». Далі йдуть «Титан», «Легіон», «Ніка», «Ін Тайм» та «Валедіанс».

4

У ветеранських турнірах лідирують «Динамо» та «Фрунзенеець»

Чергові матчі відкритого чемпіонату м.Суми серед ветеранів зіграли в суботу команди у віковій групі «50 років і старше». В стартовому матчі туру «Пресинг-2000» з рахунком 3:2 переміг «Освіту». «Козацький Вал» поступився стецьківському «Гаранту-РОСТ» з рахунком 5:8. Краснопільській «Явір» з рахунком 3:1 взяв гору над «Хіміком» «Фортуна» перемогла «Ніколь», а «Динамо» - «Луча» (4:3 та 7:2 відповідно).

Поразка коштувала «Ніколі» першої сходинки турнірної таблиці – в лідери вийшло «Динамо», а чільний чемпіон нині йде на другому місці. На «бронзовій позиції розташувалась «Фортуна». Нижче «топ-трійки» команди йдуть в такій послідовності: «Явір», «Гарант-РОСТ», «Луч», «Пресинг-2000», «Козацький Вал», «Хімік» та «Освіта».