Рівне, тур сьомий: попереду «Сантос» та «Рівне-112»

«Сантос» перейняв вершину лідерства групи Б

17 січня відбувся очікуваний сьомий тур Чемпіонату аматорської футзальної ліги Рівненщини. Змагання колективів групи «Б» розпочались об 11:30 у спортзалі рівненської ЗОШ № 26 і завершились помітними змінами. «Сантос» перейняв вершину лідерства собі, обігнавши по кількості балів «Комфорт-Сервіс».

А тепер проведемо короткий огляд кожного матчу групи «Б».

«Сантос» – «Левіс» – 6:3

Першими у боротьбі за перемогу грали один із лідерів та аутсайдерів, якщо брати до уваги результати проведених турів групи «Б». Вся гра – від початку і до кінця була напруженою і достатньо цікавою. Коли арбітр зафіксував перші два голи для команди «Сантос», вони, трішечки розслабившись, здали свої позиції і пропустили до воріт суперника. «Левіс» скористався таким моментом, почав атакувати та, заволодівши кількахвилинною ініціативою гри, звів рахунок до нічийного – 2:2. Хоч все вирішилося після короткого перепочинку, коли «сантосівці» розфутболились у боротьбі та обвели кругом пальця захист і голкіпера «левісівців», демонструючи чудові передачі та удари, та ще й чотири забиті «шкіряні». Глядачі могли насолодитись дублем у виконанні Семенчука та Босюка. Але «Левіс» спробував вийти вперед. І це йому вдалося. За п’ять хвилин до кінця матчу «левісівці» скоротили відставання на один м’яч, підловивши воротаря ефектним пострілом у ворота господарів. Завдяки цій перемозі «Сантос» обганяє досі недоступного лідера «Б-шок» - «Комфорт-Сервіс» і займає перше місце турнірної таблиці. Щодо «Левісу», то він другий тур поспіль розташувався на десятому.

«Коні» – «Радикали Здолбунівщини» – 0:4

У порівнянні з попереднім матчем, де роль лідера відчувалась відразу, в цьому матчі передбачити події наперед було неможливо. Крім того, обидва колективи – «Коні» та «Радикали Здолбунівщини» проявили себе середнячками впродовж проведених турів групи «Б», тому сили на перемогу були рівними. Для МФК «Коні» фортуна цього дня не посміхалася, і жоден м’яч, направлений по воротам, так і не зміг залетіти точнісінько у сітку гостей. Тому, відмітитись у змаганні бодай одним голом, вони так і не відмітились. Натомість, «здолбунівець» Василюк, відкривши рахунок на 3-й хвилині, пізніше оформив ще й дубль. А Мельничук та Тушич, підтримавши його футзальний запал, допомогли забити ще двійку круглих, щоб всуху завершити гру. Три очки, зароблені «Радикалами», дозволяють їм наздогнати «Коні», та й навіть помінятись турнірними щаблями. Переможець матчу піднімається з сьомої на п’яту, а суперник навпаки зістрибує з п’ятої на сьому сходинку турнірки.

«Класік» – «Юнайтед» – 5:1

Третім на рахунку дня зустрічався МФК «Класік» з МФК «Юнайтед». Семеро гравців першої команди проти дев’яти другої – це вже має свої переваги, хоча головне не кількість, а якість. Зрадівши, що отримали у свої руки м’яч, “юнайтідівці» майже відразу упустили його, тим самим, давши шанс потужним ударом на 26-й секунді гри «класіковцям» забити гол. Перший тайм так і завершився з рахунком 1:0. А от з початку другої половини змагань, «Юнайтед» в певний момент хоче брати гору, навіть віднаходить момент поцілити по воротам, тому арбітр фіксує, не зовсім забитий ними, гол. В цьому допомогу надає їм «Класік», який і був лідером всього матчу. Рахунок зрівнюється – 1:1. Юнайтідівці починають нервувати і ціляться раз по раз по воротам, даються взнаки і кількаметрові штрафні на чужій половині, але вдало діє в рамках свого майданчика «класіковський» захист та голкіпер. «Класік» так сильно дістає їхня прогалинка, що до кінця матчу футзалісти ще чотири рази потрапляють у фінальну ціль, зокрема, Семенчук В. демонструє ефектний хек-трик. Гра завершується без жодного попередження. «Класік» втретє поспіль перемагає суперника і закріплюється на восьмій сходинці турнірки, а «Юнайтед» уже в четвертий раз залишається на останній – одинадцятій.

«Клєтка» – «Альянс» – 3:3

Одним з найцікавіших матчів групи «Б» був четвертий, де «Клєтка» та «Альянс» змагались між собою так, що в кінці кожен отримав по одному балу і обоє розійшлися мирно – 3:3. Протистояння розпочалося з активних дій футзалістів обох суперників, але здався під час перевірки на міцність «альянівський» голкіпер. На перепочинок так і пішли гравці з перевагою «Клєтки» в один гол. Проте другий тайм був насиченіший, в плані подій футзалу. Отримавши жовту, Тхорук подвоює її, змінює на червону, відповідно «Альянс» продовжує грати учотирьох. Тут не забарився іще один гол на рахунку господарів. Але всі ці, не досить приємні для «альяновців» події, заставляють їх не віддавати ініціативи у руки супернику, а, навпаки – присвоїти її собі. З величезним азартом у боротьбі за перемогу на останніх хвилинах «Альянс», не пошкодувавши воріт «клєтковців», пробиває їх двома голами прямо в ціль. 2:2 на табло. Але «альянівцям» так щастить на нічийні рахунки, що й цього разу він не може оминути гравців. На 40-й хвилині оформляють свої дублі два суперники – Симончук та Арістов, знову ж зрівнюючи кількість забитих у матчі голів. Це і забезпечило не впасти їм нижче по турнірній таблиці, а зберегти відповідно «Клєтці» - четверту, а «Альянсу» - шосте свої місця.

«Реал-Рівне» – «Вікторія» – 7:15

Найрезультативнішим у групі «Б», з різницею у вісім м’ячів, став матч-змагання між рівненським МФК «Реал-Рівне» і густинським МФК «Вікторія». На першій хвилині «реалівці», не гаючи часу, розпочати атаку і втерли носа супернику, забиваючи перший гол. Наступна п’ятихвилинка, крім багатопасівки і нереалізованого удару, нічого командам так і не принесла. Не бажаючи пасти задніх, «Вікторія» вступає у гру і додає два голи на рахунок свого колективу. Це не рятує її від хек-трику у виконанні рівнянина Дмишука, який зрівнює рахунок до 3:3. А от від цього моменту, наступні хвилини гри, арбітр тільки й встигав фіксувати голи. Дубль для «Реал-Рівне» продемонстрував Топоровський, а для «Вікторії» - Кишиєв і Ю.Онищук. Гості ще принесли з собою й хек-трики. Тричі прославились Ніколайчук та Бровчук. Ось так футзалісти обох колективів разом забивають аж 22 голи. Перемога, звичайно ж, за «Вікторією», яка підтверджує свою третю позицію в турнірній таблиці, а «Реал-Рівне» прикріплюється на дев’ятій.

Ось так зіграли матчі VII туру учасники групи «Б» Чемпіонату аматорської футзальної ліги Рівненщини. Нам залишається побажати їм надалі хороших ігор й досягнення задуманих спортивних висот.

Ореста

«Рівне-112» лідирує у групі А без жодної поразки

На Рівненщині пройшло вже більше половини змагань чемпіонату аматорської футзальної ліги, а 17 січня відбувся очікуваний VII тур. У групі «А» продовжує лідирувати «Рівне-112». Ланцюжок змагань паралельної групи продовжили команди групи «А», щоправда змагання розпочалися о 16:00 у футзалі ДЮСШ-4 м.Рівне.

А тепер проведемо короткий огляд кожного матчу групи «А».

«Легіон» – «Штанга» – 1:11

У першому матчі групи «А», на даний момент, аутсайдер змагань МФК «Легіон» приймав у гостях одного з четвірки кращих – МФК «Штанга». «Штангісти», відкривши на 1-й хвилині рахунок, вели майже увесь матч, завершивши його на 40-й одинадцятим голом. Відповідно «легіоністам» не залишалося нічого, окрім того, щоб оборяти, спробувати заволодіти круглим, створити декілька гольових моментів. Зокрема, Довгий, зміг пробратися до воріт гостей і не дав голкіперу іншого вибору, як виймати м’яч зі своєї «штангівської» корзини. Більше реалізованих гольових моментів в господарів не було. Проте «легіонівці» змогли відмітитись ще двома попередженнями. А «штангісти» продемонстрували своїм вболівальникам чудові хек-трики у виконанні Возняка, Циганкова та Герасимчука, де останній зміг отримати від арбітра ще й жовту на додачу. Для «Штанги» результат цього матчу дозволяє зайняти місце третього лідера групи «А», тоді як «Легіону» - залишитись на останньому місці турнірної таблиці.

«Рівне-112» – ЕПЛ – 3:1

Другими у групі «А» змагались МФК «Рівне-112» та «Епл», лідер та середнячок. Але недооцінювати суперника не варто. «Рівне-112» проявив себе настільки добре у грі минулих турів, що й цього разу продовжив свою лінію успіху, погасивши будь-яку надію «еплців» на виграш. З перших хвилин «рівняни» заволоділи м’ячем, не бажаючи відпускати його. За свої грубі дії отримали на 6-й хвилині перше попередження. А на 7-й Гордійчуку вдалося підловити на помилці «еплського» голкіпера і забити перший гол. Також він змарнував свій шанс оформити дубль, не реалізувавши на 18-й хвилині 10-метровий удар. Хоч, допомогли йому погасити відставання, і зафіксувати для їхньої команди ще два голи, його колеги-пожежники. У другій половині зустрічі події розгортались активніше. Бажання обіграти лідера у «Епл» виявилось настільки сильним, що призвело до жорстких дій гостей, за які вони поквитались вилученням гравця. Але гра «еплців» вчотирьох не зруйнувала футзального азарту Вашая, який допоміг колективу виправитись і на 40-й хвилині арбітр фіксує їм гол. Матч так і завершився з рахунком 3:1. «Рівне-112» святкує свою сьому підряд перемогу і лідерство в чемпіонаті, а «Епл» - третій програш. І «еплцям» не доводиться опускатись нижче п’ятої сходинки за рахунок не зовсім хороших результатів ігор суперників.

«Граніт» – «Поліська Січ» – 9:4

Випробувати свої сили змогли МФК «Граніт» і МФК «Поліська Січ», змагаючись третіми. Гра розпочалась з активних атак футзалістів, але ні оди, ні інший колектив не піддавались. Зігравши в такому ритмі п’ятихвилинку, «гранітовцям» набридло бігати просто так і вони вирішують перевірити настільки міцний каркас воріт «полісян». Потужними пострілами двоє господарів влучають прямісінько у ціль, і мають вже два м’ячі на своєму рахунку. Але гравець «Поліської Січі» - Шило, скорочує відставання у рахунку до нуля, втираючи ніс «гранітовцям», демонструючи дубль. Це не допомагає гостям і вони виймають ще один круглий зі своєї сітки. Перший тайм завершився. 3:2 на табло. Друга частина змагань виявилась результативнішою для обох команд. «Поліська Січ» забиває двічі, ще й плюс додає собі жовту в придачу. А «Граніт» залишає свій непробивний гранітний мур і вступає в активні дії на чужій половині, забиваючи шість «шкіряних». Свій дубль завершив Сондак, а хек-трик – Газицький. П’ята перемога дозволяє «Граніту» закріпитись на другому щаблі, а третій програш «Поліської Січі» підсуває команду донизу – аж на сьомий щабель турнірної таблиці.

«Рівнегаз» – «Балтика» – 10:3

Передостанніми у рамках VІІ туру боролись за перемогу МФК «Рівнегаз» та МФК «Балтика». Перша семихвилинка матчу, крім розпасовки, атаки і пострілів м’ячами, нічим особливим не знаменувалася. А ось, починаючи з 8-ї хвилини, першим зорієнтувався на футзальному полі «газівець» і вивів свою команду вперед, влучивши прямісінько у ворота. Але «балтійці» зробили сильніший акцент на грі й за наступну двохвилинну змогли відмітитись двічі. «Рівнегазівцям» це вкрай не сподобалось, і до перерви вони закинули ще два шкіряні, обігравши «балтійського» голкіпера. Щодо другого тайму, то перевага стала на боці «Рівнегазу» - Ю.Сульжик та Ващук проявили свій футзальний хист, виконавши дублі, а Овчарук зміг порадувати глядачів пента-триком. «Балтика» в свою чергу відмітилась двічі: раз – голом, а вдруге – попередженням. Перемога переносить «Рівнегаз» вище – на шосту позицію турнірної таблиці, а поразка «Балтики» дозволяє залишатись їм на десятій.

«Крокус» – «Рівнеобленерго» – 0:5 (технічна поразка, неявка «Крокуса» на гру).

Останній матч цього футзального дня не відбувся. Арбітр зафіксував МФК «Рівнеобленерго» технічну перемогу, оскільки МФК «Крокус» не з’явився на гру. Останній колектив уже другий тур поспіль не виходить на гру, тому тримає дев’яту позицію турнірної таблиці, а «енергівцям» нічого іншого не залишається, як отримати три очки і бути восьмими.

Ось такі результати матчів колективів групи «А» VІІ туру Чемпіонату аматорської футзальної ліги Рівненщини. Бажаємо гравцям хороших ігор та удачі в наступних турах. Хай перемагає сильніший!