Рівне, тур п’ятий: «Клєтка» обігрує лідера

Огляд матчів групи  А

3 січня 2016 року учасники групи А у рамках матчів п’ятого туру чемпіонату змагались у футзалі рівненського спорткомплексу ДЮСШ-4. У порівнянні з паралельною групою Б, тут футзальні справи пішли в тому ж руслі, як і в попередніх турах. Лідируюча трійка – «Рівне-112», «Штанга» та «Граніт» залишилась на своїх високих місцях турнірної таблиці, їх аж ніяк не змогли подолати суперники – «Балтика», «Епл» і «Рівнеобленерго». Щодо інших команд, то «Поліська Січ» здобула перемогу над «Легіоном», а «Рівнегаз» над «Надією».

А тепер детальніше…

Перший матч групи А приніс невдачу команді «Епл», з якою всуху розправилась «Штанга» – 0:4. Гра була насичена лише «штангівськими» голами, трійка у першому і один у другому таймі. Хоча «еплці» відзначитись цього дня теж змогли, але жовтою карткою. Такий позитивний результат (четвертий тур поспіль) дає змогу «Штанзі» триматися на другому місці сильніших колективів своєї групи.

Другими змагалися «Легіон» та «Поліська Січ», де остання команда здобула захоплюючу перемогу з різницею у шість м’ячів. Взявши ініціативу в свої руки, «полісяни» тримали футзальну інтригу до кінця гри. Спочатку гравці «Поліської Січі» вирішили не залишити шансів «легіонам», зафутболивши у першій половині зустрічі чотири круглі у їхні ворота. А в другій половині не лише додали ще п’ять на додачу, а й зловили три «легіонівських». Матч завершився з рахунком 3:9 на користь команди «Поліська Січ».

Найперспективнішим для глядача виявився матч між «Рівне-112» та «Балтикою». Сам тільки рахунок – 14:2 говорить сам за себе. Розгром для «балтійців» не залишив їм жодних шансів, чудова перемогу можуть святкувати «рівняни». Тим більше один з їхніх гравців зміг відзначитись ще й покером. Отож «Рівне-112» стає беззаперечним лідером групи А, навіть обігнавши суперника паралельної групи аж на три очки.

Щодо матчу «Граніт» – «Рівнеобленерго», то події розгортались непередбачувано аж до кінця гри. Перший тайм знаменувався перемогою «Граніту», але після забиття у їхні ворота чотирьох голів їм прийшлось понервувати. Свою другу перемогу могли отримати «енергівці», але цьому завадив гравець-«гранітник», який за хвилину до кінця зміг підтвердити лідерство своєї команди. Після свистка перемогу зафіксовано на користь «Граніту» - 5:4, який протягом трьох турів займає третю позицію турнірної таблиці зверху, а «Рівнеобленерго» теж третю, але знизу.
      А завершувала п’ятий тур гра між «Рівнегазом» та «Надіей», у якій футзальну перемогу здобули «газівці» з рахунком 6:5. Спочатку дублем відзначився гравець «Рівнегазу», пізніше оформивши і хек-трик, а потім його підтримали колеги, забивши ще тричі. Християни «Надії» відзналичились єдиний раз в середині другого тайму.  У підсумку 6: 1 на користь «Рівнегаза».

Гра є гра і перемагає сильніший. Результати  п’ятого туру це довели.

Група Б

2-3 січня 2016 року у спортзалі ЗОШ № 26, що у м. Рівне, проходив п’ятий тур групи Б. Щодо більшості ігор у цій групі, то вони виявились напрочуд неочікуваними у плані результатів футзальної боротьби. Так звані "лідери Б" виявились не такими вже і сильними, адже поступились «слабшим» суперникам, які проявили фантастичні вміння. Зокрема, трійка лідируючих колективів – «Комфорт-Сервіс», «Вікторія» та «Альянс», які вже змогли відзначитись за результатами проведених чотирьох турів, розпочали новий рік досить невдало, отримавши свої перші поразки (за винятком «Вікторії», яка програє вдруге). А обіграли їх «незавидні» команди «Коні», «Класік» та «Клєтка», тому їм і прийшлось опуститись на одну-дві позиції нижче по турнірному щаблі. «Радикали Здолбунівщини» здобули перемогу над «Левіс». Не втратив своєї позиції тільки «Сантос», перемігши в матчі «Юнайтед», де останній на даний момент є аутсайдером змагань, бо ще не має на своєму рахунку жодного залікового балу.

А тепер детальніше про кожен з матчів.

Розпочався тур першого післяноворічного суботнього ранку із матчу «Сантос» – «Юнайтед», який завершився з рахунком  9:4. Першим почав дивувати всіх один з «сантосівців», залупивши у першій 13-хвилинці гри аж чотири м’ячі у ворота суперника. Це і не тільки послугувало для перемоги і підняття команди на другу сходинку «турнірки», перестрибнувши з четвертої. Другим пощастило менше. «Юнайтідівці» змогли відзначились аж чотири рази, але це не врятувало їх від програшу. Чи не здобувши жодної перемоги, вони залишаються аутсайдерами групи Б.

Другими грали у турі «Левіс» та «Радикали Здолбунівщини», кінцевий рахунок матчу яких 5:3 на користь «радикалів». Відпочивши минулого туру, гравці-«радикали», довго не думаючи, почали брати ініціативу матчу у свої руки, відзначившись голом вже на третій хвилині. «Левісівці» вирішили не піддаватись і перший тайм завершився мирно – 2:2, та й навіть початок другого був на їхній стороні. Але третій м’яч, забий «Левісом», не допоміг і друга половина змагань все розставила на свої місця. Здолбунівчани вибороли перемогу, забивши ще круглих, хоча, так і не зумівши реалізувати на 40-й хвилині ще два 10-метрові удари.

Досить цікавим для глядача і напруженим для гравців виявився матч «КОНІ» – «Альянс» (2:1). Забивши на шостій хвилині перший гол, «альянсівці» не до кінця розібралися в чому справа, гідно тримались майже цілий матч, але супернику фортуна посміхнулася цього дня більше. 35-та хвилина знаменувалася не лише забитим «кіньми» шестиметровим, а насамперед вилученням одного з суперників. Непередбачувані «Коні» виявилися сильнішими проти вже чотирьох гравців-суперників, що й слугувало забиттю на 40-й ще одного гола. Ось так «Альянс» втрачає свої лідерські позиції, опускається аж на п’яте місце по турнірному щаблі, а «Коні» знову піднімаються на сьоме.

Вперше зміг порадувати своїх вболівальників і здобути першу перемогу у чемпіонаті «Класік». Їхнім суперником був другий лідер групи Б - «Вікторія». Але вони так добре були налаштовані на боротьбу цього дня, що ніякі перешкоди не завадили їм не лише «перебігати», а й виграти суперника з рахунком 6:5. Отож «класіковці» залишають місце аутсайдера, підрізавши крила «Вікторії» на шляху до лідерства.

Та не лише попередній матч був визначною подією у групі Б цього дня. Найнепередбачуванішим став останній, де «Клєтка» розгромила «Комфорт-Сервіс». Щоправда, поразка в цій грі не завадила «Комфорт-Сервісу» й надалі лідирувати в групі Б. Хоч перший тайм і завершився з рахунком 1:2 не на користь «Клєтки», але її гравці були настроєні рішуче і суддя фіксує їхню перемогу – 7:2.

Отож за результатами матчів  п’ятого туру групи Б можемо зробити висновок, що попереду ще шість турів, футзальна боротьба очікується запеклою і говорити про лідерів групи Б ще зарано...