Рівне, тур четвертий: коли в суперниках передноворічні корпоративи

 Група А

     Мали відкривати тур команди команди що посідають високі місця «Штанга» та «Поліська Січ», але матч не відбувся - через неявку гостей «Штанга» святкувала технічну перемогу 5:0, а «січовикам» може цих залікових балів не вистачити в кінці змаганнь.

        В наступному матчі зійшлися «гіганти» - команди, які до цього туру не мали жодного очечка в заліку – «Балтика» та «Легіон». Перемогу святкували «пивовари», обіграв суперників з рахунком 5:3. По ходу матчу була рівна боротьба, але «легіонерам» не вистачало на полі их капітана, а в «Балтики» навпаки лідерські якості проявив новачок команди.

       В третьому матчі групи «Рівне 112» не бе зпроблем змогла одолати «Рівнеобленерго» з рахунком 2:1.

      Наступний матч завершився доволі несподівано – «християни» «Надії» змогли на рівних зіграти проти однієї з найдосвідченеших команд турніру «Гранітом» з рахунком 4:4. Після матчу гравці «Граніту» говорили про те, що не очікували отримати таку боротьбу від молодих гравців, тому такій результат матчу.

      Закривали програму четвертого туру в групі А «РівнеГаз» та «Крокус».Пперед матчем було видно по стартовим складам, що не змогли зібрати найкращі склади обидві команди, але саме «газівці» змогли перемогти, здобувши першу перемогу в чемпіонаті,з рахунком 6:3. І як зізнався «коуч» переможців,  їх ще рано списувати з претендентів на плей-оф.

Група Б

       Як і в групі А, матч відкриття четвертого туру не відбувся через неявку команди «Класік», тому «Комфорт-Сервіс» отримав техничну перемогу з рахунком 0:5 (представник «Класіку» повідомив, що гравці не змогли зібратися через передьноворічні корпоративи).

       Наступний матч групи, дякуючи Богу, відбувся. В цьому матчі «Реал-Рівне» переміг «Клетку» з рахунком 2:1. Матч був цікавим для глядачів, хоча багато голів не було забито, але в усій красі себе показали воротарі обох команд.

        В третьому матчі групи свою першу перемогу здобули гравці команди «Левіс», які перемогли «Юнайтед» з рахунком 6:5. Інтрига була присутня до останніх секунд, але як не старалися гравці «Юнайтеда» відігратися, зробити цього вони не змогли.

       В наступному матчі була зафіксована перша нульова нічия між командами «Сантос» та «Альянс». Матч без голів, але і без них дуже гаряче було на полі. Більш близькими до перемоги були гравці «Альянсу» - за 20 секунд до завершення матчу саме гравець «Альянсу» мав виривати перемогу для своєї команди, але дива реакції продемонстрував воротар «Сантосу».
        Закрили програму четвертого туру гравці «Вікторії», які перемогл «Коней» з рахунком 5:2. Боротьба тривала лише перший тайм, а в другому таймі «Вікторія» змогла здобути важливу перемогу.Ассоциация футзала Украины Select Joma в Україні
Лидеры чемпионатов АФЛУ
Місто Старт/Лідер

1

Херсон Динамо-Заїр
2 Харків Viva-cup
3 Київ Альтернатива
4 Запоріжжя Колесо-Центр
5 Хмельницький Феміда-Старлайф
6 Житомир ФК ІнБев
7 Одеса Епіцентр К Таїрова
8 Суми Lex VSK
9 Черкаси Шевченків край
10 Івано-Франківськ
11 Волинь 18/11/2017
12 Вінниця
13 Дніпро Катеринославхліб
14 Кіровоградська обл.
15 Рівне Рівнегаз
16 Тернопіль 18/11/2017
17 Полтава 19/11/2017
18 Донецька обл. Вікторія
19 Миколаїв
20 Черкаська обл.
21 Миколаївська обл.
22 Луганська обл.
23 Волинська обл.
24 Закарпатська обл.
25 Чернівецька обл.
26 Краматорськ
27 Ужгород


Ставьте лайк, и Вы будете видеть наши новости в своей ленте в соцсетях: