Рівне: перші голи, перші розгроми

        Відкривав перший тур чемпіонату група Б, а саме дві команди, які по складу гравців можуть претендувати на місце в першій четвірці ( що дасть право грати в плей-офф) «Юнайтед» - «Альянс», матч завершився з рахунком 3:7, хоча після першого тайму було 2:3. Але коротка лава запасних в «Юнайтеда» (а точніше відсутність их взагалі) дозволила гравцям «Альянсу» з легкістю в другому таймі перемогти суперника з великім рахунком.

      Наступний матч дня «Радикали» - «Вікторія» завершився з рахунком 3:4 на користь «Вікторії», гравці обох команд грали в відкритий футзал, і перемога була близькою як до однои команди, так і до іншої, але завдяки кращій реалізаціи своих моментів перемогла саме «Вікторія».

У третьому матчі групи Б боротьби як такої не вийшло, один з претендентів на чемпіонство «Комфорт-Сервіс» переміг наймолодшу команду турніру «Левіс» з рахунком 9:2. Було видно, що «комфорти» грали не наповну силу, та підпускали нових гравців до складу.

         В ще одному матчі групи команда «Сантос» без проблем розгромила команду з грізною назвою «Реал-Рівне» - 9:3. В цьому матчі боротьба тривала лише в першому таймі, а от в другому «бразильці» не залишили суперникам жодного шансу, і це недивно. «Сантоси» мають сіграний склад, який виступає декілька років разом, і як говорять гравці команди, вони «з дитинства разом».

         Закривали програму першого туру в групі Б «Коні» та «Клетка». Обидві команди боролися до кінця, але своє взяло те, що в команді «Клетка» є гравці, які виступають і першості області з футболу, та мають більшу майстерність, тому і перемогла «Клетка» -  3:5.

          Відкривали перший тур в групі А «Балтика» та «Поліська Січ», матч завершився з розгромним рахунком 0:7 , тут можна додати тількі таке – «команди були в різних вагових категоріях».

     А от наступний матч групи, за думкою глядачів, був найцікавішим в перший тур в обох группах - зустрічались команди, які ставлять задачі боротьби за найвищі сходинкі таблиці -  «Рівнеобленерго» та ЕПЛ. Як і очикувалося, в матчі було багато боротьби, море емоцій, гра в граючого воротаря (п'ятим польовим) та перемогою команди ЕПЛ з рахунком 4:3.

      В наступному матчі Християнська команда «Надія» без проблем розібралась з дуже міцною «Штангою» (9:4) , хоча «Штанга» є більш віковою командою та грає зіграним складом. Але саме «Надія» змогла за рахунок самовідачі на кожному клаптику майданчику та завдяки великому бажаню перемогти, саме вони святкували перемогу.

      В наступному матчі боротьби як такої не вийшло – «Крокус», якій перед турніром підсилився гравцями, які не один рік грають на хорошому рівні в нас в місті, перемогли «Легіон» з рахунком 13:3.

       Закривали програму першого туру в групі Б і всього ігрового дня «Рівне 112» та «Рівнегаз», тут перемогу святкували «пожежникі» з рахунком 5:2, хоча ще перед матчем саме «рівнегазовці» були фаворитами матчу, але через зміни складу та перехід гравців в інші команди «Рівнегаз» просто не встиг награти склад, хоча за потенціалом він - сильний!

Максим Мазурець


Ассоциация футзала Украины Select Joma в Україні
Лидеры чемпионатов АФЛУ
Місто Чемпіон

1

Херсон Амалтея
2 Харків Viva-cup
3 Київ Альтернатива
4 Запоріжжя Колесо-Центр
5 Хмельницький Феміда-Старлайф
6 Житомирська обл. Енергія
7 Одеса МКВ
8 Суми Технологія
9 Черкаси -
10 Івано-Франківськ -
11 Волинь Ковель-Волинь
12 Вінниця Володимир
13 Дніпро Катеринославхліб
14 Кіровоградська обл. Тарасівка
15 Рівне Свиспан-Костопіль
16 Тернопіль ДСО-Поділля
17 Полтава ФК Андріївка
18 Донецька обл. Титан
19 Миколаїв Орексім
20 Бердянськ АЗМОЛ
21 Миколаївська обл. Автолокомотив
22 Луганська обл. Щит
23 Кременчук -
24 Львівська обл. Русин-О
25 Чернівецька обл. Волока
26 Краматорськ -
27 Ужгород Минай


Ставьте лайк, и Вы будете видеть наши новости в своей ленте в соцсетях: