Рівне: перша поразка лідера і перша перемога аутсайдера

Тур сенсацій відбувся 24 січня у Чемпіонаті аматорської футзальної ліги Рівненщини. Більшість колективів, таких як «Рівне-112», «Коні», «Радикали Здолбунівщини», «Клєтка», «Альянс» , проявили себе з іншої сторони, не зовсім задовольнивши своїх вболівальників кінцевим результатом матчів. А «Класік», «Штанга», «Левіс», «Юнайтед» та «Реал-Рівне» навпаки - проявили не зовсім розкриті до цього свої таланти. Найбільш вразив всіх, звичайно ж, лідер «Рівне-112», втративши три очки, та аутсайдер – «Юнайтед», отримавши перші зароблені на своєму рахунку 3 очки. Слід відмітити ще й «Класік», який вдало обіграв суперника, і з восьмої сходинки турнірної таблиці піднявся аж на четверту.

Група «А»

Перенесений матч шостого туру: «Рівнеобленерго» – «Рівнегаз» – 4:2

21 січня відбувся перенесений матч VІ туру групи «А». На футзальне поли вийшли МФК «Рівнеобленерго» та МФК «Рівнегаз». Першим на 2-й хвилині гри зорієнтувався на чужій половині і вивів свою команду «газівців» вперед – Сульжик Юрій, пробивши чітким пострілом прямісінько по воротах. Через кілька хвилин він же зміг вразити вболівальників дублем. Це був ефектний гол, щоправда останній на рахунку «Рівнегазу» у цій грі. Після цього матч почав набувати інших обертів і «енерго» перетягнув футзальну ініціативу на свій бік. До завершення першого тайму «енергівці» скоротили відставання у рахунку – 3:2. Зокрема, завершив свою атаку ударом по воротах Павлів Микола і Ткачук Валерій. Друга половина змагань, хоч і була багатою на хороші моменти, але, крім Паршикова Андрія, який додав ще четвертий у додачу до попередніх трьох «енергівських» м’ячів, ніхто так і не реалізував. Щоправда другий тайм приніс з собою чимало небезпечних моментів, в якому футзалісти спромоглися для обох колективів отримати в подарунок від арбітра не лише по дві жовті, а й по одній червоній картці. На 40-й хвилині «Рівнегаз» мав можливість пробити 10-метровий, але «газівцям» знову не пофортунило і «шкіряний» так і залишився поза воротами. Третій виграш піднімає «Рівнеобленерго» з восьмої на шосту позицію, а «Рівнегаз» продовжує «сидіти» на сьомій позиції турнірної таблиці групи «А».

«Штанга» – «Рівне-112» – 3:1

Розгромним виявився VІІІ тур для МФК «Рівне-112», який відбувся 24 січня у спорткомплексі ДЮСШ-4 м.Рівне. Цього разу вогонь на полі палав у гравців МФК «Штанга», змагаючись з яким «пожежникам» не вдалося погасити його м’ячами, хоч цілились як могли. Уже на п’ятій хвилині гол, у виконанні Герасимчука Юрія, завершив одну з контр-атак «штангістів». Це був єдиний гол, забитий в першому таймі. Щодо другого тайму, то тут посипались багатопасівки, постріли, не до кінця завершені удари. Як не старались «рівняни» підсісти «фізично» й відкрити свій рахунок, їм ніяк не вдавалося. У той час, «Штанга» підмітила моменти відкриття чужих воріт і голкіпер «Рівне-112» ще двічі витягував круглу сферу зі своєї сітки. Першим поцілив у ворота Дем’янчук Петро. Згодом 6-метровий реалізував один з кращий бомбардирів не лише «штангістів», а й чемпіонату – Жук Андрій. Навіть жовті не забарились, по одній для обох команд витягав зі своєї кишені суддя. Масну крапку в зустрічі поставив Гордійчук Андрій, відкривши вперше за гру рахунок зі сторони «рівнян», але це вже не врятувало його колектив від першого за всі тури програшу. «Штанга» обганяє у турнірній таблиці головного суперника - «Граніт» і закріплюється на другій сходинці. А «Рівне-112», хоч і вперше не отримує трійки очок, продовжує залишатися лідером чемпіонату.

Група «Б»

«Левіс» – «Коні» – 5:5

І знову ж у групі «Б» нічийний результат. От тільки виманили його собі у VІІІ турі МФК «Левіс» та МФК «Коні». Щодо самої атмосфери гри між цими суперниками, то вона тримала в напрузі всіх футзалістів протягом сорока хвилин. Першим проявив себе Бобрик Олександр, коли на 12-й хвилині обвів кругом пальця «левісівців» і влучив у фінальну ціль. Не довго думаючи, ефектним пострілом встрелив у ворота гостей Чернюх Андрій, зрівнявши рахунок до 1:1, який тримався непорушним до кінця першої половини змагань. З початку другої частини вийшла вперед команда «Коні», вдало попрацювавши на чужій половині і, продемонструвавши ще двійку голів. Але суперника не можна недооцінювати. Вдалі чотири гольові моменти у виконанні «Левісівців» рознеси «коней», і ті згодом почали діяти «бумерангом», забивши у відповідь стільки ж «шкіряних». Жовту у арбітра придбав собі «Левіс». Дублями у матчі прославились Чернюх Андрій, Бобрик Олександр та Пикула Юрій. Зароблені за гру по одному балу дають змогу «Левісу» залишитись на 10 місці, а колективу «Коні» підскочити з сьомого на шосте місце турнірної таблиці.

«Радикали Здолбунівщини» – «Класік» – 2:4

Шикарно зіграв у цьому турі МФК «Класік», не лише показавши себе гідно у протистоянні з МФК «Радикали Здолбунівщини», а в тому плані, що перевершив багатьох суперників групи «Б», обігнавши їх за кількістю очок і підстрибнувши з восьмого щабля турнірки вверх на четвертий. З самого початку гри «Радикали» взяли ініціативу футзальної гри в свої руки і почали висувати свої жорсткі правила. «Класіковці» піддалися їхньому впливу і пропустили перший гол, забитий з кількаметрового штрафного удару Кухарчуком Олександром. Хоча на передостанній хвилині першого тайму «Класік» все-таки поквитався з суперником, зрівнявши рахунок. У другій половині пофортунило більше гостям. Здолбунівчани тримали інтригу до останнього, але змогли тільки подвоїти рахунок. Це зробив Баранов, замкнувши кількаразову передачу прямо від своїх воріт до чужих, вдало оформивши гол. А згодом у «класіковців» свій гол продемонстрував кращий бомбардир команди – Семенчук Владислав, який замкнувши багатопасівку, обкрутив суперників і поцілив з середини штрафної зони прямісінько в задуману ціль. Хек-трик продемонстрував у цій грі Новак Андрій, вдало направляючи «шкіряні» у чужі ворота. Четверта поразка «Радикалів Здолбунівщини» опускає команду на два щаблі нижче – до сьомого у турнірній таблиці. А четверта перемога «Класіка» дає змогу замкнути команді четвірку лідерів групи «Б».

«Юнайтед» – «Клєтка» – 4:1

Наступним матчем-несподіванкою для глядача стала гра МФК «Юнайтед» та МФК «Клєтка», під час перегляду якої вболівальники останніх залишились розчарованими. Перша десятихвилинка змагання велась в активній боротьбі за м’яч, але нічого до рахунків колективів не прибавила. За винятком попереджень, яке змогли хапнути собі по гравцю з обох колективів. А от переправити першими «круглого» у ціль після удару змогли «юнайдівці». «Клєтка» почала нервувати, не схотівши піддаватися аутсайдеру, і, знайшли чудовий момент, щоб підловити воротаря суперника. Не довго думаючи, кращий бомбардир – Симончук Євген, забиває гол. Свисток арбітра сповіщає, що на перерву команди йдуть з рахунком 2:1. З другої половини гості вирішили відігратися, відкриваючись, з метою забити ще кілька голів. Але це дало змогу пробратися до їхньої сітки господарям, двічі перехитривши воротаря. Виконуючи дублі у матчі, це змогли зробити «юнайтідівці»: Мазуренко Євген та Король Борис. Жорстка контр-атака «Клєтки» призвела до вилучення за «хороші» дії Крупенка Олександра. Хоч у «клєтківців» стало на одного футзаліста менше, намагалися, але точно попасти у ціль так і не змогли. «Юнайтед» виборює першу довгоочікувану перемогу, але цього замало, щоб покинути одинадцяту сходинку, а «Клєтка» втретє програє і залишає четвірку лідерів, опускаючись на п’яту по турнірній таблиці позицію.

«Альянс» – «Реал-Рівне» – 3:7

Цього туру вразив всіх і наступний матч, в якому МФК «Реал-Рівне» спокійно обіграв МФК «Альянс». Ще з перших хвилин господарі проявили себе відмінно на полі, «альянівському» голкіперу тільки й прийшлося, що витягати з своєї сітки один за одним два м’ячі. Але напруженої боротьби почала набувати ця гра у другій половині першого тайму, коли Безбородов Вадим зміг зрівняти рахунок до нічийного, порадувавши «реалівців» дублем. Більш реаліалізованих гольових моментів у першій частині матчу не було, й на короткий відпочинок гравці пішли мирно. Але друга частина змагань пройшла в руках «Реал-Рівне». Хоч атмосфера гри була досить спокійною, без жодних попереджень, але грою заволоділи «реаловці». Звичайно, «Альянс» віднаходив моменти перевірити на міцність воротаря «рівнян», та тільки Кривко Олександр приніс ще один гол на рахунок команди. Всі інші були, навпаки, направлені суперниками у їхню корзину, де голкіпер господарів виявився безсилим. Вболівальники могли тільки порадіти таким чудовим пробивним ударам «реаловців». Зокрема, дубль у виконанні відмінного бомбардира Дмищука Назара, хек-трик Тивонюка та останній гол Ахіярова Олександра дозволили обіграти «альянівців» з різницею у 4 м’ячі. Цей третій виграш, на жаль, не дозволяє покинути «Реал-Рівне» дев’яте місце турнірної таблиці, але опустити з шостого на восьме «Альянс», який втретє зазнає поразку, їм таки вдається.

Переглянувши результати проведених матчів, бачимо, що сильна боротьба точитиметься й у наступних трьох турах. Жоден колектив здаватися наостанок не має бажання. Адже саме від результатів останніх ігор залежить, хто з колективів зможе позмагатися з суперниками паралельної групи у фінальних іграх плей-оф. Бажаємо всім учасникам хороших ігор і перемоги сильнішим!