Рівне, огляд третього туру

Огляд третього туру в Групі А

      Відкривали третій тур одні з найяскравіших команд турніру «Поліська Січ» та ЕПЛ. Матч видався багатим на гольові моменти, та боротьбою до останьои секунди, впідсумку перемогу святкувала «Поліська Січ» зрахунком 5:4.

         В наступному матчі групи «Штанга» без проблем розібралась з одним з аутсайдерів групи «Балтикою» з рахунком 7:3.

       Нарешті відсвяткував першу перемогу «Рівнеобленерго», який переміг «Легіон» з рахунком 6:2. Матч видався відверто «нудним» -  команди грали від оборони , хоча по підсумку матчу видно, що «Легіону» така тактика не дала своїх плодів.

      Матч між «Рівне 112» та «Надією» видався набагато більш видовищним попереднього, хоча результат такій ж 6:2 , але молоді гравці «Надіи» заслуговують похвали від глядачів, за боротьбу до кінця матчу.

Закривав третій тур в групі А матч, в якому зустрічалися «Граніт» та «Крокус». Перемогу відсвяткував «Граніт» з рахунком 5:2. Матч видався на "ура" - гравці обох команд показали хорошу гру, недаремно в складах команд є «зірки» місцевого футзалу , але своє взяло те, що «гранітивці» більш зіграний колектив.

Огляд третього туру в групі Б

        Відкривали третій тур в групі Б «Радикали» та «Юнайтед». В першому таймі «юнайтеди» ще боролися , а в другому таймі «посипалися» та програли з рахунком 7:2.

       В наступному матчі «Альянсу» відверто не вистачало свого лідера та капітана, який травмувався (здоров'я тобі, Саня!) в матчі проти «Левіса» - матч завершився з рахунком 3:3. Більш близькими до перемоги були «левіси». «Альянсу» вдалося врятуватися на останіх хвилинах. Також хочеться відмітити гравців «Левіса», які від матчу до матчу стають ще сильнішими, і як каже их «коуч» -  нехай вони відчують смак перемоги, тоді вони будуть ще сильніші!

      В наступному матчі «бразильці» «Сантосу» також на останніх секундах вирвали перемогу у «Вікторії» - 7:6, чим ще раз доказали, що з ними варто рахуватися. «Комфорт-Сервіс» без боротьби розтрощив «коней» з рахунком 11:1. В заключному матчі групи «Реал-Рівне» відсвяткував першу перемогу в змаганнях, подолавши з рахунком 6:2 «Класік». Тепер в «реалістів» плани серйозни - боротьба за вихід в плей-оф.

Максим МазурецьВ лиге участвуют
33 турнира 
1166 команд    14203 игрока
Ассоциация футзала Украины Select Joma в Україні
Лидеры чемпионатов АФЛУ
Місто Старт/Лідер

1

Херсон Динамо-Заир
2 Харків Viva-cup
3 Київ Альтернатива
4 Запоріжжя Колесо-Центр
5 Хмельницький Феміда-Старлайф
6 Житомир ФК ІнБев
7 Одеса Епіцентр К Таірова
8 Суми Lex VSK - СумБуд
9 Черкаси Шевченків край
10 Івано-Франківськ
11 Волинь 18/11/2017
12 Вінниця
13 Дніпро 18/11/2017
14 Кіровоградська обл.
15 Рівне
16 Тернопіль 18/11/2017
17 Полтава 19/11/2017
18 Жовті Води Спарта
19 Миколаїв
20 Черкаська обл.
21 Миколаївська обл.
22 Луганська обл.
23 Волинська обл.
24 Закарпатська обл.
25 Чернівецька обл.
26 Краматорськ
27 Ужгород


Ставьте лайк, и Вы будете видеть наши новости в своей ленте в соцсетях: