Рівне, огляд третього туру

Огляд третього туру в Групі А

Відкривали третій тур одні з найяскравіших команд турніру «Поліська Січ» та ЕПЛ. Матч видався багатим на гольові моменти, та боротьбою до останьои секунди, впідсумку перемогу святкувала «Поліська Січ» зрахунком 5:4.

В наступному матчі групи «Штанга» без проблем розібралась з одним з аутсайдерів групи «Балтикою» з рахунком 7:3.

Нарешті відсвяткував першу перемогу «Рівнеобленерго», який переміг «Легіон» з рахунком 6:2. Матч видався відверто «нудним» -  команди грали від оборони , хоча по підсумку матчу видно, що «Легіону» така тактика не дала своїх плодів.

Матч між «Рівне 112» та «Надією» видався набагато більш видовищним попереднього, хоча результат такій ж 6:2 , але молоді гравці «Надіи» заслуговують похвали від глядачів, за боротьбу до кінця матчу.

Закривав третій тур в групі А матч, в якому зустрічалися «Граніт» та «Крокус». Перемогу відсвяткував «Граніт» з рахунком 5:2. Матч видався на "ура" - гравці обох команд показали хорошу гру, недаремно в складах команд є «зірки» місцевого футзалу , але своє взяло те, що «гранітивці» більш зіграний колектив.

Огляд третього туру в групі Б

Відкривали третій тур в групі Б «Радикали» та «Юнайтед». В першому таймі «юнайтеди» ще боролися , а в другому таймі «посипалися» та програли з рахунком 7:2.

В наступному матчі «Альянсу» відверто не вистачало свого лідера та капітана, який травмувався (здоров'я тобі, Саня!) в матчі проти «Левіса» - матч завершився з рахунком 3:3. Більш близькими до перемоги були «левіси». «Альянсу» вдалося врятуватися на останіх хвилинах. Також хочеться відмітити гравців «Левіса», які від матчу до матчу стають ще сильнішими, і як каже их «коуч» -  нехай вони відчують смак перемоги, тоді вони будуть ще сильніші!

В наступному матчі «бразильці» «Сантосу» також на останніх секундах вирвали перемогу у «Вікторії» - 7:6, чим ще раз доказали, що з ними варто рахуватися. «Комфорт-Сервіс» без боротьби розтрощив «коней» з рахунком 11:1. В заключному матчі групи «Реал-Рівне» відсвяткував першу перемогу в змаганнях, подолавши з рахунком 6:2 «Класік». Тепер в «реалістів» плани серйозни - боротьба за вихід в плей-оф.