Рівне: груповий етап фінішував

13 і 14 лютого у приміщенні спорткомплексу ДЮСШ-4, що у м.Рівне, фінішував груповий етап матчів Чемпіонату аматорської футзальної ліги Рівненщини. За підсумками усіх проведених одинадцяти турів у наступний раунд чвертьфінальних змагань виходять позмагатися по чотири сильніших колективи з кожної груп «А» та «Б». Претендентами на звання кращих в іграх плей-офф стали: «Штанга», «Рівне-112», «Граніт», «Поліська Січ»; «Комфорт-Сервіс», «Сантос», «Вікторія» та «Класік». Нижче інформація про завершальні матчі ХІ туру.

ГРУПА «А»

«ГРАНІТ» - «РІВНЕ-112» - 3:3

Перший матч став футзальним протистоянням двох найсильніших міні-колективів групи «А» - МФК «Граніт» та МФК «Рівне-112». Не дивно, що учасники розійшлися мирно по закінченню гри – 3:3. Перші чотири хвилини гри нічим успішним порадувати не могли. Сильна гра, ніхто здаватися не мав наміру. Але успішно ризикнув першим і відкрив рахунок «гранітовець» Тушич Віталій. Перша половина змагання так і завершилась на користь господарів – 1:0. Щоправда, відомий бомбардир групи Сондак Володимир і Кусік Сергій також принесли «Граніту» ще й неприємні моменти, отримавши від судді жовтенькі попередження. Щодо «рівнян», то вони до другого тайму залишились «чистими» по всіх показниках, але догнати суперника все таки змогли. 23-тя хвилина приносить господарям радість – другий гол у вигляді дубля Тушича Віталія. З цієї миті включається у гру колектив «Рівне-112». Величко Володимир скорочує відставання у рахунку, а Грицак Олексій може похвастатись гірчичною. Не довго думаючи, Сондак Володимир підловлює на помилці воротаря гостей і пробиває в ціль. 3:1 – на табло. Як зазвичай, найнасиченішою стає кінцівка зустрічі. За 3 хвилини до завершення матчу «рівнянин» Москалик Сергій демонструє два чудові удари, які не зміг парирувати «гранітовський» голкіпер. Третя нічия закріплює позицію «Граніту» на третьому місці, а перша мирна підтверджує рівень «Рівне-112» - друге місце серед команд групи «А».

«РІВНЕГАЗ» - «ЛЕГІОН» - 5:2

Другими цього дня випробовували свої сили МФК «Рівнегаз» та МФК «Легіон» - колективи, які займають першу і останню сходинки, щоправда, із кінця турнірної таблиці своєї групи. Як і в попередньому матчі, перший «шкіряний» був забитий на 5-й хвилині. У футзальному бою зумів переграти воротаря «газівець» Семенюк Богдан. На допомогу йому поспішили колеги – Сульжик Юрій та Овчарук Іван, також забивши по одному. Щодо четвертого голу на рахунку «Рівнегазу», допоміг їм його реалізувати суперник – Маслюківський Максим, потрапивши у власні ворота. Лише за хвилину до завершення першого тайму, «легіонівцю» Вокальчуку Олександру вдалось оформити перший для команди у матчі гол. Після перерви ситуація кардинально не  змінилась. Гра тривала напруженою до кінця. Але ще по одному «круглому» суперники забити, все таки, могли. Сульжик Юрій оформив свій дубль, а Маслюківський Юрій відмітився другим командним голом. Третя перемога «Рівнегазу» не дозволяє піднятись вище восьмого турнірного щабля, а дев’ята поразка «Легіону» позбавляє останньої надії принести команді хоча б один омріяний бал, тому колектив так і не піднімається вище десятої позиції.

«НАДІЯ» - «ЕПЛ» - 5:3

Наступними змагалися у футзальній грі два середнячки групи «А» - МФК «Надія»  та МФК «Епл». Передбачити, як розгортатимуться події у матчі, напередодні, було практично неможливо. Так і сталося. Навіть перша половина цієї зустрічі завершилась мирно – 1:1. Перша восьмихвилинка пройшла під гаслом цікавої гри, але результат з’явився лише на дев’ятій. Першим проявив свій бомбардирський хист «надіївець» Лупенко Олексій, спробував підтримати однокомандника і Цимбал Роман. Реалізувати 6-метровий удар йому не вдалося, а от жовту отримати в подарунок від арбітра обоє цих хлопців змогли без проблем. Так само й троє «еплців» - Яцюк Юрій , Фокін Микола, та Вашай Богдан підтримали суперників зі сторони попереджень. Відігратися зміг лише Курилович Павло, відквитавши один м’яч у ворота господарів. Друга половина змагання несла чималу інтригу. Лідируючим виявився колектив «Надії», перегравши суперника з різницею у 2 м’ячі. Хоч першим у другому таймі збільшив рахунок «еплців» Гоч Ярослав, а згодом оформив дубль Курилович Павло, це, на жаль, не врятувало команду гостей від поразки. Натомість, господарі стали точнішими по ударам і змогли забити ще чотири «шкіряні». Футзальний хист цього дня проявили Тивончук Павло та Яремчук Микола, дублем порадував Павлов Іван. Четвертий виграш «Надії» дозволяє команді перестрибнути з сьомої на шосту позицію турнірної таблиці, уступивши місце «Епл», який перебрався із п’ятої на сьому.

«РІВНЕОБЛЕНЕРГО» - «ПОЛІСЬКА СІЧ» - 0:0

Останніми у групі «А» завершували груповий етап МФК «Рівнеобленерго» у парі з МФК «Поліська Січ». Обидві команди боролись за вихід у фінальний раунд змагань. Матч дійсно можна назвати футзальною боротьбою. Як не старались показати свої бомбардирські вміння гравці, їм це ніяк не вдалося. Нічийний нульовий рахунок ніхто порушити так і не зміг. Так і з жовтими їх спіткала нічия. За свої «хороші» дії отримали попередження у першому таймі «енергівець» Романюк Віталій та «полісян» Харчук Микола. Зароблений у грі один бал, підкріплює четверте місце «Поліської Січі» серед команд групи «А» і вихід у чвертьфінал чемпіонату. Щодо «Рівнеобленерго», то колектив втрачає шанс пробратися далі і закріплюється на п’ятому місці.

ГРУПА «Б»

«КЛАСІК» - «КОНІ» - 3:1

Найцікавішим у групі «Б» для учасників та вболівальників був матч між грабівським МФК «Класік» та рівненським МФК «Коні». Саме від того, як зіграє перша команда, залежало, хто вийде до чвертьфіналу чемпіонату. Грабівці довели, що достойні представляти честь групи «Б» в іграх плей-офф, здобувши перемогу над «Коні», тим самим, вбивши всі шанси «Клєтки» та «Радикали Здолбунівщини» перегнати їх. Щодо самого матчу, то він був у руках господарів, але суперник заставив їх чимало понервувати, створюючи небезпечні гольові моменти.  На 3-й хвилині «коні» допустилися помилки і, чітко пробитий з штрафного кількаметрового удару, «круглий» Новаком Андрієм, приніс господарям перший гол. Не забарився у «класіковців» і другий – у виконанні Осташевського Юрія, що на 5-й хвилині гри вдало паревів м’яч із власної половини поля й чітко влучив ним у ворота суперника. Щоправда Юрій отримав згодом ще й жовту, як подарунок від арбітра, за свій активний футзальний азарт. Але вдалі дії Поляка Петра на 11-й хвилині матчу, дозволили «коням» порадіти, скоротивши відставання на один м’яч. Вже за мить із корзини гостей голкіпер витягає і третю кулю, направлену туди потужним прицільним ударом у вигляді дубля Новака Андрія. Більш результативних моментів у обох командах не було. Шоста перемога «Класіка» закріплює колектив на четвертому місці, а шоста поразка «Коні» дозволяє залишитись на восьмому місці.

«КЛЄТКА» - «САНТОС» - 4:2

Другими змагалися МФК «Клєтка» проти МФК «Сантос». Перша команда відома нам уже як така, що любить підставляти підніжки лідерам, обігравши їх. Зокрема, така ситуація склалася у протистоянні з «Комфорт-Сервісом», так і цього разу – з «Сантосом». Матч розпочався у жвавому темпі. На 8-й хвилині відкрив рахунок Кушнір Андрій. Перевагу у грі почав здобувати «Сантос», але це тривало не довго. Наздогнав, і навіть перегнав, суперника один із кращих бомбардирів групи «Б» - Симончук Дмитро. Перша половина змагань так і завершилась – 2:1 на користь господарів. З початком другого тайму продовжив дивувати всіх цього дня «клєтковець» Симончук Дмитро, продемонструвавши хек-трик. Наздогнати лідеру господарів було нелегко. Але свій футзальний хист проявив Семенчук Едуард, скоротивши відставання у рахунку на один м’яч. Удача й лідерство було у руках «Клєтки», це зміг підтвердити ще й Заблотський Олександр, забивши четвертого для команди гола. Також відмітився за свої надто сильні вміння – Крупенко Олександр, отримавши жовту. Отже, друга поразка «Сантоса» не дозвляє перегнати «Комфорт-сервіс», тому колектив і залишається на другому місці. А п’ята перемога «Клєтки» вже не рятує команди. Вона стає лише п’ятою у турнірній таблиці і позмагатися у чвертьфіналі не зможе.

«РЕАЛ-РІВНЕ» - «ЛЕВІС» - 8:6

Досить цікавий матч відбувся між МФК «Реал-Рівне» та МФК «Левіс». З самого початку змагання було видно, що події розгортатимуться активно і перемога буде в руках шустріших гравців. Розпочали збивати першими гості. У же на 3-й хвилині матчу Харчук Володимир зміг підловити на помилці «реалівського» воротаря, його підтримали у цій справі однокомандці – Новак Сергій та Анічкін Артем. Щоправда, останній влучив у свої ворота, тим самим принісши супернику перший гол. Гравців «Реал-Рівне» це порадувало, а Дайнеку Олександра взагалі розігріло не на жарти. Сашко впродовж наступної п’ятихвилинки продемонстрував ефектний покер. Чудовим голом порадував господарів кращий бомбардир групи «Б» - Дмишук Назар. У відповідь «левісівець» Новак Сергій оформив дубль. Команди пішли перепочивати з рахунком 6:3. Друга половина футзального протистояння була не менш цікавою. Харчук Володимир та Новак Сергій показали хек-трики, кількість «круглих» на рахунку «Левіса» була вже шість. Але лідерство перебрали на себе в цій грі «реалівці». Дмишук Назар відмітився дублем, восьмий гол команді добавив на 40-й хвилині Шаюк Сергій. Четверта перемога «Реал-Рівне» дозволяє колективу піднятись на сьому сходинку, а сьома поразка «Левіса» залишає команду на десятій сходинці турнірної таблиці групи «Б».

«КОМФОРТ-СЕРВІС» - «РАДИКАЛИ ЗДОЛБУНІВЩИНИ» - 7:3

Щодо змагання між рівненським МФК «Комфорт-Сервіс» та здолбунівським МФК «Радикали Здолбунівщини», то результат підтвердив лідерство господарів, хоч суперник був достатньо сильним. Половина першого тайму, крім нечітких ударів та багатопасівок, нічим не порадувала учасників. Проте «сервісівців» навіть засмутив хід дій своїх гравців, коли Блищик Сергій отримав жовту. Але, взявши себе в руки, він довів свій хист і відмітився ще й голом. Звийчайно, першим відкрив рахунок на 10-й хвилині матчу «комфортівець» Зелінський Владислав, з суперників йому відповів Сіліхін Павло. На відпочинок гравці пішли з рахунком 2:1. Друга половина протистояння на рахунок рівнян принесла ще 5 чудових м’ячів, тоді як для здолбунівчан – лише 2. По голу закинули у ворота «радикалівців» Петрик Едуард, Блищик Василь, дублі продемонстрували Зелінський Владислав та Абрамович Андрій. Щодо «здолбунівчан», чудові бомбардирські вміння показав глядачам у вигляді хек-трику Сіліхін Павло. Дев’ятий виграш дозволяє закріпитись на верхівці групи «Б» міні-колективу – «Комфорт-Сервіс», тоді як п’ята поразка «Радикалів Здолбунівщини» залишає команду лише на шостому місці.

«ВІКТОРІЯ» - «ЮНАЙТЕД» - 6:3

Заключним матчем групового етапу чемпіонату групи «Б» стало змагання між кустинським МФК «Вікторія» та рівненським МФК «Юнайтед». З першої і до останньої хвилини тривала чудова атмосфера футзальної боротьби, в якій здобули перемогу господарі. Розпочав бомбити ворота гостей Колодинський Олександр, забивши перший у цій грі гол. Допоміг зрівняти рахунок до нічийного, зловивши на помилці кустинського голкіпера – Гончарук. На перерву гравці відправились, маючи по одному «шкіряному» у корзині. Друга половина матчу була насиченішою на різноманітні події. Здаватися суперники не мали наміру. Реалізовувати гольові момент почав колектив «Вікторії». Зокрема, результативно пробив «круглого» Свирид Ігор, отримавши під кінець матчу ще й жовту. На допомогу Ігорю прийшли Ніколайчук Віктор та Тиндюк Ярослав, продемонструвавши дублі. Щодо «юнайтідівців», то вони хоч і змогли скоротити відставання у рахунку на 2 м’ячі на 39-й хвилині, але це не врятувало їх від поразки. По одному забили Гончарук та Король Борис. Отож сьома перемога «Вікторії» дозволяє колективу підтвердити третю позицію серед колективів групи «Б», а восьмий програш «Юнайтед» залишає команду на одинадцятій.