Рівне, група А, шостий тур: 21 м’яч у воротах суперника

16 січня 2016 року у спортзалі рівненської ЗОШ №26, що у м.Рівне, відбувались футзальні змагання між колективами групи «А» у рамках VІ туру Чемпіонату аматорської футзальної ліги Рівненщини. Оскільки один з матчів («Рівнеобленерго» - «Рівнегаз») був перенесений, а на інший команда взагалі не з’явилася, то реально побігати у грі з футзальним м’ячем змогли тільки 6 колективів. Найгучніше відзначилась цього дня, та й взагалі серед всіх учасників за проведені тури ліги, команда «Граніт», забивши аж 21 гол у ворота суперника. А найдостойнішим похвали залишається міні-колектив «Рівне-112», який шостий тур поспіль здобуває лише перемоги і, на даний час, забезпечує собі місце беззаперечного лідера чемпіонату.

ЕПЛ – «Легіон» – 9:6

Футзальний день розпочався з протистояння між МФК «ЕПЛ» та МФК «Легіон». Перші вісім хвилин матчу нічим особливим порадувати вболівальників не могли. Але, починаючи з дев’ятої хвилини, обом командам не лише вдалося відкрити рахунок, а й зрівняти його – 1:1. Скорити відставання змогли «еплці», яких згодом підрізали до нічиєї «легіонівці». Гра почала набувати інтригуючого характеру. «ЕПЛ» став виправлятися за всі допущені промахи так, що до перерви його гравці змогли двічі переграти воротаря «Легіону» і спокійно пішли відпочивати з рахунком 4:2. З початком другого тайму першим зорієнтувався на чужій половині поля «легіонівець», завершивши атаку неочікуваним голом. «Еплці» розпочали підсідати фізично, відмітившись ще два рази. Але наприкінці другого тайму прибрав ініціативу до своїх ніг «Легіон». Хлопці не лише змогли відмітитись дублем (Маслюківський Ю.) та хек-триком (Петрощук), а й дійти до нічийного результату – 6:6. Проте фортуна, як і минулі тури, знову втекла на сторону суперника. І на останній хвилині азарт до виграшу «ЕПЛ» виявився сильнішим – виймати три шкіряних зі своєї сітки прийшлось, все-таки, «легіонівцям». Продемонстрували себе за ці кільканадцять секунд, оформивши дублі у грі Наумець, Курилович та Вашай. Таким чином, «Епл» піднімається з шостого на п’ятий щабель турнірної таблиці, а «Легіон» залишається на останньому – одинадцятому.

«Поліська Січ» – «Рівне-112» – 4:9

Другими у футзальному поєдинку вимірювали свої сили два досить непрості учасники: лідер групи «А» - МФК «Рівне-112» та МФК «Поліська Січ», який замикає четвірку кращих серед «А-шок». Починаючи з другої хвилини гри, і, закінчуючи сороковою, домінували в цьому матчі футзалісти «Рівне-112». Щоправда тактика дій у змаганні цього дня була просто вражаючою. Їм так закортіло підлеститись до суперника на початку, що першими на третій хвилині забили гол у свої ворота «рівняни», але рахунок став на користь «полісян» - 1:0, зрівнявши розставання через хвилину до 1:1. Атмосфера матчу стала атакуючою і непередбачуваною. Розігравшись не на жарти, наприкінці першого тайму «Поліська Січ» цілить круглим тричі у ворота гостей, переграючи суперника з відривом у один м’яч. На табло висвічує 3:2. З аналогічним рахунком завершилась перша половина змагань, якщо брати до уваги кількість попереджень для футзалістів: три жовті картки у «полісян» і дві у «рівнян».

Але, відпочивши, «Рівне-112» робить сильний акцент на грі й переломлює хід зустрічі на свій бік, відзначаючись у другій половині матчу сімома голами. З них оформлює свій дубль Медвідь та Москалик С., пробиваючи 6-метровий удар. А масну крапку на останній хвилині для своєї команди «Поліська Січ» ставить Царьов, закидаючи круглий з 10-метрового. Такий результат матчу дозволяє «Рівне-112» продовжувати бути на вершині слави, а «Поліській Січі» доводиться спригнути з четвертої сходинки турнірки на шосту.
«Балтика» – «Граніт» – 4:21

Найрозгромнішим і найуспішнішим на шляху до лідерства стало для МФК «Граніт» протистояння із МФК «Балтика». Проти десяти «балтійців» на футзальному полі з’явилися шестеро «гранітовців», де кожен із останніх зміг відмітитись голами, і навіть не по одному, а набагато більше. Першими реалізували гольовий момент у ворота «Граніту» «балтійці». Ця подія відбулась на 4-й хвилині матчу. Ось так розпочалася хвиля падінь круглих метеоритів через голкіпера прямо у сітку чужих воріт. Серед футзалістів «Балтики» зміг пробитись через «гранітний мур», обіграти суперника, і навіть оформити дубль Єроменко (на останній хвилині першого і другого таймів). Господарі не мали намірів здаватись і боролись що є сил, зафутболивши ще два «шкіряні» у сітку за матч. Але, проти 21 гола, забитих гостями, 4 – це занадто мало. Причому жодного порушення правила. Зокрема, 6 разів влучив у ворота Сондак, 5 разів – Тушич, 4 рази – Кресанов, тричі – Прислупський, двічі – Трофимчук і один раз – Газицький. Перемога «Граніту» піднімає рівень команди на срібну сходинку турнірки, а програш «Балтики» стабілізує її теж на другій сходинці, щоправда з кінця.
«Надія» – «Крокус» – 5:0

Щодо четвертого матчу дня, то він так і не відбувся. Великоолексинський МФК «Крокус» не з’явився на гру з рівненським ХФК «Надія». Господарям була зарахована технічна поремога – 5:0, завдяки якій команда отримує 3 очки і витісняє «Поліську Січ» , замикаючи четвірку лідерів групи «А». У той час як «Крокус» падає з восьмої на дев’яту позицію турнірної таблиці.

Ось так виборюють собі поразки й перемоги міні-футзальні колективи Рівненщини…