Рівне: Фортуна гравцям не посміхалася…

10 січня 2016 року у приміщенні спорткомплексу ДЮСШ-4, що у м.Рівне, у рамках шостого туру відбувались футзальні змагання між колективами групи «Б» Аматорського футзального чемпіонату Рівненщини. Десять команд змогли поборотись за перемогу і, на відміну від неочікуваних результатів минулого туру, коли лідери легко втратили по три очки, цього разу вони вирішили не піддаватись, але помінятися місцями декому все-таки прийшлося. Найрезультативнішими стали матчі для «Комфорт-Сервісу» та «Сантосу», гравці яких відзначилися по сім разів, щоправда в перших різниця м’ячів складає аж шість, а в других лише чотири. Саме ці два колективи й надалі продовжують займати відповідно першу та другу сходинку турнірної таблиці групи «Б». Щодо іншої пари лідерів, які замикають четрівку кращих у своїй групі, то на третю позицію перескакує «Вікторія», обігравши і опустивши на щабель нижче «Клєтку». Не можна не згадати і про «Класік», який другий тур поспіль дивує своїх суперників, беручи гору над «Альянсом» і позбавляючи його перемоги. А ось інші колективи нічим феєричним не відзначилися. Нижче детальніше про це.

«Комфорт-Сервіс» – «Реал-Рівне»    7:1

Першим відкривав футзальний день «Комфорт-Сервіс» у протистоянні з «Реал-Рівне». Цей матч нічим особливим не відрізнявся, от тільки «реалівцям» прийшлось трохи понервувати, адже, як не старалися боронитися, всеодно,починаючи від 14-ї хвилини і закінчуючи 38-ю, м’ячі почали залітати у їхню сітку воріт. Погодьтеся, сім круглих виймати один за одним із воріт – це не дуже приємно. Крім того, один з «комфортівців» - Олександр Гергелюк порадував своїх вболівальників хек-триком. Відігратися і втерти носа супернику ніяк не вдавалося. І лише на 40-й хвилині найкращий бомбардир МФК «Реал-Рівне» Назар Дмищук зміг скоротити відставання у рахунку на один м’яч, закинувши першого, і в той же час, останнього «круглого» точнісінько у ворота непробивного «Комфорт-Сервісу». Матч завершується з рахунком 7:1 на користь лідера. Ось так і продовжують бути першими серед команд групи «Б» «сервісівці». А «реалівці», програючи втретє, плавно покидають восьму і опускаються на дев’яту сходинку турнірки.

«Альянс» – «Класік»    0:4

Другими у шостому турі змагалися «Альянс» та «Класік». Гра завершилась феєричною перемогою «класіковців» з рахунком - 0:4. У порівнянні з першим, в цьому матчі події розгорталися досить інтригуюче. Маючи рівні шанси на перемогу, не тільки на початку першого, а й другого тайму, оскільки команди пішли на перерву з нічийним рахунком 0:0, «Альянс» ними не скористався. Чимало гольових моментів прогавили обидва міні-колективи, чомусь фортуна гравцям не посміхалася. Тому «Класік» прибрав футзальну ініціативу до своїх рук, почали сильніше атакувати, і його гравці, продемонструвавши свої вміння та командний дух, змогли довести рахунок на табло до розгромного – 0:4. Зокрема, на початку другої половини змагань Юрій Красномовець, з різницею у три хвилини, оформив дубль. Щодо «альянсівців», то в них відмітився тільки Безбородов В., отримавши від арбітра гірчичну. «Класік» ще мав можливість поставити масну крапку в зустрічі на 40-й хвилині, пробивши 10-метровий удар, але він так і залишився нереалізованим. Вдруге підряд «класіковці» доводять, що обіграти можна будь-якого суперника, адже перемога любить оптимістів. Так, «Альянс» опускається з п’ятої на шосту позицію турнірки «Б»-шок, а «Класік» впевнено підстрибує з десятої на восьму.

«Радикали Здолбунівщини» – «Сантос»    4:7

Третіми на футзальному полі цього туру з’явились «Радикали Здолбунівщини» та «Сантос». Матч тримав напругу з самого початку. Першими відкрити рахунок на табло змогли на п’ятій хвилині «сантосівці». У відповідь їм проявив себе і «радикалівець», щоправда на 20-й. Перша половина гри завершилась мирно – 1:1. Але, відпочивши, «Радикали Здолбунівщини» не мали бажання покидати лідерської позиції, тому прийшлося боротися що є сил. З початком другого тайму оформив дубль Андрій Кушнір, пізніше його підтримав Володимир Деркач, ну і ще троє гравців «Сантосу». До речі, шостий «круглий» був забитий з шестиметрового удару. «Здолбунівчанам» це зовсім не сподобалось, і якби матч тривав на кілька хвилин довше, вони мали б можливість наздогнати суперника, добряче відчувши азарт гри. Але їм під силу було тільки скоротити рахунок з різницею до трьох м’ячів, залупивши ще два голи наприкінці матчу. На жаль, не вийшло реалізувати їм і шестиметровий на 40-й хвилині. Але, додати по ще одній жовтій на рахунок обох колективів, на останній хвилині хлопцям вдалося без проблем. Удача сьогодні була не на «радикалівській» стороні. Тому знову мають свій третій програш. Рахунок на табло після свистка – 4:7 на користь «Сантосу», який займає, як і після минулого туру, другий щабель турнірної таблиці. А «Радикали Здолбунівщини» підсуваються вниз – до сьомої позиції.

«Юнайтед» – «КОНІ»    1:4

Четвертими на рахунку дня випробовували свої сили «Юнайтед» та «Коні». Розпочали змагання активніше гості, так вони і лідирували увесь час. Як «юнайтідівці» не намагалися пробитися до чужої сітки, але їм не вистачало футзальної кмітливості у порівнянні з командою «Коні». Хоча перший тайм завершився не з таким уже й розгромним рахунком – 1:2. Звичайно, це завдяки супернику. Найкраще прославився «конівський» гравець – Ярославський В., який спочатку направив гол-красень у свої ворота, а наприкінці гри ще й реалізував дубль, правда вже у ворота суперника. Ось так зміг скоротити рахунок на один м’яч «Юнайтед», самостійно не забивши жодного. Хоча «юнайтідівець» Троцький А. теж не залишився поза увагою, арбітр подарував йому чесно зароблену жовту. Цей матч завершився з рахунком – 1:4 на користь «Коней». Ця вже третя перемога дозволяє цьому МФК перескочити одного суперника і зайняти не сьоме, а п’яте місце турнірної таблиці. А «Юнайтеду», який не має на своєму рахунку жодного очка, не залишається нічого іншого, як залишитись на почесному місці аутсайдера.

«Вікторія» – «Клєтка» – 5:1

Останніми замикали шостий тур два міні-колективи із четвірки лідерів групи «Б» - «Вікторія» і «Клєтка». Не довго думаючи, Рустам Кишиєв, який є кращим бомбардиром змагань, прострілом вирішив перевірити на міцність «клєтківського» голкіпера, і на другій хвилині гри останній витягає м’яча із власної сітки. Протистояння велось жорсткіше, і на 17-й кращий бомбардир «Клєтки» Дмитро Симончук дає супернику відсіч – гол. Табло висвічує – 1:1. Проте «вікторівців» такий ряд подій не влаштував і вони вирішують піти перепочити переможцями, направивши «круглий» прямо у ворота. Рахунок наприкінці першого тайму 2:1. З виходом на поле після перерви, матч набував все більшого розмаху, але протягом 16 хвилин нічим порадувати своїх вболівальників гравці не могли. Хоча сильнішою цього дня виявилась «Вікторія». Недарма ж придумали собі таку назву. 37-ма хвилина принесла ще один гол на їхній рахунок, а остання ще й дубль у виконанні Яремчука І. і попередження для Віктора Ніколайчука. Матч завершується другим програшем для «Клєтки» - 5:1, яка опускається з третьої на четверту позицію «турнірки», їй поступається місцем «Вікторія», підскочивши на третю.

Ось з такими результатами завершують свої ігри VІ туру учасники групи «Б». Втішні чи не втішні вони для команд – вирішувати вже їм. Нам залишається побажати всім гравцям чемпіонату хороших ігор і чесних перемог!