Рівне: двадцять дві команди виходять на старт!

Друзі, завтра визначна дата 27 листопада для нас всіх – стартує довгоочікуваний чемпіонат "Аматорська ліга Рівненщини " , який всі чекали дуже давно ( а я років 3 виношував таку ідею ).

       Стартує в ньому двадцять дві команди, що як на мене, є неабияким досягненням для нас всіх. Були люди, які не вірили в ідею даного чемпіонату, були люди, які заважали його проведенню, але ми це все перебороли, і довели що ми стараємся для розвитку футболу на Рівненщинні.

          Дуже приємно, що до нашои лігі долучилися провідні команди Рівного, які мають певні здобуткі на різних рівнях змагань, хочеться відмітити их : Рівне 112, Рівнегаз, Граніт, Комфор - Сервіс, Штанга, Поліська Січ, також багато команд які укомплектовані гравцями дуже хорошого рівня. Також приємно? що є команди не тількі з міста Рівне, а і з Здолбунова та Рівненського району.

       Для вас всіх ви будем робити цей " чемпік " , але хочеться і від вас поваги до керівників лігі, та  щоб ви виконували регламент змагань.

       Ми проводим турнір в найкращому залі нашого міста, на всіх матчах буде присутній медичний працівник , кваліфіковані арбітри - яких буде курировати найкращий арбітр Рівного з футзалу, арбітр який обслуговує матчі Екстра - Лігі Украини - Павло Кривцов.

        Також буде  хронометрист, якій буде слідкувати за перебігом матчу та заповнювати рапорти матчу - цим буде займатися людина яка вже більше двадцяти років в футбольних інспекціях - Ярослав Коломис.

       Також створений сайт  ( www.futsal.rv.ua )де будуть результати всіх матчів, склади команд, інтервю з провідними гравцями команд та их представниками, будуть фотографіи матчів, фоткі командні, та ще багато цікавого!!! Слідкуйте за новинами —-)))

Також хотілося б подякувати в організаціи турніру: В. С. Засморжуку, Ю. Д. Веремчуку, В. Ф. Дзюбаку, а також представникам АсоціаціЇ Аматорського Футзалу Украини та іншим.
Ваш покірний " Слуга народу " Директор Аматорськои Лігі Рівненщини  Максим Мазурець

З Богом! В лиге участвуют
33 турнира 
1165 команд    14203 игрока
Ассоциация футзала Украины Select Joma в Україні
Лидеры чемпионатов АФЛУ
Город Чемпион

1

Одесса МКВ
2 Харьков Слобода
3 Кривой Рог Конкорд
4 Херсон Стелс
5 Желтые Воды МАУ МГОК
6 Ровно Свиспан-Горизонт
7 Днепр (Город) Екатеринославхлеб
8 Днепр (Либертад) ФК ПБ
9 Киев Альтернатива
10 Житомирская обл. Атлет
11 Хмельницкий Динамо ГУНП
12 Николаев ИНИСС
13 Винница Сатурн
14 Запорожье АРПИ
15 Кировоградская обл. Новая Полиция
16 Гребинка Оржиця 
17 Ивано-Франк. обл. Виза Вторма
18 Полтава ПЗМС
19 Тернополь Агропродсервис
20 Cумы Краснополье
21 Измаил Таможенник
22 Черкасская обл. Солтекс
23 Николаевская обл. Автолокомотив
24 Луганская обл. ИВТ
25 Волынская обл. Надия
26 Закарпатская обл. Алекс
27 Черновицкая обл. Урожай
28 Краматорск Бахмут-АГРО
29 Ужгород Проспект
30 Бердянск Азовское море
31 Дрогобыч СтаР


Ставьте лайк, и Вы будете видеть наши новости в своей ленте в соцсетях: