Рівне: двадцять дві команди виходять на старт!

Друзі, завтра визначна дата 27 листопада для нас всіх – стартує довгоочікуваний чемпіонат "Аматорська ліга Рівненщини " , який всі чекали дуже давно ( а я років 3 виношував таку ідею ).

       Стартує в ньому двадцять дві команди, що як на мене, є неабияким досягненням для нас всіх. Були люди, які не вірили в ідею даного чемпіонату, були люди, які заважали його проведенню, але ми це все перебороли, і довели що ми стараємся для розвитку футболу на Рівненщинні.

          Дуже приємно, що до нашои лігі долучилися провідні команди Рівного, які мають певні здобуткі на різних рівнях змагань, хочеться відмітити их : Рівне 112, Рівнегаз, Граніт, Комфор - Сервіс, Штанга, Поліська Січ, також багато команд які укомплектовані гравцями дуже хорошого рівня. Також приємно? що є команди не тількі з міста Рівне, а і з Здолбунова та Рівненського району.

       Для вас всіх ви будем робити цей " чемпік " , але хочеться і від вас поваги до керівників лігі, та  щоб ви виконували регламент змагань.

       Ми проводим турнір в найкращому залі нашого міста, на всіх матчах буде присутній медичний працівник , кваліфіковані арбітри - яких буде курировати найкращий арбітр Рівного з футзалу, арбітр який обслуговує матчі Екстра - Лігі Украини - Павло Кривцов.

        Також буде  хронометрист, якій буде слідкувати за перебігом матчу та заповнювати рапорти матчу - цим буде займатися людина яка вже більше двадцяти років в футбольних інспекціях - Ярослав Коломис.

       Також створений сайт  ( www.futsal.rv.ua )де будуть результати всіх матчів, склади команд, інтервю з провідними гравцями команд та их представниками, будуть фотографіи матчів, фоткі командні, та ще багато цікавого!!! Слідкуйте за новинами —-)))

Також хотілося б подякувати в організаціи турніру: В. С. Засморжуку, Ю. Д. Веремчуку, В. Ф. Дзюбаку, а також представникам АсоціаціЇ Аматорського Футзалу Украини та іншим.
Ваш покірний " Слуга народу " Директор Аматорськои Лігі Рівненщини  Максим Мазурець

З Богом! Ассоциация футзала Украины Select Joma в Україні
Лидеры чемпионатов АФЛУ
Місто Старт/Лідер

1

Херсон Динамо-Заїр
2 Харків Viva-cup
3 Київ Альтернатива
4 Запоріжжя Колесо-Центр
5 Хмельницький Феміда-Старлайф
6 Житомир ФК ІнБев
7 Одеса Епіцентр К Таїрова
8 Суми Lex VSK
9 Черкаси Шевченків край
10 Івано-Франківськ
11 Волинь 18/11/2017
12 Вінниця
13 Дніпро Катеринославхліб
14 Кіровоградська обл.
15 Рівне Рівнегаз
16 Тернопіль 18/11/2017
17 Полтава 19/11/2017
18 Донецька обл. Вікторія
19 Миколаїв
20 Черкаська обл.
21 Миколаївська обл.
22 Луганська обл.
23 Волинська обл.
24 Закарпатська обл.
25 Чернівецька обл.
26 Краматорськ
27 Ужгород


Ставьте лайк, и Вы будете видеть наши новости в своей ленте в соцсетях: