Рівне: боротьба загострюється…

Минулих вихідних на Рівненщині відбулись матчі VІІІ та ІХ турів аматорського футзального чемпіонату. Лідери «Рівне-112», «Штанга», «Граніт», «Комфорт-сервіс», «Класік» закріплюють свої лідерські позиції, отримавши ще по 3 очки. У четвірку лідерів повертається «Поліська Січ», витіснивши «Надію». «Крокус» знімається зі змагань. Нижче в деталях.

VІІІ тур. Група «А».

«Епл» - «Граніт» - 4:9

У рамках VІІІ туру розпочали змагання два досить хороші суперники групи «А» - МФК «Епл» та МФК «Граніт». На перший план вийшла гра «гранітівців», які вели весь поєдинок, починаючи від першого і до останнього забитих м’ячів матчу. Першим проявив свій бомбардирський хист, продемонструвавши дубль, Прислупський Тарас. Згодом наздогнав його колега Тушич Віталій, відквитавши ще один, і завершив четвертим «круглим» - Сондак Володимир. Хоч «Граніт» активно діяв на футзальному полі, але більше реалізованих гольових моментів до закінчення першого тайму у них не було. Припустившись чотирьох помилок, «еплці»-  Гришкевич Павло та Цілюков Роман, вирішили відігратися, і таки підловили голкіпера гостей, чітко виконавши прицільні удари прямо  у ціль. На перерву команди пішли з рахунком 2:4.

Щодо другого тайму, то «гранітовці» розпочали підсідати «фізично», продемонструвавши разом ще багато потужних ударів, направлених у сітку господарів. Зокрема, по одному «шкіряному» закинули «еплцям» Калюжний Дмитро і Газицький Віктор; хек-триком порадували Прислупський Тарас, і один з кращих бомбардирів групи – Сондак Володимир. «Епл» ніяк не хотів пасти задніх у цьому поєдинку і наприкінці скоротили відставання на два м’ячі. Це були Соборський Олександр та Гришкевич Павло, останній з яких оформив дубль у матчі. Такий результат поєдинку дозволяє «Граніту» і «Епл» не покидати своїх позицій у турнірній таблиці – відповідно третього та п’ятого місця.

«Поліська Січ» - «Рівнегаз» - 3:0

Другими випробовували свої сили МФК «Поліська Січ» та МФК «Рівнегаз», де останній колектив, як не старався зробити акцент на грі, однак віддав ініціативу в чужі руки. У порівнянні з поперенім і наступним матчем туру, цей був доволі ситий на жовті картки, оскільки боротьба тривала до останніх секунд. Не відкривши рахунку на першій кількахвилинці, команди створювали небезпечні моменти, щоб заволодіти «шкіряним». Поквиталися за свої дії «полісянець» Хайло Артем та «газівець» Басюк Вадим. Але Царьов Вадим, один з кращих бомбардирів «Поліської Січі», на 12-й хвилині вийшов уперед, підловивши на помилці воротаря гостей  і чітко прострелив у «дев’ятку». Більш зафіксованих приємних моментів у першій половині зустрічі не було.

Щодо другої, то гра набувала все сильнішого характеру, і один з кращих бомбардирів «Рівнегазу» - Овчарук Іван, припустився у матчі єдиної помилки, яка, щоправда, стала для них фатальною, він подвоїв рахунок «полісян», влучивши у власні ворота. Закріпити лідерство у матчі наважився Ходак Мирослав, принісши на рахунок своєї команди третій гол. На такій ноті і пролунав фінальний свисток. Після попередньої поразки «Поліська Січ» відновлює свої позиції у турнірці, підстрибнувши на четверте місце, а «Рівнегаз» опускається з сьомого на восьме.

«Рівнеобленерго» - «Надія» - 5:0

Аналогічна ситуація склалася і в матчі «Рівнеобленерго» - «Надія», коли після свистка арбітр зафіксував суху перемогу господарів. Щоправда, навідміну від попередньої гри туру, у цій різниця м’ячів була аж п’ять, та й забили їх всі «енергівці». Фортуна цього дня не посміхалася «Надії», не змогли її гравці забити ні разу, і, крім того, ще й не врятували власних воріт від п’яти, реалізованих суперником, моментів. Хоч атмосфера гри була досить суперницька й непроста, змагання відбулось без порушень. Перша тринадцятихвилинка змагання розгорталась в активній боротьбі. Занудьгувавши, першим нагадав про себе Голуб Вадим, причому, продемонструвавши дубль, і вивів команду ще з першого тайму вперед з рахунком 2:0. Закінчити розстріл воротаря і, сівши на ворота «Надії», «енергівці» змогли у другому таймі. Сильнішими виявились Ткачук Роман, Кравчук Святослав і кращий бомбардир команди – Ткачук Валерій. Третя перемога «Рівнеобленерго» дозволяє залишитись колективу на шостому щаблі, а третя поразка «Надії» - опуститись з четвертого на сьомий щабель турнірної таблиці групи «А».

ІХ тур . Група «А».

«Рівне-112» - «Легіон» - 14:2

Також цього дня змагалися МФК «Рівне-112» та «Легіон» - лідер та аутсайдер групи, щоправда в рамках не VІІІ, а ІХ туру чемпіонату. Матч був просто переповнений гольовими моментами, особливо зі сторони «рівнян». Найцікавішою видалась перша п’ятихвилинка, коли господар – Гуменюк Юрій, та гість -  Морозюк Олег, обмінялись по одному «круглому» і зрівняли рахунок до нічийного. Далі події почали розвиватись насиченіше. Наступна семихвилинка, крім неточних ударів та оборони воріт суперниками, нічого не прибавила. «Рівне-112» продовжував сильніше тиснути на «Легіон» так, що останній зберегти свої ворота на замку не зміг. Ще шість «шкіряних» залетіло у «легіонівську» сітку до кінця першої половини змагань. Відігратися на супернику «Легіону» так і не вдалось, але віднайти момент наостанок гри зміг Маслюківський Максим, принісши другий командний гол, який був не відчутний у порівнянні з сімома, забитими «Рівне-112». Серед господарів зміг відмітитись ще Величко Володимир, Шипуков Валерій; дубль оформили Грицак Олексій та Гордійчук Юрій; хек-трик продемонстрував Гуменюк Юрій і підтвердив своє звання кращого бомбардира групи – Момотюк Володимир. Ввосьме перемігши, «Рівне-112» продовжує лідирувати, залишаючись першим, а «Легіон», ввосьме програвши, залишається останнім, так і не отримавши ні разу омріяних трьох очок.

VІІІ тур. Група «Б».

«Вікторія» - «Комфорт-сервіс» - 1:4

Останнім був зіграний матч між МФК «Вікторія» та МФК «Комфорт-сервіс». Він також був непередбачуваним для глядача, оскільки змагались два лідери групи «Б». Звичайно, ніхто з суперників здаватися не мав наміру, боротьба була не з легких, але ініціативу гри до своїх рук прибрали гості. Перших сім хвилин матчу «Вікторія» змогла зберегти свої ворота на замку, а на восьмій – Гарбарук Владислав, який першим зорієнтувався і вивів «сервісівців» уперед, точно ударив у ворота. Заволодіти грою намагалися зі всіх сил господарі, активніше стали діяти в атаці. І на 14-й хвилині, один з кращих бомбардирів групи Кишиєв Рустам поквитався з гостями, чітко переправивши «круглого» у фінальну ціль. Так він зумів зрівняти рахунок і суперники дружно відправились на перепочинок. Щоправда, і Свирид Ігор зміг відмітитись, отримавши, як подарунок, від арбітра жовту картку. У другому таймі «комфортівці» відродили інтригу, тричі відправивши «сферу» у фінальну точку чужих воріт. Дубль продемонстрував Петрик Едуард, а третього залупив один з кращих бомбардирів «сервісівців» - Повар Володимир. Отож третя поразка «Вікторії» опускає команду з третього на четвертий щабель, пропустивши вперед «Класік». А «Комфорт-сервіс» знову виходить на перше місце турнірної таблиці, обігнавши «Сантос».

ІХ тур. Група «Б».

«Реал-Рівне» - «Юнайтед» - 2:2

Група «Б» розпочала свій ІХ тур із матчу між МФК «Реал-Рівне» та МФК «Юнайтед». Останній колектив уже другий тур поспіль помітно почав покращувати свої позиції та підрізати інші колективи. Зокрема, минулого разу переміг одного з лідерів, а цього – зіграти унічию. Події гри розгортались досить непередбачувано для глядача. Ні одна з команд ніяк не могла впродовж чотирнадцятихвилинки вивести своїх гравців вперед. І першим, хто спромігся завершити атаку «Юнайтеду»  по чужим воротам, став Ловинюк Олександр. Не встигнувши довго порадіти, гості отримують швидкий гол від «реаловців», який не встигає парирувати «юнайтідівський» голкіпер. Точним ударом у ціль зрівняв рахунок кращий бомбардир групи – Дмищук Назар. Перша половина змагання так і завершилась – 1:1.

А от друга половина була набагато напруженішою. «Реал-Рівне» почав створювати чудові моменти біля воріт гостей, і згодом, Дмищук Н. подвоює рахунок, демонструючи шикарний дубль. Звичайно ж, і без жовтих не обійшлось. Як зазвичай, отримує її собі в подарунок «рівнянин» Ахіяров Олександр, якого арбітри не долюблюють за його бажання боротись, як тільки можливо, за м’яч. Але «Юнайтед», все-таки, перехоплює ініціативу і пробує переломити хід зустрічі. На 38-й хвилині це вдається зробити, оформивши дубль, Ловинюку О. По одному заробленому очку переносять «Реал-Рівне» з дев’ятої на восьму сходинку турнірки, а «Юнайтед» так і залишається «лідирувати» на одинадцятій.

«Класік» - «Левіс» - 5:0

Наступним у розкладі дня стало змагання між МФК «Класік» та МФК «Левіс». «Класіковці» не перестають дивувати глядачів і в очах суперників піднімаються щотуру вище і вище. От що значить жага до перемоги. У грі з «Левісом» відбувалось те саме. Матч був наповнений багатьма гольовими моментами зі сторін обох суперників, не обійшлось і без жорсткої боротьби. Але «левісівці», як не старались, обдурити воротаря господарів і обвести кругом пальця оборону, їм так і не вдалось. «Класіковці» зробили чіткий акцент на перемогу й не віддавали ініціативи гостям. Перша чотирнадцятихвилинка гри нічим помітним не позначилась на долі команд, крім попереджень гравців обох колективів – Майструка Юрія та Пінчука Євгенія. Але на 15-й Новак Андрій відкрив рахунок матчу, виконавши чіткий постріл крізь захист і воротаря «левісівців» прямісінько в центр сітки суперника. Згодом відзначився і Чоланюк Сергій, який, вартуючи біля воріт, отримав від колег  «повітряну» передачу м’яча, якого направив головою у фінальну ціль. Так «Класік» збільшує відрив і йде на перерву з рахунком 2:0.

З початком другого тайму починає розгортатися більша інтрига на футзальному полі. «Юнайтед» створює загрозу воротам господарів, але м’яч вдало парирує Булавін Андрій, та й разом з колегою заробляє по жовтій від судді. Але масну крапку у цій зустрічі ставлять, забиваючи дублі, Новак Андрій та Красномовець Юрій. Останній демонструє на 40-й хвилині шикарний удар з розвороту зльоту. Так, п’ята перемога «Класіка» піднімає команду на третю сходинку турнірки, а п’ята поразка залишає «Левіс» на десятій.

«Клєтка» - «Радикали Здолбунівщини» - 1:6

Третіми боролись за перемогу МФК «Клєтка» і МФК «Радикали Здолбунівщини» - два колективи, які намагаються пробратися у четвірку лідерів групи «Б». Наперед спрогнозувати результат гри було практично неможливо. Першими вийшли на головний план здолбунівчани, коли на другій хвилині Мельничук Сергій забив першим «шкіряного», поціливши у ворота господарів. Тут і понеслась хвиля прицільних ударів, на які був не готовий відповісти «клєтківський» голкіпер. На першій десятихвилинці чотири «круглі» уже були в «кишені» господарів, і відповідно – чотири голи на рахунку «Радикалів». Але на 14-й хвилині, за всі промахи своєї команди, поквитався Дринкін Владислав, влучно поціливши у сітку здолбунівчан, трішки скоротивши відставання у один м’яч.  На перерву суперники відправились з рахунком 1:4.

Другий тайм знаменувався сильною боротьбою за «круглий», ніхто здаватися не мав наміру. У той час, як «Радикалам» досить було тільки оберігати свою сітку, «Клєтці» необхідно було ще й забивати. Тому останні почали вдаватися до жорсткіших дій на полі, за що троє їхніх гравців отримали жовті. Таке ж попередження не оминуло і «радикалівця». Масну крапку міг поставити Барикін Максим, але його 10-метровий удар на 40-й був реалізований невдало. Гра так і залишилась на користь гостей з різницею у п’ять м’ячів. Четверта перемога дозволяє «Радикалам Здолбунівщини» перепригнути з сьомого на п’ятий щабель турнірної таблиці, підсунувши «Клєтку» вниз – на шостий.

«Комфорт-сервіс» - «Альянс» - 5:0 (технічна перемога)

Прибувши на футзальне поле у складі семи чоловік, команда «Комфорт-сервісу» так і не дочекалась свого суперника «Альянсу». Господарям це тільки на руку, оскільки 3 зароблені очки дозволяють закріпитись у турнірній таблиці першими. Щодо гостей, то «альянівці» опускаються з восьмого місця на дев’яте.

Також необхідно сповістити, що міні-колектив «Крокус», який був учасником змагань групи «А» відмовився продовжувати боротьбу у зв’язку з участю гравців у інших турнірах. Тому всі бали «крокусівців» були анульовані, і відповідно зняті по турнірній таблиці у всіх іграх з іншими колективами.