Руслан Мірзаєв: "Завдання у "Кордії" - вигравати у кожному матчі"

Триває XX-й за ліком чемпіонат львівської області з футзалу серед команди вищої ліги. Розпочалося друге коло змагань і вже одразу ж грянула сенсація.

Один із лідерів чемпіонату – «Кордія» сенсаційно поступилася із рахунком 6-8 команді «Січ СКІФ». Тим самим команда із Брюхович дозволила себе наздогнати у турнірній таблиці команді – «Княжий Ринок», яку перед чемпіонатом вважали головним фаворитом змагань.

Саме про боротьбу цих команд, а також про інші цікаві питання ми поговоримо з голкіпером команди «Кордія» - Русланом Мірзаєвом.

- Доброго дня, Руслане, отже, що сталося з вашою командою у грі із «Січ СКІФ» і чому ви потерпіли поразку? Недооцінка суперника, розслабленість чи просто склад суперника змінився у порівнянні із першим колом змагань?

- Привіт. На гру проти «Скіфу» гравці команди «Кордія» вийшли розслаблені , чим і провалили перші хвилини гри. Коли прийшли в себе, то рахунок вже був 3:0 і було дуже важко вирівнювати ситуацію. Ми грали з однією заміною і фізично не витримали темп, який задали нам скіфці.

- До початку чемпіонату команді «Княжий Ринок» всі віддавали перемогу завчасно, «Кордія» ж своєю грою зуміла зламати всі стереотипи, як це вам вдалося?

- На рахунок «Княжого ринку», то ця команда й надалі є фаворитом змагань. Ми довго налаштовувались на гру з Княжим, що і дало свій результат. Відіграли грамотно в обороні і реалізували все що мали .

- Розкажіть кілька слів про свою команду: хто там грає, які завдання перед клубом, тощо?

- В команду «Кордія» мене запросила така людина як: Андрій Коробов. Команда складається з гравців, які виступали за "ТДБ" і гравців, які грають за команду «Львів Юнайтед».

«Кордія» в такому складі грає вперше, але за допомогою граючого тренера - Олега Галамаги гравці поступово зігруються.

- Як загалом оціните рівень чемпіонату області цього року. Багато хто із фахівців каже що він став не цікавим. Погоджуєтеся із цією тезою?

- Чемпіонат дійсно став менш цікавим ніж це було пару років тому. Кількість команд зменшилась і зараз немає команд рівних «Княжому ринку», які могли б скласти конкуренцію. Багато команд і гравців перейшли грати під егідою Асоціації аматорського футзалу України, яка поступово вдосконалюється і не стоїть на місці.

- Як відомо, цьогорічний чемпіонат області складається із трьох кіл, як ви вважаєте, чи зможе хтось крім «Кордії» та «Княжого» втрутитися у боротьбу за чемпіонство?

- За чемпіонство буде важко боротись з «Княжим Ринком, але ми будемо старатись. І я думаю, що команда «Кордон», яка перебуває на 3-й позиції буде нав'язувати боротьбу, як нам, так і «Княжому».

- До речі, чому ви граєте саме у цьому чемпіонаті?

Як я вже казав, мене покликав сюди - Андрій Коробов і я погодився. В цій команді грають всі гравці, яких я знаю і мені приємно грати разом з ними.

- Переходимо до справ ваших. Знаю що нещодавно під час однієї із ігор за іншу команду («Львів Юнайтед» - авт.) ви отримали важку травму голови. Як зараз почуваєтеся і чи можете грати на всі 100 % своїх можливостей?

- Під час гри з «Львівгазом» я отримав сильний удар по голові і мав струс. Зараз почуваю себе добре, але деколи голова поболює і заважає сконцентруватись на грі.

- В міжсезоння ви перебували на зборах із «Енергією», чому там не склалося і чи є бажання таки заграти у вищій лізі професійного футзалу?

- Так, я проходив збори з «Енергією», грав на 2-х турнірах і отримав багато досвіду. Але, коли переді мною став вибір між навчанням і «Енергією» я вибрав перше. Звичайно що хочеться грати в Вищій лізі, але для цього треба багато тренуватись і набиратись досвіду.

- Ваша думка: футзал в Україні зараз розивається чи навпаки деградує?

- Футзал в Україні однозначно розвивається. В ЧУ збільшили кількість команд до 10-ти, що робить турнір цікавішим. Наша збірна почала серйозно готуватись до Чемпіонату Європи і провели 4 спаринги з грандами світового футзалу. Зараз, як мені відомо, до Украіни завітав головний тренер збірної Іспанії щоб поділитись своїм досвідом з нашими спеціалістами.

Ігор Воробій, спеціально для Аматорської футзальної ліги України, www.futsal-amator.com.uaВ лиге участвуют
33 турнира 
1166 команд    14203 игрока
Ассоциация футзала Украины Select Joma в Україні
Лидеры чемпионатов АФЛУ
Місто Старт/Лідер

1

Херсон Динамо-Заир
2 Харків Viva-cup
3 Київ Альтернатива
4 Запоріжжя Колесо-Центр
5 Хмельницький Феміда-Старлайф
6 Житомир ФК ІнБев
7 Одеса Епіцентр К Таірова
8 Суми Lex VSK - СумБуд
9 Черкаси Шевченків край
10 Івано-Франківськ
11 Волинь 18/11/2017
12 Вінниця
13 Дніпро 18/11/2017
14 Кіровоградська обл.
15 Рівне
16 Тернопіль 18/11/2017
17 Полтава 19/11/2017
18 Жовті Води Спарта
19 Миколаїв
20 Черкаська обл.
21 Миколаївська обл.
22 Луганська обл.
23 Волинська обл.
24 Закарпатська обл.
25 Чернівецька обл.
26 Краматорськ
27 Ужгород


Ставьте лайк, и Вы будете видеть наши новости в своей ленте в соцсетях: