Команда КПУ засновувалась у Львові,в пердвиборчій компанії Комуністичної партії України,але комуністична партія продовжила фінансування команди і після закінчення виборів,керівництво партії дуже захопив такий цікавий вид спорту як футзал,і вони вирішили прапогувати основні принципи фізкультури і спорту :
В здоровому тілі здоровий дух.
Фізкультура і спорт самий доступний спосіб оздоровлення нації.

Крім команди "КПУ" Комуністична партія України надвала не однаразову допомогу одному з Львіських ДЮСШ з міні-футболу(футзалу)

В 2012 році була створена команда "КПУ"

Другий день турніру «Умброліга. Львів» стартував із поєдинку команд групи Б: КПУ та «Галіо». Почнемо ж з успіху!

Майже у кожній атаці КПУ траплялися гольові моменти. Вже на початку першого тайму команди обмінялися двома пострілами по воротах суперника. Спочатку гравець «Галіо» Чернецький змусив попотіти голкіпера КПУ. За ним гравець у червоній футболці із комуністичною символікою на швидкості вдарив повз ворота праворуч. І невдовзі на 5-ій хвилині першої половини гри саме останній примудрився відкрити рахунок 0:1 на користь КПУ.Автор голу – Іван Палиг.

Історія Команди

Мініфутбольний клуб "КПУ" було засновано в 2012 році, та заявлено на турнір з міні-футболу "Lviv UMBRO League", у продовж якого команда показувала не найкращі результати. Але згодом матч за матчем, команда стала більш зіграна та почала набирати фізичну та технічну форми! Так поклався початок кар'єри команди з підтримкою Комуністичної партії України.