Львів: Княжий Ринок "б’є" Кордон і впевнено закріплює свої лідируючі позиції

Вчора у чемпіонаті львівської області з футзалу відбувся один із центральних поєдинків другого кола змагань.

Між собою зустрічалися лідер цьогорічної першості – «Княжий Ринок» та команда, яка наступає на п’яти «княжому» – «Кордон».

Фактично перемога останніх загострювала би інтригу в змаганні за чемпіонство, але цьому відбутися таки не вдалося.

Команду, яку тренує відомий у минулому футзаліст – Євген Москвін впевнено перемогла свого суперника із рахунком 8-2.

Але. про все по-порядку.

Розпочну із організації змагань.

При всій повазі до федерації футзалу Львівщини скажу, що пора би вже поставити електронне табло. Реально, рахунок то люди бачать, а от скільки залишилося часу до завершення першої чи другої половини зустрічі не знає ніхто крім суддів.

Оголошувати склади команд та авторів голів би також здалося. Це ж не кам’яний вік. Потім вашому покірному приходиться йти до суддів та випитувати авторів голів.

Та, як каже наш відомий тренер – «то таке».

Нас більше таки цікавила сама гра, а вона розпочалася із несподіванки. Ніби «княжий» почав гру з облоги воріт, а забили гравці команди «Кордон». Спершу була штанга, а потім вже Яценко таки був першим на добиванні.

Звісно, що більш досвідченіші гравці «ринку» кинулися відігруватися. Вони буквально таки влаштували штурм воріт свого суперника.

До пори, до часу воротар команди «Кордон» рятував свою команду (до речі, як на мене, кращий у складі своєї команди), але і він був безсилим коли після скидки на сім метрів відзначився – Цимбаляк.

1-1 і все розпочинається спочатку.

Москвін і компанія зупинилися, дали більше волі супернику й історія повторилася. На цей раз на 20-й хвилині забиває у «Кордону» - Пузанський.

Програвати у плани гравців «княжого» не входило і вони на цей раз відповіли не одним, а двома голами. Результативні удари на свій рахунок записали Ліщинський та Чеботарьов.

3-2 - після першого тайму і здавалося буде боротьба у другому таймі. Але, як це часто трапляється суперника на більше не вистачило.

Досвід зелено-жовтих таки дався взнаки.

Друга половина зустрічі пройшла фактично без боротьби. «Княжий Ринок» домінував і у підсумку забив ще 5 голів без відповіді.

Голи на свій рахунок записали: двічі Ліщинський (моя думка – кращий у «княжичів»), Яцищин, Дудаш та Ковальчук.

Єдиний епізод, який варто виділити у другому таймі – це бійка під кінець гри між гравцем «ринку» та «кордону». Все завершилося червоними картками, але цей епізод люд обговорював ще довго.

Фінальний свисток суддів зафіксував впевнену перемогу Москвіна та компанії із рахунком 8-2, а це означає, що після поразки команди «Кордії» (програла «Стокеру 4-5») саме «Княжий Ринок» впевнено розташувався на першій сходинці турнірної таблиці.

В їхньому активі після 9-ти зіграних поєдинків – 24 пункти. Другою іде «Кордія» - 18 очок після все тих же 9-ти матчів. Третє місце посідає «Кордон» - 18 очок, правда після 10-ти зустрічей.

Євген Москвін (головний тренер «Княжого ринку»):

Пане, Євгене, як вам сьогоднішня гра? Є відчуття вже зараз що цього року станете чемпіонами?

- Ні, такі думки одразу ж треба викидати з голови. Важкий перший тайм списую на те, що три тижні по різним причинам ми були без ігрової практики. Це для мене як тренера команди неприпустимо. Тим більше, що вже 22 лютого ми маємо зіграти на кубок з одним із лідерів вищого дивізіону України - командою «ЛТК». Сподіваюся більше такого не буде.