Стартував відбірковий етап АФЛУ на Дрогобиччині

22 січня ц.р. у спортивному залі Дрогобицької ДЮСШ імені Івана Боберського  стартував  Відкритий чемпіонат Дрогобиччини з футзалу сезону 2016-2017рр.

Нагадаємо, що у відповідності з Регламентом чемпіонату АФЛУ 2016/2017, а також рішеннями Комітету аматорського та масового футзалу (Протокол №4 від 14.01.2017) і Президії Асоціації футзалу України (Протокол №1 від 16.01.2017) йому надано статус регіонального (відбіркового) етапу Аматорської футзальної ліги України сезону 2016/2017 рр.

Урочисте відкриття розпочав завідувач сектору з питань фізичної культури та спорту відділу молодіжної політики, сім’ї та спорту виконкому Дрогобицької міськради Орест Соломчак, який принагідно привітав усіх і з великим державним святом – Днем Соборності України.

Вітання від імені керівників Асоціації футзалу України – Сергія Владико, Комітету аматорського та масового футзалу АФУ – Вадима Каганова, Асоціації футзалу Львівщини – Мирослава Хом’яка, Федерації міні-футболу Дрогобиччини – Миколи Лук’янченка на адресу учасників чемпіонату і шанувальників футзалу в регіоні виголосив один з ініціаторів та організаторів змагань, заступник голови ФМФД –  Роман Проць.  Він також виконав і приємну місію передачі від партнерів АФУ і АФЛУ двох сертифікованих м'ячів торгової марки «SELECT» для проведення футзальних змагань на Дрогобиччині та дисконтних пропозицій ПП «Джаст Спорт» - офіційного представника ТМ «Select» в Україні для всіх учасників даного регіонального відбіркового етапу АФЛУ.

На цій мажорній ноті усі присутні в залі виконали Гімн України і дали старт футзальним баталіям. У першому поєдинку «СтаР-2» здолав дебютанта змагань районний «КОЛОС» - 9:1, минулорічний чемпіон «ТАРАНТІНО» з допомогою «п’ятого» зумів звести до нічиєї поєдинок з бориславською командою «ТАРТАК» лише на останніх секундах – 2:2, напруженим видався і двобій студентів коледжу нафти і газу (ДКНГ) з минулорічним володарем Кубку Дрогобиччини командою «СтаР» - 4:7, а в поєдинку ще двох дебютантів чемпіонату трускавецький «БАРБАРИС» переміг «ПРОДУКТИ-24» - 10:2.В лиге участвуют
33 турнира 
1165 команд    14203 игрока
Ассоциация футзала Украины Select Joma в Україні
Лидеры чемпионатов АФЛУ
Город Чемпион

1

Одесса МКВ
2 Харьков Слобода
3 Кривой Рог Конкорд
4 Херсон Стелс
5 Желтые Воды МАУ МГОК
6 Ровно Свиспан-Горизонт
7 Днепр (Город) Екатеринославхлеб
8 Днепр (Либертад) ФК ПБ
9 Киев Альтернатива
10 Житомирская обл. Атлет
11 Хмельницкий Динамо ГУНП
12 Николаев ИНИСС
13 Винница Сатурн
14 Запорожье АРПИ
15 Кировоградская обл. Новая Полиция
16 Гребинка Оржиця 
17 Ивано-Франк. обл. Виза Вторма
18 Полтава ПЗМС
19 Тернополь Агропродсервис
20 Cумы Краснополье
21 Измаил Таможенник
22 Черкасская обл. Солтекс
23 Николаевская обл. Автолокомотив
24 Луганская обл. ИВТ
25 Волынская обл. Надия
26 Закарпатская обл. Алекс
27 Черновицкая обл. Урожай
28 Краматорск Бахмут-АГРО
29 Ужгород Проспект
30 Бердянск Азовское море
31 Дрогобыч СтаР


Ставьте лайк, и Вы будете видеть наши новости в своей ленте в соцсетях: