Дрогобиччина стартувала!

ЧЕМПІОНАТ ДРОГОБИЧЧИНИ З ФУТЗАЛУ СЕЗОНУ 2014-15рр.

1. ТІТА
2. Карпати
3. Галичина
4. ДЮСШ
5. Енергетик
6. Галіція
7. СтаР
8. ДКНГ

1 тур, 14 грудня 2014р.

№1 СтаР – Карпати 10 : 2
Арбітри: Лужецький Степан, Дуцяк Орест, Дуцяк Олег, Вікоброда Степан
Голи: Штибель Олег (2, 21), Андрушко Олег (3), Коссак Віктор (9, 23, 34, 37), Михайловський Олег (27), Шакалець Андрій (38), Петричкович Андрій (39) ---- Равлик Мар’ян (6), Васьків Микола (24)
Попередження: не було
Вилучення: не було

№2 Енергетик – ДЮСШ 7 : 3
Арбітри: Проць Роман, Дуцяк Орест, Лужецький Степан, Вікоброда Степан
Голи: Лисовець Мтрон (4, 16, 20), Юрчак Назар (7, 22), Городиський Іван (30, 36) --- Філіпов Максим (9,27), Рубаш Іван (35)
Попередження: Матвіїв Юрій (27) - Енергетик
Вилучення: не було

№3 Галіція – Галичина 3 : 1
Арбітри: Проць Роман, Дуцяк Олег, Лужецький Степан, Вікоброда Степан
Голи: Пенюк Ігор (9), Ригус Богдан (24), Тарасович Тарас (37) --- Гонсевич Роман (32)
Попередження: Бадецький Михайло (31) - Галіція
Вилучення: не було

№ 4. ДКНГ – ТІТА 2: 6
Арбітри: Лужецький Степан, Дуцяк Олег, Дуцяк Орест, Вікоброда Степан
Голи: Трусевич Віталій (3,32), Ковельський Ростислав (6,38), Шакалець Роман (25, 30) --- Бутим Іван (31), Якубів Павло (++ 40)
Попередження: Якубів Павло (27), Бутим Іван (37), Мелешко Іван (40) --- Ковельський Ростислав (9), Совяк Андрій (36)
Вилучення: не було

2 тур, 21 грудня

№5 Карпати – ТІТА 3:6
Арбітри: Проць Роман, Дуцяк Олег, Лужецький Степан
Голи: Равлик Василь (6), Гарасимяк Микола (15), Равлик Марян (38) --- Рудавець Тарас (8,9,28), Трусевич Віталій (11,26,27)
Попередження: Трусевич Віталій (10) – ТІТА
Вилучення: не було

№6. Галичина – СтаР 2:7
Арбітри: Лужецький Степан, Дуцяк Орест, Вікоброда Степан
Голи: Дубик Анатолій (10), Іваненко Роман (11) ---Штибель Олег (14,17,38), Коссак Віктор (15), Ніконець Андрій (29), Михайловський Олег (35), Завилов Юрій (40)
Попередження: Дубик Анатолій (4), Осередчук Павло (16) --- Завилов Юрій (22), Петричкович Андрій (27), Михайловський Олег (28)
Вилучення: не було

№7. Енергетик – ДКНГ 4: 6
Арбітри: Лужецький Степан, Дуцяк Орест, Вікоброда Степан
Голи: Лисовець Мирон (13, ++15), Юрчак Назар (18), Козак Тарас (19) --- Мелешко Іван (3), Якубів Павло (8, 10, 28), Бутим Іван (32), Лещинський Роман (39)
Попередження: Бучковський Назар (5), Бутим Іван (30) – ДКНГ
Вилучення: не було

№8. ДЮСШ – Галіція 1:4
Арбітри: Лужецький Степан, Дуцяк Орест, Вікоброда Степан
Голи: Сеньків Іван (9) --- Пенюк Ігор (10, 30), Ригус Богдан (15), Юзьвяк Іван (24)
Попередження: Пенюк Ігор (32), Юзьвяк Іван (36) – Галіція
Вилучення: Пенюк Ігор (40) – Галіція

3 тур, 28 грудня 2014р.

№ 9. ДКНГ – Карпати 6:2
Арбітри: Олег Дуцяк, Орест Дуцяк, Вікоброда Степан
Голи: Сосяк Назар (9), Лещинський Роман (16,23), Бутим Іван (17), Мелешко Іван (34), Бориславський Роман (36) --- Моісєєнков Дмитро (25), Стасик Тарас (29)
Попередження: Штука Роман (19) - ДКНГ
Вилучення: не було

№ 10. СтаР – ДЮСШ 6:5
Арбітри: Проць Роман, Лужецький Степан, Вікоброда Степан
Голи: Коссак Віктор (14), Ніконець Андрій (17), Андрушко Олег (19), Федитник Андрій (23), Штибель Олег (24,37) --- Філіпов Максим (6,18,19), Рубаш Іван (30), Бриньо Владислав (36).
Попередження: не було
Вилучення: не було

№ 11. Тіта – Галичина 6:1
Арбітри: Проць Роман, Лужецький Степан, Дуцяк Орест, Вікоброда Степан
Голи: Шакалець Роман (8,9,37), Білий Василь (27), Сурник Володимир (33), Ковельський Юрій (35) --- Савчин Василь (21)
Нереалізовані 10 метрові: Мороз Михайло (--15), Іваненко Роман (--20) – Галичина
Попередження: не було
Вилучення: не було

№ 12. Галіція – Енергетик 4:3
Арбітри: Проць Роман, Дуцяк Олег, Дуцяк Орест, Вікоброда Степан
Голи: Собко Роман (1), Тарасович Тарас (15, +23), Хомич Володимир (29) --- Матвіїв Юрій (3), Лисовець Мирон (13, 25)
Нереалізований 10 метровий: Задорожний Микола (--40)
Попередження: Собко Роман (35) --- Городиський Іван (22), Заміщак Степан (29)
Вилучення: не було

4 тур, 04 січня 2015 року

№ 13. Енергетик – СтаР 3:5
Арбітри: Проць Роман, Дуцяк Олег, Дуцяк Орест
Голи: Матвіїв Юрій (17), Задорожний Микола (23,29) --- Ніконецт Андрій (4), Коссак Віктор (6,40), Фрелик Андрій (19), Штибель Олег (23)
Нереалізований 10 метровий: немає
Попередження: Задорожний Микола(2), Матвіїв Юрій (27), Хоманчак Юрій (31) --- Петричкович Андрій (8), Андрушко Олег (25), Завилов Юрій (28), Ніконець Андрій (37)
Вилучення: не було

№ 14. Галичина – Карпати 7:3
Арбітри: Дуцяк Орест, Проць Роман, Дуцяк Олег
Голи: Гонсевич роман (4, 10, 14), Дубик Анатолій (6,22), Іваненко Роман (8), Красношлик Василь (32) --- Гарасимяк Микола (5,13), Паращич Марян (9)
Нереалізований 10 метровий: немає
Попередження: небуло
Вилучення: не було

№ 15. Галіція – ДКНГ 9:5
Арбітри: Дуцяк Олег, Проць Роман, Дуцяк Орест
Голи: Тарасович Тарас (2, 3, 16), Бадецький Михайло (7), Ільчишин Іван (14,40), Хомич Володимир (27), Пенюк Ігор (28), Собко Роман (31) --- Мелешко Іван (6,21), Бутим Іван (10), Сусяк Назар (16,17)
Нереалізований 10 метровий: Тарасович Тарас (20)
Попередження: Собко Роман (15), Пенюк Ігор (17), Юзьв'як Іван (34) --- Штука Роман (36)
Вилучення: Штука Роман (40) - ДКНГ

№ 16. ДЮСШ – ТІТА 5:1
Арбітри: Проць Роман, Дуцяк Олег, Дуцяк Орест
Голи: Шакалець Роман (19,29), Сурник Володимир (24), Білий Василь (28), Пігут Роман (35) --- Гук Василь (5)
Нереалізований 10 метровий: Селецький Іван (--20) ДЮСШ.
Попередження:Трусевич Віталій (1), Ковельський Юрій (6), Сурник Володимир (7), Шакалець Роман (26) --- Федуняк Юрій (10), Даців Іван (15), Гук Василь (34)
Вилучення: Ковельський Юрій (20), Чопко Роман (33) - ТІТА

 ТУРНІРНЕ СТАНОВИЩЕ (станом на 05 січня 2015 року)

1. СтаР                 4 4 0 0 28 – 12 12
2. ТІТА                   4 4 0 0 23 – 7 12
3. Галіція              4 4 0 0 20 – 10 12
4. ДКНГ                 4 2 0 2 19 – 21 6
5. Енергетик        4 1 0 3 17 – 18 3
6. Галичина         4 1 0 3 11 – 19 3
7. ДЮСШ              4 0 0 4 10 – 22 0
8. Карпати            4 0 0 4 10 – 29 0

Бомбардири:

1. Штибель Олег (СтаР) – 8
2. Коссак Віктор (СтаР) – 8
3. Лисовець Мирон (Енергетик) – 7
4. Шакалець Роман (ТІТА) – 7
5. Тарасович Тарас (Галіція) – 6
6. Трусевич Віталій (ТІТА) – 5
7. Філіпов Максим (ДЮСШ) – 5
8. Гонсевич Роман (Галичина) – 5



В лиге участвуют
33 турнира 
1166 команд    14203 игрока
Ассоциация футзала Украины Select Joma в Україні
Лидеры чемпионатов АФЛУ
Город Старт/Лидер

1

Херсон Арсенал
2 Харьков Nik&Ars
3 Киев 21/10/2017
4 Запорожье 21/10/2017
5 Хмельницкий 28/10/2017
6 Житомир 28/10/2017
7 Одесса 29/10/2017
8 Сумы 29/10/2017
9 Черкассы 11/11/2017
10 Ивано-Франковск 11/11/2017
11 Волынь 11/11/2017
12 Винница 11/11/2017
13 Днепр 18/11/2017
14 Кировоградская обл.
15 Ровно
16 Тернополь 18/11/2017
17 Полтава 19/11/2017
18 Тернополь
19 Николаев
20 Черкасская обл.
21 Николаевская обл.
22 Луганская обл.
23 Волынская обл.
24 Закарпатская обл.
25 Черновицкая обл.
26 Краматорск
27 Ужгород


Ставьте лайк, и Вы будете видеть наши новости в своей ленте в соцсетях: