Кіровоград, «Кубок зірок»: Команда Олександра Косенка - чемпіон

День 2

Чікаго" - "Дортех" - 5:1 (2:0)
Арбітри: Пилипенко Ярослав; Кириченко Ярослав
Голи: Слюсаренко Олександр, 7 (1:0); Августов Антон, 17 (2:0); Гайдук Олександр, 29 (3:0); Самойленко Вячеслав, 34 (3:1); Замніус Артем, 36 (4:1);Замніус Артем, 38 (5:1);
Пропередження: Андрієнко Роман, 13; Слюсаренко Олександр, 19; Августов Антон, 26

"Буревісник" - "РУВЕР Груп" - 13:3 (4:0)
Арбітри: Пилипенко Ярослав; Копієвський Віктор
Голи: Стародубський Костянтин, 7 (1:0); Йапарама Коллинс, 13 (2:0);Войніков Олег, 19 (3:0); Йапарама Коллинс, 21 (4:0); Гірка Олександр Олександрович, 26 (5:0); Гірка Олександр Олександрович (в свои ворота), 29 (5:1); Йапарама Коллинс, 30 (6:1); Йапарама Коллинс, 33 (7:1);Стародубський Костянтин, 36 (8:1); Йапарама Коллинс, 36 (9:1); Йапарама Коллинс, 36 (10:1); Гірка Олександр, 39 (11:1); Гірка Олександр Олександрович, 45 (12:1); Мачульський Сергій, 48 (12:2); Йапарама Коллинс, 49 (13:2); Мачульський Сергій, 49 (13:3);

"Дельта" - "Аграрій" - 1:1 (1:1) (пен. 4:5)
Арбітри: Кириченко Ярослав; Осадчий Сергій
Голи: Мельничук Павло, 4 (0:1); Добрянський Дмитро, 18 (1:1);
Попередження: Твердоух Сергій, 10; Красніков Микита, 20; Вітряченко Ігор, 21; Олійник Ігор, 39; Берьозкін Максим, 44

"РІвне" - "Юніори" - 8:5 (6:5)
Арбітри: Попельницький Дмитро; Осадчий Сергій
Голи: Корабльов Костянтин, 10 (1:0); Ютиш Ігор, 13 (2:0); Долованюк Вадим, 18 (2:1); Долованюк Вадим, 24 (2:2); Сметана Роман, 25 (2:3); Ютиш Ігор, 33 (3:3); Терпелов Євген, 35 (3:4); Корабльов Костянтин, 38 (4:4);Вербовий Андрій (в свои ворота), 39 (5:4); Ютиш Ігор, 41 (6:4); Сметана Роман, 45 (6:5); Колісник Станіслав, 48 (7:5); Корабльов Костянтин, 50 (8:5);

"Гідросила" - "Чікаго" - 3:5 (1:1)
Арбітри: Копієвський Віктор; Коваленко Олексій
Голи: Слюсаренко Олександр, 5 (0:1); Котляр Антон, 19 (1:1); Потьомкін Святослав, 27 (2:1); Гайсьонок Ярослав, 28 (3:1); Замніус Артем, 33 (3:2);Замніус Артем, 43 (3:3); Августов Антон, 45 (3:4); Августов Антон, 47 (3:5);
Попередження: Потьомкін Святослав, 10; Подколзін Ярослав, 15; Довжанський Костянтин, 47

"РУВЕР Груп" - ФК "2005" - 3:9 (0:3)
Арбітри: Попельницький Дмитро; Коваленко Олексій
Голи: Загальський Ігор, 2 (0:1); Кулик Віталій, 15 (0:2); Марущук Андрій, 17 (0:3); Мачульський Сергій, 29 (1:3); Дєдов Сергій, 32 (2:3); Сафонов Олександр, 34 (2:4); Загальський Ігор, 38 (2:5); Головченко Вячеслав, 42 (2:6); Дєдов Сергій, 43 (3:6); Марущук Андрій, 46 (3:7); Шевельов Антон, 48 (3:8); Кулик Віталій, 48 (3:9);
Попередження: Пархоменко Віктор, 25

ФК "Тарасівка" - "Дельта" - 10:3 (8:0)
Арбітри: Данілов Денис; Поркуян Євген
Голи: Чуднов Вячеслав, 3 (1:0); Андрєєв Костянтин, 6 (2:0); Андрєєв Костянтин, 8 (3:0); Одегов Віталій, 11 (4:0); Кабаненко Олександр, 17 (5:0);Андрєєв Костянтин, 18 (6:0); Кабаненко Олександр, 22 (7:0); Малишко Сергій, 23 (8:0); Корчинський Максим, 28 (8:1); Одегов Віталій, 29 (9:1);Добрянський Дмитро, 40 (9:2); Добрянський Дмитро, 43 (9:3); Косенко Олександр, 46 (10:3);

Чвертьфінали:

"Альянс" - "Гідросила" - 10:3 (5:0)
Арбітри: Дяденко Віталій; Алексахіна Наталія
Голи: Кривошей Єгор, 7 (1:0); Кривошей Єгор, 8 (2:0); Кривошей Єгор, 10 (3:0); Кривошей Єгор, 21 (4:0); Ісаєв Олександр, 23 (5:0); Кривошей Єгор, 27 (6:0); Лисак Олег, 30 (6:1); Шкабара Віталій, 31 (6:2); Гайсьонок Ярослав, 33 (6:3); Скоров Максим, 35 (7:3); Карпінець Антон, 37 (8:3); Малий Антон, 40 (9:3); Чамуха Сергій, 45 (10:3);

"Рівне" - "Чікаго" - 3:14 (0:9)
Голи: Замніус Артем, 2 (0:1); Августов Антон, 3 (0:2); Слюсаренко Олександр, 7 (0:3); Слюсаренко Олександр, 12 (0:4); Гайдук Олександр, 18 (0:5); Августов Антон, 20 (0:6); Дерепаско Юрій, 21 (0:7); Августов Антон, 24 (0:8); Слюсаренко Олександр, 24 (0:9); Подріза Роман, 28 (1:9); Дерепаско Юрій, 33 (1:10); Колісник Станіслав, 35 (2:10); Адаменко Віктор, 36 (2:11);Подколзін Ярослав, 38 (2:12); Гайдук Олександр, 41 (2:13); Колісник Станіслав, 43 (3:13); Слюсаренко Олександр, 46 (3:14);

"Буревісник" - "Аграрій" - 9:4 (6:2)
Голи: Гірка Олександр, 6 (1:0); Стародубський Костянтин, 11 (2:0);Берьозкін Максим, 11 (2:1); Гірка Олександр Олександрович, 14 (3:1);Мельничук Павло, 16 (3:2); Стародубський Костянтин, 19 (4:2); Войніков Олег, 21 (5:2); Ятло Віталій, 25 (6:2); Слівченко Олександр, 28 (6:3);Йапарама Коллинс, 36 (7:3); Гірка Олександр Олександрович, 42 (8:3);Берьозкін Максим, 46 (8:4); Стародубський Костянтин, 50 (9:4);
Пропередження: Гірка Олександр Олександрович, 5; Берьозкін Максим, 48

ФК "2005" - ФК "Тарасівка" - 3:3 (3:0) (пен. 1:3)
Арбітри: Коваленко Олексій; Поркуян Євген
Голи: Согутовський Дмитро, 10 (1:0); Сафонов Олександр, 20 (2:0);Загальський Ігор, 21 (3:0); Одегов Віталій, 26 (3:1); Кабаненко Олександр, 33 (3:2); Кабаненко Олександр, 47 (3:3);
Попередження: Черевко Андрій, 9; Кулик Віталій, 20; Коваленко Олександр, 20; Марущук Андрій, 21; Одегов Віталій, 40

День 3

Останній день змагань розпочався о 08:30 годині з жеребкування півфінальних матчів. Чотири представника команд-півфіналістів визначили собі суперників. Першими жереб витягнули «Альянсівці» №3, другим наважився тягнути жереб представник «Буревісника» №2. Третім представник «Чікаго ЖЛ» №4, а представнику ФК «Тарасівка» залишився номер №1 на що він відреагував доволі спокійно.

Півфінали

"Альянс" - "Чікаго" - 7:3 (3:1)

Арбітри: Пилипенко Ярослав; Дяденко Віталій
Голи: Гайдук Олександр, 6 (0:1); Скоров Максим, 9 (1:1); Скоров Максим, 19 (2:1); Клушин Антон, 25 (3:1); Фатєєв Дмитро, 31 (4:1); Фатєєв Дмитро, 32 (5:1); Адаменко Віктор, 37 (5:2); Чамуха Сергій, 39 (6:2); Малий Антон, 45 (7:2); Слюсаренко Олександр, 50 (7:3);
Попередження: Малий Антон, 36; Подколзін Ярослав, 43

Ще в першому таймі гравці «Чікаго ЖЛ» давали опір «Альянсівцям», але з початком другого всі вболівальники зрозуміли, що першим фіналістом стане команд «Альянс».

ФК "Тарасівка" - "Буревісник" - 4:3 (4:0)
Арбітри: Коваленко Олексій; Попельницький Дмитро
Голи: Батогов Павло, 6 (1:0); Кабаненко Олександр, 17 (2:0); Одегов Віталій, 21 (3:0); Косенко Олександр, 25 (4:0); Гірка Олександр, 37 (4:1);Войніков Олег, 41 (4:2); Бражко Валерій, 46 (4:3);

Достатньо цікавий поєдинок. До гри напевно ніхто не міг спрогнозувати те, що «Буревісник» минулорічний чемпіон ще в першому таймі пропустить 4 мячі. Але справу зроблено і в другому таймі Федіру Пилипіву та своїм партнерам потрібно було, щось міняти для виходу в фінал, певні спроби були і змогли відквитати 3 мячі, але в складі ФК «Тарасівки» достатня кількість досвідчених гравців, щоб втримати таку різницю м’ячів на свою користь при цьому не реалізувавши в другому таймі ряд 100% гольових моментів. Отже ФК «Тарасівка» виходить до фіналу, нагадаємо в минулому році саме ці команди зустрічались в фіналі, тоді вверх взяв «Буревісник».

Гра за 3-4 місце

"Буревісник" - "Чікаго" - 9:3 (6:2)
Голи: Войніков Олег, 1 (1:0); Войніков Олег, 2 (2:0); Гірка Олександр Олександрович, 3 (3:0); Замніус Артем, 8 (3:1); Стародубський Костянтин, 11 (4:1); Замніус Артем (в свои ворота), 16 (5:1); Бражко Валерій, 18 (6:1);Слюсаренко Олександр, 19 (6:2); Йапарама Коллинс, 34 (7:2); Подколзін Ярослав, 34 (7:3); Йапарама Коллинс, 35 (8:3); Бражко Валерій, 44 (9:3);
Попередження: Подколзін Ярослав, 3

Без азарту вийшли обидві команд на гру за третє місце. Вже на хвилини матчу рахунок 3:0 на користь «Буревісника» і все на думку вболівальників які викрикували потрібно було грати два тайми по 15 хвилин. Дещо оживив вболівальників гравець команди «Чікаго ЖЛ» на 3 хвилині матчу Подколзін Ярослав який небезпечно атакував воротаря «Буревісника» Стародубського Костянтина після чого останній майже не зробив сальто. Гра завершилась і «Буревісник» став третім.

Фінал

ФК "Тарасівка" - "Альянс" - 2:2 (0:1)
Голи: Клушин Антон, 16 (0:1); Чуднов Вячеслав, 28 (1:1); Батогов Павло, 39 (2:1); Кривошей Єгор, 40 (2:2);
Попередження: Фатєєв Дмитро, 18; Чуднов Вячеслав, 19; Косенко Олександр, 49
Вилучення: Фатєєв Дмитро, 27 (2ЖК)

Забігаючи наперд стало зрозуміло чому гравці «Альянсу» продемонстрували дещо мляву гру в півфінальному поєдинку, напевно берегли свої сили.
Отже розпочався фінальний поєдинок. Команди намагались обережно діяти в обороні, щоб не дати шансу супернику вийти в перед. Боротьба велась переважно в центрі поля з намаганнями зненацька вийти вперед. На 16 хвилині нічого не передвіщало, але «Альянсівці» змогли вийти вперед простріл з правого флангу і Антон Клушин відкриває рахунок цим самим зриваючи оплески вщент забитих трибун спорткомплексу «СДЮШОР-2».

ФК «Тарасівка» не вірили в те, що вони програють потрібно, щось змінювати в грі Олександр Кабаненко не ховав свого не задоволення гравцями своєї команди за, що вони отримували м’яко кажучи на горіхи.

Гравці «Альянсу» спокійно контролювали гру в першому таймі. Впевнені дії в обороні Олександра Ісаєва, Дмитра Фатєєва та впевненість воротаря Романа Травкіна, який в звітному матчі виглядав лідером своєї команди постійно керував своїми гравцями, дозволяла реактивним гравцям Чамухі Сергію та Скорову Максиму дещо кидати в піт гравців ФК «Тарасівка». На перерву команди пішли з-за мінімальної переваги гравців «Альянсу.»

Другий тайм розпочався з навал «Тарасівки» і в одній з контратак Дмитро Фатєєв був вимушений йти на фол за, що отримав 100% попередження воно виявилось друге у звітному матчі і Дмитра було вилучено. В меншості гравці «Альянсу» одразу пропустили 1:1.

Після того як «Тарасівка» зрівняла рахунок знову почалась боротьба, обидві команди чекали на помилку суперника і вона настала на 39 хвилині помилився Сергій Чамуха і «Тарасівці» змогли вийти вперед. Але не надовго помилка на помилку вже через хвилину помилився воротар «Тарасівки» і Єгор Кривошей, слід відзначився який поборовся до кінця, після того як воротар випустив м’яч з рук поцілив в сітку воріт 2:2. Радості вболівальників не було меж.

Гравці «Альянсу» почали досить багато і не виправдано порушувати правила гри і за 4 хвилини до завершення матчу мали 5 фолів. Нерви за 2 хвилини не витримали в когось з гравців «Альянсу» і все 10 метровий удар. Повна тиша вболівальників. Шквал оплесків Травкін виходить переможцем з дуелі і рятує свою команду від поразки.

Серія після матчевих 6 метрових ударів. Першим пробивали гравці «Альянсу» Малий Антон без проблем робить рахунок 1:0. Олександр Косенко без вагань забиває м’яч в сітку без шансів для воротаря 1:1. Чамуха Сергій попадає в поперечину і м’яч не залітає у ворота, але сам удар виконував досить технічно і без шансів для голкіпера команди-суперниці 1:1. Чуднов Вячеслав 2:1 а користь ФК «Тарасівка». Антон Клушин робить рахунок 2:2. До м’яча підійшов Олександр Кабаненко просто два слова без шансів 3:2. Радість ФК «Тарасівка» розпач «Альянсу.

На церемонії закриття турніру «Кубок Зірок» команда «Буревісник» отримала бронзові нагороди,«Альянс» - срібні,а «Тарасівка» золоті та перехідний Кубок.
Також було вручено індивідуальні призи. Так, кращим бомбардиром турніру став нападник «Буревісника» Коллінс Йапарама, на рахунку якого 12 забитих м’ячів;
кращим голкіпером став Роман Травкін «Альянс».