Найк сильніший за Прометея, Новий розбив Сокіл у Кропівницькому

Відбулися матчі першого туру в «другій лізі» чемпіонату Кропівницького. Перший тур видався достатньо видовищним на забиті м’ячі, 6 – ти метрові удари та вилучення, не вистачило лише 10 – ти метровий ударів, а так глядачі могли побачити все.

Відкривали перший тур команди ФК «Грузьке» та «Колос Водник». Вже на 1 хвилині матчу автором першого забитого голу в нинішньому сезоні в «Другій лізі» став С. Мороз (ФК «Грузьке).  Гра проходила за рівної боротьби, спочатку господарі вели з рахунком 2:0, потім зусиллями В. Боброва команда «Колос Водник» зрівняла рахунок, але на перерву команди пішли за мінімальною перевагою господарів. В другому таймі О. Жалдак «Колос Водник» міг зрівняти рахунок з 6 – ти метрового удару, але не зміг переграти воротаря. До закінчення матчу команди ще раз обмінялись по одному забитому голу. Мінімальна вольова перемога номінальних господарів ФК «Грузьке» з рахунком 4:3.

«Прометей» команда яка дебютувала в «Другій лізі» і хоча перший матч все таки програла, але під час матчу команді м’яко кажучи не щастило. Перший тайм був абсолютно рівний тому і не дивно, що команди на перерву пішли з рахунком 4:4. В другому таймі команди на зустрічних курсах обмінювались моментами, «Прометей» за 5 хвилин влучив тричі в стійку воріт суперника, а досвідчені гравці команди «Найк» знають як здобувати перемоги на досвіді. Перемога «Найк» з рахунком 7:4.

«КДЮСШ-2» зустрічався з командою «Аграрій». В складі обох команд напевно наймолодші учасники «Другої ліги». В першому таймі команди розпочали на зустрічних курсах, за не великої переваги гравців команди «Аграрій» тому і рахунок першого тайму зафіксував мінімальну перемогу «Аграріїв» 2:1. На початку другого тайму воротар команди «Аграрій» порушив правила у власному карному майданчику за що гравці «КДЮСШ-2» отримали право на виконання 6 – ти метрового удару, реалізував його О. Тимошенко. Після цього команди почали грати так би мовити від захисту, за 5 хвилин до завершення обидві команди мали по 5 фолів тому контролювали по черзі м’яч та чекали завершення матчу. Нічия 2:2.

Ще один дебютант «Другої ліги» ФК «Новий» не залишив шансів команді «Сокіл» забивши в кожному з таймів по чотири м’ячі, залишивши свої ворота «сухими». 8:0 перемога ФК «Новий».

«СКА» сформована виключно з військовослужбовців не в повному обсязі змогла заявити  гравців тому в першому турі втратила 3 очки програвши команді «Дніпро».