Кіровоград: в очікувані битви лідерів

Цієї неділі 7 грудня відбудеться п’ятий тур чемпіонату Кіровоградської області з футзалу серед команд екстра ліги. На даний час у чемпіонаті двовладдя. Баз поразок, маючи у своєму активі по 12 очок йдуть команди претендент на чемпіонство «Техуніверситет» та переможець останніх трьох чемпіонатів УВД «Олімп». Крім того команда спортивного клубу міліції є призером Всеукраїнського фіналу серед аматорських команд, який проходи на весні цього року у м. Одесі. Саме цієї неділі останньою грою в турі відбудеться супер протистояння двох лідерів.

Наведемо трохи статистичних даних. Починаючи з 2008 року обидві команди щорічно приймають участь у чемпіонаті з футзалу серед команд топ-групи і лише у сезоні 2012-13 рр. команда «Техуніверситет» не змогла прийняти участь з різних причин.
Між собою до цього часу команди в рамках чемпіонату області (міста) зустрічались 10 разів. З них сім раз святкували перемогу «міліціонери», дві перемоги здобули «технарі» і лише у сезоні 2010-11 рр. зафіксована єдина нічия з рахунком 3:3. Різниця забитих-пропущених м’ячів 45/29 також красномовно говорить на користь «Олімпу».

Обидві команди чудово використовують командну гру. Хоча при цьому кожна з команд має свій стиль гри. Так у «Техуніверситету» є лідер і капітан команди Максим Гедерім, який на даний час очолює список бомбардирів (13 м’ячів), а команда чудово допомагає йому реалізовувати гольові моменти. В свою чергу у команди УВД «Олімп» кожен з гравців становить небезпеку у воріт суперників, як результат у списку бомбардирів з третього по п’яте місця одразу троє гравців: Дмитро Согутовський (8 м’ячів), Чемерис Тарас (8 м’ячів) і Іщенко Дмитро (7 м’ячів).

Таким чином у цьогорічному чемпіонаті нас очікує напружена, драматична, вольова та безкомпромісна боротьба. Сподіваємось гравці обох команд продемонструють чудову командну гру, активні індивідуальні дії та подарують вболівальникам 50 незабутніх хвилин яскравого футзального свята.

 Ассоциация футзала Украины Select Joma в Україні
Лидеры чемпионатов АФЛУ
Місто Чемпіон

1

Херсон Амалтея
2 Харків Viva-cup
3 Київ Альтернатива
4 Запоріжжя Колесо-Центр
5 Хмельницький Феміда-Старлайф
6 Житомирська обл. Енергія
7 Одеса МКВ
8 Суми Технологія
9 Черкаси -
10 Івано-Франківськ -
11 Волинь Ковель-Волинь
12 Вінниця Володимир
13 Дніпро Катеринославхліб
14 Кіровоградська обл. Тарасівка
15 Рівне Свиспан-Костопіль
16 Тернопіль ДСО-Поділля
17 Полтава ФК Андріївка
18 Донецька обл. Титан
19 Миколаїв Орексім
20 Бердянськ АЗМОЛ
21 Миколаївська обл. Автолокомотив
22 Луганська обл. Щит
23 Кременчук -
24 Львівська обл. Русин-О
25 Чернівецька обл. Волока
26 Краматорськ -
27 Ужгород Минай


Ставьте лайк, и Вы будете видеть наши новости в своей ленте в соцсетях: