Кіровоград, анонс туру: Останнє коло перед фінішною прямою

Екстра ліга

«Металург» - УВД «Олімп».

Найцікавіший матч суботнього дня який і відкриє 13 тур чемпіонату Кіровоградської області з фут залу серед аматорських команд. «Металург» має можливість покращити свій минулорічний результат 4 місце і все таки одягнути медалі призера чемпіонату, але для цього потрібно перемагати, або хоча б грати в нічию з однією з найсильніших команд чемпіонату УВД «Олімп» яка в свою чергу не має наміру втрачати залікові пункти перед вирішальним матчем за чемпіонство.

«Водник» - «Інгульська шахта».

Для обох команд в цьому сезоні всі завдання вирішено. В «Інгульської шахти» залишились теоретичні шанси піднятися на одну сходинку турнірної таблиці.

«Пятихатки» - «Шахтар».

Битва за 6 очок. Хто посяде останню сходинку турнірної таблиці чемпіонату. В першому колі з невеликою перевагою перемогу здобули «Пятихатки». Незабаром побачимо чи зможуть «Шахтарі» реваншуватися.

«Техуніверситет» - «Енерго».

Центральний матч 13 туру «Екстра ліги». В разі поразки «Техуніверситету» команда втрачає майже всі шанси завоювати бронзові медалі чемпіонату. «Енерго» в разі поразки дещо зменшить свої шанси на чемпіонство. Можна лише сказати, що на матчі буде аншлаг та те, що жодна з команд не поступатиметься в боротьбі за «золоті» залікові бали.

Перша ліга

«Бобринець» - «Аграрій». «Бобринець» не має права на помилку для завоювання медалей. «Аграріям» потрібно здобувати лише перемогу і сподіватися на помилки суперників, щоб одягти комплект нагород.

«Юніори» - «КІТ». «Юніорам» потрібні лише 3 залікові бали для можливості посісти призове місце чемпіонату. «КІТ» вийде на гру без завдань на нинішній чемпіонат, який команда провела дещо не впевнено.

«Техуніверситет-2» - «Чікаго». Не легка гра для «Технуверситету-2» який не втратив шансів на бронзові, або навіть срібні нагороди підходячи до цього поєдинку маючі гру в запасі. «Чікаго» за два матчі потрібно набрати бодай один заліковий бал для того щоб стати чемпіоном І ліги з фут залу і впевнений, що команда не хоче залишати вирішення цього питання на останній тур.

«Євгеніка» - «Земельник». Для «Євгеніки» турнірного становища ця гра не вирішить, але все таки гравці прагнуть змінити графу 0 очок на більш гідну цифру. «Земельник» навпаки втратив достатню кількість очок і не так впевнено себе почуває на третьому місці, яке вразі втрати очок може змінити і на більш нижче.

Друга ліга

«КДЮСШ-2» - «Найк».Бородьба за 6 очок. Хто посяде вище місце в турнірній таблиці. Тим паче, що «Найк» ще має можливість посісти навіть 5 сходинку в разі провалу команди «Грузьке».

«Огнеупор» - «Динамо». Господарі не мають права на помилку. Поки, що команда посідає 2 сходинку турнірної таблиці, але залишилось ще два не легкі матчі. «Динамо» має теоретичні шанси покращити свою турнірну ситуацію.

«Грузьке» - «Єлизаветград». «Грузьке» втратило шанси посісти призове місце, але має шанси посісти більш престижніше місце турнірної таблиці. «Єлизаветград» команда яка дивує. Досить легко відала другу сходинку супернику , але ще має шанси повернути її собі.

«Ветеран-74» - «Україна». Одній команді потрібна перемога для закріплення в турнірній таблиці на 4 місці. Для іншої завдання на сезон виконано і можуть дещо експериментувати зі складом.

Третя ліга

Всі завдання на чемпіонат вирішила ФК «Новоукраїнка» яка впевнено за декілька турів стала чемпіоном «Третьої ліги». А ось хто посяде срібне та бронзове місце поки, що не визначено. Найбільш цікава ситуація з поміж усіх ліг за призові нагороди. Одразу 5 команд можуть завоювати як срібні так і бронзові нагороди.

Ярослав Пилипенко спеціально для АФЛУ

 Ассоциация футзала Украины Select Joma в Україні
Лидеры чемпионатов АФЛУ
Місто Старт/Лідер

1

Херсон Динамо-Заїр
2 Харків Viva-cup
3 Київ Альтернатива
4 Запоріжжя Колесо-Центр
5 Хмельницький Феміда-Старлайф
6 Житомир ФК ІнБев
7 Одеса Епіцентр К Таїрова
8 Суми Lex VSK
9 Черкаси Шевченків край
10 Івано-Франківськ
11 Волинь 18/11/2017
12 Вінниця
13 Дніпро Катеринославхліб
14 Кіровоградська обл.
15 Рівне Рівнегаз
16 Тернопіль 18/11/2017
17 Полтава 19/11/2017
18 Донецька обл. Вікторія
19 Миколаїв
20 Бердянськ АЗМОЛ
21 Миколаївська обл.
22 Луганська обл.
23 Волинська обл.
24 Закарпатська обл.
25 Чернівецька обл.
26 Краматорськ
27 Ужгород


Ставьте лайк, и Вы будете видеть наши новости в своей ленте в соцсетях: