Кіровоград, анонс туру: Останнє коло перед фінішною прямою

Екстра ліга

«Металург» - УВД «Олімп».

Найцікавіший матч суботнього дня який і відкриє 13 тур чемпіонату Кіровоградської області з фут залу серед аматорських команд. «Металург» має можливість покращити свій минулорічний результат 4 місце і все таки одягнути медалі призера чемпіонату, але для цього потрібно перемагати, або хоча б грати в нічию з однією з найсильніших команд чемпіонату УВД «Олімп» яка в свою чергу не має наміру втрачати залікові пункти перед вирішальним матчем за чемпіонство.

«Водник» - «Інгульська шахта».

Для обох команд в цьому сезоні всі завдання вирішено. В «Інгульської шахти» залишились теоретичні шанси піднятися на одну сходинку турнірної таблиці.

«Пятихатки» - «Шахтар».

Битва за 6 очок. Хто посяде останню сходинку турнірної таблиці чемпіонату. В першому колі з невеликою перевагою перемогу здобули «Пятихатки». Незабаром побачимо чи зможуть «Шахтарі» реваншуватися.

«Техуніверситет» - «Енерго».

Центральний матч 13 туру «Екстра ліги». В разі поразки «Техуніверситету» команда втрачає майже всі шанси завоювати бронзові медалі чемпіонату. «Енерго» в разі поразки дещо зменшить свої шанси на чемпіонство. Можна лише сказати, що на матчі буде аншлаг та те, що жодна з команд не поступатиметься в боротьбі за «золоті» залікові бали.

Перша ліга

«Бобринець» - «Аграрій». «Бобринець» не має права на помилку для завоювання медалей. «Аграріям» потрібно здобувати лише перемогу і сподіватися на помилки суперників, щоб одягти комплект нагород.

«Юніори» - «КІТ». «Юніорам» потрібні лише 3 залікові бали для можливості посісти призове місце чемпіонату. «КІТ» вийде на гру без завдань на нинішній чемпіонат, який команда провела дещо не впевнено.

«Техуніверситет-2» - «Чікаго». Не легка гра для «Технуверситету-2» який не втратив шансів на бронзові, або навіть срібні нагороди підходячи до цього поєдинку маючі гру в запасі. «Чікаго» за два матчі потрібно набрати бодай один заліковий бал для того щоб стати чемпіоном І ліги з фут залу і впевнений, що команда не хоче залишати вирішення цього питання на останній тур.

«Євгеніка» - «Земельник». Для «Євгеніки» турнірного становища ця гра не вирішить, але все таки гравці прагнуть змінити графу 0 очок на більш гідну цифру. «Земельник» навпаки втратив достатню кількість очок і не так впевнено себе почуває на третьому місці, яке вразі втрати очок може змінити і на більш нижче.

Друга ліга

«КДЮСШ-2» - «Найк».Бородьба за 6 очок. Хто посяде вище місце в турнірній таблиці. Тим паче, що «Найк» ще має можливість посісти навіть 5 сходинку в разі провалу команди «Грузьке».

«Огнеупор» - «Динамо». Господарі не мають права на помилку. Поки, що команда посідає 2 сходинку турнірної таблиці, але залишилось ще два не легкі матчі. «Динамо» має теоретичні шанси покращити свою турнірну ситуацію.

«Грузьке» - «Єлизаветград». «Грузьке» втратило шанси посісти призове місце, але має шанси посісти більш престижніше місце турнірної таблиці. «Єлизаветград» команда яка дивує. Досить легко відала другу сходинку супернику , але ще має шанси повернути її собі.

«Ветеран-74» - «Україна». Одній команді потрібна перемога для закріплення в турнірній таблиці на 4 місці. Для іншої завдання на сезон виконано і можуть дещо експериментувати зі складом.

Третя ліга

Всі завдання на чемпіонат вирішила ФК «Новоукраїнка» яка впевнено за декілька турів стала чемпіоном «Третьої ліги». А ось хто посяде срібне та бронзове місце поки, що не визначено. Найбільш цікава ситуація з поміж усіх ліг за призові нагороди. Одразу 5 команд можуть завоювати як срібні так і бронзові нагороди.

Ярослав Пилипенко спеціально для АФЛУ

 Ассоциация футзала Украины Select Joma в Україні
Лидеры чемпионатов АФЛУ
Місто Чемпіон

1

Херсон Амалтея
2 Харків Viva-cup
3 Київ Альтернатива
4 Запоріжжя Колесо-Центр
5 Хмельницький Феміда-Старлайф
6 Житомирська обл. Енергія
7 Одеса МКВ
8 Суми Технологія
9 Черкаси -
10 Івано-Франківськ -
11 Волинь Ковель-Волинь
12 Вінниця Володимир
13 Дніпро Катеринославхліб
14 Кіровоградська обл. Тарасівка
15 Рівне Свиспан-Костопіль
16 Тернопіль ДСО-Поділля
17 Полтава ФК Андріївка
18 Донецька обл. Титан
19 Миколаїв Орексім
20 Бердянськ АЗМОЛ
21 Миколаївська обл. Автолокомотив
22 Луганська обл. Щит
23 Кременчук -
24 Львівська обл. Русин-О
25 Чернівецька обл. Волока
26 Краматорськ -
27 Ужгород Минай


Ставьте лайк, и Вы будете видеть наши новости в своей ленте в соцсетях: