Кіровоград, 6 тур: Лідери без сенсацій. Курс на дисципліну.

Цього уїк-енду пройшов 6 тур чемпіонату Кіровоградської області. Як завжди глядачі мали можливість спостерігати за чудовою грою фаталістів та по вболівати за улюблені команди.

Екстра ліга

"Інгульська шахта" (Кіровоград) - "Водник" (Кіровоград) - 4:5 (2:4)
Арбітри: Попельницький Дмитро, Пилипенко Ярослав.
Голи: Тюрін Ігор 2 (0:1), Корчинський Максим 6 (0:2), Карпінець Антон 14 (1:2), Тюрін Ігор 16 (1:3), Ковтун Олександр 20 (2:3), Корчинський Максим 25 (2:4), Корчинський Максим 31 (2:5), Карпінець Антон ++48 (3:5), Піньковський Андрій 49 (4:5).
Попередження: Дергаленко Олександр, 26; Піньковський Андрій, 38
Гра двох рівних команд передбачала чудову боротьбу. Обидві команди продемонстрували чудову волю до перемоги. Але цього дня фортуна посміхнулась гравцям «Водника», гравці якого зробили на один влучний удар більше аніж суперники. Навіть фінальний штурм гравців «Інгульської» та влучний удар Антона Карпінця з 10-тиметрової відмітки не допомогли команді перемогти. Підсумковий рахунок матчу 4:5 на користь «Водника».

"Шахтар" (Смоліно) - "П’ятихатки" (Кіровоград) - 7:8 (2:3)
Арбітри: Попельницький Дмитро, Копієвський Віктор.
Голи: Мизенко Олександр 2 (0:1), Порошин Андрій 4 (0:2), Родзієвський Павло 13 (1:2), Мизенко Олександр 20 (1:3), Пашко Євгеній 25 (2:3), Божко Дмитро 27 (3:3), Порошин Андрій 29 (3:4), Порошин Андрій 30 (3:5), Божко Дмитро 31 (4:5), Родзієвський Павло 31 (5:5), Нароженко Олексій 35 (5:6), Пашко Олександр 37 (6:6), Порошин Андрій 44 (6:7), Пашко Олександр 47 (7:7), Порошин Андрій 48 (7:8).
Попередження: Родзієвський Павло, 12

«Битва аутсайдерів» - так можна охарактеризувати цей поєдинок. Гра за шість очок апріорі стала найцікавішою у шостому турі. Матч проходив на зустрічних курсах з першої до останньої хвилини, небезпечні моменти раз за разом виникали біля воріт обох команд. Одразу стало зрозуміло, що перемогу у матчі вирішить єдиний гол.
Відповідаючи на командні дії гравців зі Смоліно, ініціативу у свої руки взяв Андрій Порошин. В минулому гравець професійних футбольних команд проявив свої кращі лідерські якості і вколотив 5 м’ячів у ворота суперників. Крім того протягом усього матчу глядачі нарахували п’ять попадань у стійку та дві перекладини у виконанні Андрія. Саме цей гравець забив переможний гол у ворота «Шахтаря» і встановив рахунок на табло7:8 на користь своєї команди.

УВД "Олімп" (Кіровоград) - "Металург" (с. Соколівка) - 2:0 (1:0)
Арбітри: Копієвський Віктор, Пилипенко Ярослав.
Голи: Марущук Андрій 23 (1:0), Кулик Віталій 32 (2:0).
Попередження: Іщенко Дмитро 26; Сафонов Олександр 36; Скоров Максим 37.
Вилучення: Скоров Максим, 38 (2ЖК); Сафонов Олександр, 42 (2ЖК); Іщенко Дмитро, 47 (2ЖК)

Ця гра шостого туру стала дуже нервовою. Одразу три червоні картки показали арбітри у цьому матчі.
Як завжди гравці «Олімпу» грали першим номером, тому гравці «Металургу» обрали тактику контратак. Довгий час це приносило успіх обом командам. Рівна гра і бажання обох команд перемогти привело до того що обидві команди почали нехтувати дисципліною на майданчику. Спочатку «Олімпівці» були не задоволені рішенням арбітра при демонстрації жовтої картки за симуляцію Іщенку Дмитро після чого дисципліна УВД як не дивно рухнула. Всі рішення бригади арбітрів переходили в словесні перепалки за, що як зафіксував фінальний свисток команди не дорахуються в наступному турі декількох гравців, хоча вилучених гравців могло бути більше, але деякі гравці не були внесені до рапорту арбітра тому вважались вболівальниками до яких під час матчу задіяти дисциплінарні санкції не можливо.
Остання п’ятихвилинка видалась дуже палка. У відповідальні хвилини гравці «Металургу» не реалізували 10-тиметровий і «міліціонери» змогли втримати суху перемогу 2:0.

"Енерго" (Обленерго) - "Техуніверситет" (КНТУ) - 8:2 (4:1)
Арбітри: Попельницький Дмитро, Коваленко Олексій.
Голи: Попруга Валерій 4 (1:0), Гедерім Максим 10 (1:1), Чамуха Сергій 14 (2:1), Попруга Валерій 16 (3:1), Собко Сергій 21 (4:1), Демченко Віталій 38 (5:1), Гедерім Максим 39 (5:2), Андрієнко Роман 43 (6:2), Ісаєв Олександр 45 (7:2), Пастернак Дмитро 47 (8:2).
Попередження: Чамуха Сергій, 22; Титов Олександр, 23; Гедерім Максим, 31; Зайцев Руслан, 47

Доволі несподіваною перемогою з великим рахунком завершилась остання гра шостого туру між командами «Енерго» та «Техуніверситет». Обидві команди продемонстрували чудову гру та в міру жорстку боротьбу. Окрасою матчу стала різноманітність забитих м’ячів в нестандартних (по футзальному) ситуаціях, чим дуже порадували глядачів.
«Енергетики» не володіючи великою перевагою, доволі легко переграли суперників, вколотивши в кожному з таймів по чотири м’ячі, на що гравці «Техуніверситету» змогли відповісти лише одним забитим в кожному з таймів. Арбітри зафіксували остаточний рахунок 8:2 на користь енергетиків.

Перша ліга

"Земельник" (Кіровоград) - "Євгеніка" (Кіровоград) - 7:2 (2:2).
Арбітри: Бондаренко Ігор, Поркуян Євген.
Голи: Поліщук Володимир 2 (1:0), Якимчук Дмитро 8 (2:0), Сербенюк Вячеслав 17 (2:1), Сербенюк Вячеслав 22 (2:2), Поліщук Володимир 31 (3:2), Лисак Олег 35 (4:2), Лисак Олег 42 (5:2), Хоменко Дмитро 43 (6:2), Лисак Олег 49 (7:2).
Попередження: Будько Вадим, 5; Кондратьєв Сергій, 18; Гаврилюк Сергій, 45

Перший тайм між цими командами пройшов за невеликої переваги команди «Земельник» але рахунок на табло був нічийним 2:2. Після перерви тренер команди «Земельників» Дудко Олександр нагримавши на своїх підопічних все таки повність заволоділи ініціативою і здобули перевагу в 5 м’ячів та три залікові пункти до турнірної таблиці.

"Чікаго-ЖЛ" (Кіровоград) - "Техуніверситет-2" (Кіровоград) - 7:2 (1:1)
Арбітри: Бондаренко Ігор, Кириченко Ярослав.
Голи: Місіков Юрій 2 (0:1), Гайдук Олександр 15 (1:1), Гайдук Олександр 30 (2:1), Гайдук Олександр 32 (3:1), Подколзін Ярослав 35 (4:1), Гайдук Олександр 46 (5:1), Замніус Артем 47 (6:1), Матях Артем 48 (6:2), Подколзін Ярослав 50 (7:2).

Досить легко «Чікаговці» переграли третю команду першої ліги «Техуніверситет-2» можливо влинула відсутність лідера «Технарів» Марченка Станіслава який пропускав цю гру за перебір жовтих карток, а можливо відсутність тренера, але ніякого супротиву команда «Чікаго» не відчула. В першому таймі дещо покепкувавши пішли на перерву за нічийного рахунку, а в другому впевнено довели гру до перемоги.

"Аграрій" (Кіровоград) - "Бобринець" (Бобринець) - 6:6 (3:2)
Арбітри: Поркуян Євген, Кириченко Ярослав.
Голи: Мельничук Павло 2 (1:0), Скрипник Євген 5 (2:0), Квашенко Сергій 5 (2:1), Завальний Віктор 21 (3:1), Проценко Олександр 25 (3:2), Опря Олександр 27 (4:2), Квашенко Сергій 27 (4:3), Алєксєєнко Андрій 38 (4:4), Алєксєєнко Андрій 40 (4:5), Мельничук Павло 42 (5:5), Скрипник Євген 47 (6:5), Алєксєєнко Андрій 49 (6:6).
Попередження: Мельничук Павло 13; Скрипник Євген 18; Проводян Дмитро 20; Ліщук Павло 22.
Вилучення: Проводян Дмитро 47.

Досить цікавим видався матч між цими командами. «Бобринчани» поступались «аграріям» 37 хвилин а потім не лише змогли зрівняти а й вийти в перед, але не надовго спочатку лідер команди Павло Мельнийчук зрівняв рахунок, а потім сталось те, що рідко можна побачити в фут залі «Агарій» залишився в меншості та при цьому зміг забити та вийти вперед, але як то показала практика напевно їм в меншості грати краще тому, що в повному складі втримати перемогу так і не змогли.

"КІТ" (Кіровоград) - "Юніор" (Кіровоград) - 4:5 (1:1)
Голи: Киян Антон 5 (0:1), Ковальов Іван 23 (1:1), Берлов Павло 30(аг) (2:1), Кулібаба Максим 32 (2:2), Кулібаба Максим 38 (2:3), Кулібаба Максим 40 (2:4), Гаврош Микола 45 (3:4), Душейко Олександр 45 (4:4), Киян Антон 50 (4:5).
Попередження: Гаврош Микола 12.

«Кіт» напевно най характерна команда першої ліги. Не зрозуміло тільки як в графі очки поки, що 0. В минулому турі не втримали нічию з «Земельник» в цьому турі також за лічені секунди до завершення матчу поступилися при рівній грі, маючи на початку матчу перевагу.

Друга ліга

"Найк" (Кіровоград) - "ДЮСШ-2" (Кіровоград) - 5:9 (1:4)
Арбітри: Алексахіна Наталія, Данілов Денис.
Голи: Арсірій Владислав 2 (0:1), Кірпічов Максим 8 (0:2), Тарасенко Леонід 13 (0:3), Шаботін Ігор 17 (0:4), Мітькин Ігор 21 (1:4), Лялін Євген 29 (2:4), Кочу Роман 29 (2:5), Мітькин Ігор 31 (3:5), Кривохарченко Дмитро 33 (4:5), Арсірій Владислав 40 (4:6), Арсірій Владислав 45 (4:7), Кочура Андрій 47 (5:7), Бобров Віктор 47 (5:8), Кірпічов Максим 49 (5:9).
Попередження: Мітькин Ігор, 43; Шаботін Ігор, 43

"Україна" (Кіровоград) - "Ветеран-74" (Кіровоград) - 6:1 (3:1)
Арбітри: Гончаренко Антон, Коваленко Олексій.
Голи: Обженський Дмитро 2 (1:0), Бондаренко Валерій 2 (1:1), Макаревич Вадим 4 (2:1), Лебединський Дмитро 8 (3:1), Сандул Максим 31 (4:1), Сандул Максим 34 (5:1), Гоценко Віталій 45 (6:1).
Попередження: Грушко Олег 8; Мірошніченко Вячеслав 18.

"Єлизаветград" (Кіровоград) - ФК "Грузьке" (с. Грузьке) - 5:3 (0:2)
Арбітри: Алексахіна Наталія, Коваленко Олексій.
Голи: Скрипченко Дмитро 7 (0:1), Сердюченко Євгеній 15 (0:2), Алєксєєнко Максим 28 (1:2), Краузе Володимир 32 (2:2), Павленко Максим 37 (3:2), Нікітін Олександр 42 (4:2), Портянко Сергій 46 (5:2), Медведев Віктор 48 (5:3).
Попередження: Павленко Максим 37.

"Динамо" (Червоновершка) - "Огнеупор" (Кіровоград) - 6:1 (5:0)
Голи: Ніколаєнко Ігор 11 (1:0), Алдошин Олег 18 (2:0), Терещенко Артем 20 (3:0), Терещенко Артем 21 (4:0), Терещенко Артем 22 (5:0), Олійник Валентин 26 (6:0), Тениченко Вячеслав 29 (6:1), Вітряченко Ігор -49 (6:1).
Попередження: Терещенко Артем, 7; Артишков Андрій, 7; Лопушнян Олексій, 32

Третя ліга
"DEAF" (Кіровоград) - "Сокіл" (Соколівка) - 2:15 (1:8)

Арбітри: Шаповалова Анастасія, Данілов Денис.
Голи: Живицький Євген 5 (0:1), Живицький Євген 6 (0:2), Трехманенко Олег 8 (0:3), Живицький Євген, 9 (0:4), Луньов Євген 10 (0:5), Дробина Станіслав 14 (0:6), Манелюк Михайло 15 (1:6), Копилов Дмитро 18 (1:7), Трехманенко Олег 20 (1:8), Яхонтов Сергій 28 (1:9), Дробина Станіслав 37 (1:10), Трехманенко Олег 40 (1:11), Трехманенко Олег 43 (1:12), Копилов Дмитро 44 (1:13), Живицький Євген 46 (1:14), Луньов Євген 48 (1:15), Манелюк Михайло 49 (2:15).

"Дніпро" (Кіровоград) - "Атлетік" (Кіровоград) - 4:3 (4:2)
Голи: Кузнєцов Олег 3 (0:1), Кондратенко Віталій 11 (1:1), Кондратенко Віталій 12 (2:1), Кузнєцов Олег 20 (2:2), Дайнеко Євген 28 (3:2), Кондратенко Віталій 30 (4:2), Кузнєцов Олег - +49 (4:3).
Попередження: Олексин Микола 23; Кондратенко Віталій 46; Кондратенко Олександр 46; Лисовець Андрій 46.

"Фалькон" (Кіровоград) - ФК"Новоукраїнка"(Новоукраїнка) - 2:7 (1:4)
Арбітри: Гончаренко Антон, Ліпєй Євген.
Голи: Федотов Андрій 1 (0:1), Сундуков Євгеній 3 (1:1), Пиріг Олег 15 (1:2), Корінний Олександр 20 (1:3), Нешкреба Олег 21 (1:4), Гусєв Микола 29 (1:5), Нешкреба Олег 32 (1:6), Пиріг Олег 33 (1:7), Крбашян Артур 49 (2:7).
Попередження: Устиненко Микита, 20; Федотов Андрій, 22
Вилучення: Устиненко Микита, 48 (2ЖК).

"Крилья Советов" (Кіровоград) - МФК "Кіровоград" (Кіровоград) - 7:5 (4:2)
Арбітри: Ліпєй Євген, Гончаренко Антон.
Голи: Аулін Роман 5 (1:0), Дмитрієв Дмитро 10 (2:0), Дикусар Дмитро 12 (3:0), Кожухар Владислав 18 (4:0), Наточій Антон 21 (4:1), Микитін Юрій 24 (4:2), Аулін Роман 26 (5:2), Аулін Роман 29 (6:2), Микитін Юрій 32 (6:3), Дмитрієв Дмитро 33 (7:3), Пісчанський Руслан 35 (7:4), Мілентій Кирило 36 (7:5).