Кіровоград: 3 тур. Стабільність та несподіванки

"«Шахта Інгульська» (Кіровоград) - УВД "Олімп" – 4:7 (1:4)

Арбітри: Коваленко Олексій, Гончаренко Антон
Голи: Іщенко Дмитро, 5 (0:1), Кулик Віталій 20 (0:2), Стовба Валентин 21 (1:2), Чемерис Тарас 23 (1:3), Согутовський Дмитро 24 (1:4), Головченко В’ячеслав 26 (1:5), Красовський Руслан 26 (2:5), Карпінець Антон 28, (3:5), Согутовський Дмитро 38 (3:6), Чемерис Тарас 42 (3:7), Карпінець Антон 46, (4:7).
Попередження: Піньковський Андрій, Красовський Руслан – Головченко В’ячеслав.

У першій грі третього туру серед команд екстра лігі Кіровоградської області з футзалу зустрілись фаворит з новачком. Досвідчені «міліціонери» одразу захопили лідерство та домінували на майданчику протягом усієї гри. Хоча дуже хорошу гру продемонстрували «шахтарі», але надійна гра голкіпера Антона Шевельова надавала надійності гравця Олімпа. Таким чином гравці пішли на перерву з рахунком 1:4. Треба відмітити якісну командну гру міліціантів. Команда не має явного лідера в команді, але кожен гравець становить небезпеку у воріт команд-суперниць.
У другому таймі більше активізувались гравці «Інгульської», атаки команди стали більш гострі. Тому результатом другого тайм став обмін команд трьома забитими голами у кожні з воріт. Результат зустрічі – перемога лідера чемпіонату 4-7.

«П’ятихатки»( Кіровоград) - "Енерго" (Обленерго) - 2:7 (0:3)

Голи: Зайцев Руслан 12 (0:1), Демченко Віталій 17 (0:2), Баришніков Максим 23 (0:3), Чамуха Сергій 31 (0:4), Пастернак Дмитро 34(аг), (1:4), Демченко Віталій 35 (1:5), 38(аг) (2:5), Чамуха Сергій 45 (2:6), Андрієнко Роман 50 (2:7).
Попередження: Ярюхін Олексій (П’ятихатки)

Друга гра третього туру стала дуже неординарна. Для гравців «Енерго» ця гра стала репетицією перед виїздом на Всеукраїнські змагання серед енергетиків. В рамках чемпіонату в спаринг партнер стала команда «П’ятихатки», яка на сімдесят відсотків складається з ветеранів футболу. В складі цієї команди грають декілька екс футболістів професійних ліг. Але цього дня на майданчику грала тільки одна команда. Молоді гравці «Енерго» легко переграли (перебігали) опонентів. Неординарністю став той факт, що всі голи в матчі забили гравці «Енерго». Два автоголи записали на свій рахунок Дмитро Пастернак та Віталій Демченко.
Після гри всі гравці та вболівальники побажаємо успіху та перемоги енергетикам на Всеукраїнських змаганнях, які пройдуть цієї неділі у Закарпатті.

"Металург" (с. Соколівка) - "Шахтар" (Смоліно) - 10:7 (3:2)
Голи: Скоров Максим (4,33,42), Берьозкін Максим (20,31), Долованюк Вадим (24), Тимофієнко Сергій (26), Гелевер Вячеслав (35), Слівченко Олександр (39), Лисенко Роман (49). – Пашко Євген (21,27,45,48,50). Пашко Олександр (33,46).

Гра між цими командами пройшла у спокійному руслі. Індивідуальні дії братів-шахтарів Пашко проти командних дії металургів. І лише не надійна гра «Шахтаря» у захисті не дозволила одержати першу перемогу у чемпіонаті.
Головною відмінністю цієї гри стала гольова активність братів Пашко, які на двох забили всі сім м’ячів своєї команди. Також Євген, вже традиційно, знову оформив «пента-трік», що і стало окрасою цього матчу.
Результат зустрічі 10:7 на користь «металургів».

"Водник" (Кіровоград) - "Техуніверситет" (Кіровоград) - 4:7 (1:2)

Голи: Радіонов Андрій (17), Шевельов Дмитро (32,41,43) – Гедерім Максим (19,35), Ліновиченко Олександр (22,29,39), Берненко Антон (36), Шиптенко Павло (40).
Попередження: Міненко Антон, Радіонов Андрій (обидва «Водник»).

Останній матч третього туру видався дуже напружений. Боротьба за м’яч точилась на кожному сантиметрі паркету. Гравці жодної з команд не хотіли уступати. Перший тайм при рівній боротьбі закінчився з мінімальною перемогою «технарів» 1:2.
У другому таймі футзалісти «Техуніверу» більш підготовлені фізично володіли м’ячом набагато частіше. І хоча гравці «Водника» у другому таймі змогли забити три голи, але дубль Максима Гедерима, хет-трик Олександра Ліновиченко та їх партнери встановили кінцевий рахунок матчу 4:7 на власну користь.
Після трьох турі маємо двох лідерів яким ще доведеться зустрітися між собою. Далі три команди мають по 6 очок. І закривають турнірну таблицю два аутсайдера, які не набрали жодного залікового очка. Але вся боротьба ще попереду і турнірна таблиця буде змінюватись ще неодноразово.