Кіровоград: УВД «Олімп» одноосібний лідер, «Водник» - перемога довжиною в 10 місяців.

П’ятий тур чемпіонату Кіровоградської області з футзалу вдався дуже видовищний. Команди набрали оптимальну ігрову форму, пристосувались до гри, умов спортивних залів та суперників. Від цього ігри проходять яскравіше.

Екстра ліга

«Водник» (Кіровоград) – «П’ятихатки» (Кіровоград) – 5:4 (1:3)
Арбітр: Попельницький Дмитро, Данілов Денис.
Голи: Радіонов Андрій 2 (1:0), Леоненко Олексій 10 (1:1), Мизенко Олександр 21 (1:2), Нароженко Олексій 24 (1:3), Радіонов Андрій 29 (2:3), Тюрін Ігор 35 (3:3), Корчинський Максим 36 (4:3), Пономар Денис 45 (5:3), Порошин Андрій 49 (5:4).
Попередження: Пономар Денис; Дергаленко Олександр; Нароженко Олексій.

У недільному матчі між цими командами розгорнулась справжня драма. Спочатку при абсолютно рівній грі рахунок відкрив гравець «Водника» Андрій Радіонов. Після цього голкіпер «П’ятихаток» наложив закляття на свої ворота. Велику кількість гольових моментів не могли реалізувати господарі. Удар за ударом приймали на себе стійкі, перекладина та голкіпер гостей. На відміну гравці гостей Зусиллями Олексія Леоненко, Олександра Мизенко та Олексія Нароженко довели рахунок у першому таймі до 1:3 на свою користь.
Другий тайм також розпочався з активних дій біля обох воріт. Майже 10 хвилин на майданчику велась запекла боротьба. А в останні 15 хвилин свою силу волі та характер показали гравці «Водника», які змогли зібратись і забити 4 м’ячі підряд. І лише за одну хвилину до закінчення зустрічі Андрій Порошин встановив остаточний результат 5:4 на користь «Водника».
Своєю вольовою перемогою «Водник» перервав свою сумну статистику участі в чемпіонаті Кіровоградщини з футзалу, адже останню перемогу гравці цієї цікавої команди святкували рівно десять місяців тому у минулорічному чемпіонаті.

«Металург» (с. Соколівка) – «Інгульська шахта» (Кіровоград) – 5:4 (1:2)
Арбітри: Попельницький Дмитро, Пилипенко Ярослав.
Голи: Августов Антон 4 (0:1), Скоров Максим 19 (1:1), Карпінець Антон 21 (1:2), Красніков Микита 29 (1:3), Тимофієнко Сергій 30 (2:3), Долованюк Вадим 35 (3:3), Красніков Микита 46 (3:4), Долованюк Вадим 47 (4:4), Тимофієнко Сергій 49 (5:4).
Попередження: Скоров Максим 22; Августов Антон 22; Слівченко Олександр 40.
Справжньою окрасою 5 туру чемпіонату став матч між «металургами» та «шахтарями». Глядачі цього дня стали свідками великої кількості гольових моментів. яскравої боротьби та напруження до фінального сигналу арбітрів. Дві абсолютно рівні команди продемонстрували свою майстерність на дуже високому рівні.
Події розвивались дуже стрімко. Гольові моменти постійно виникали як біля одних воріт, так і біля інших. Гравці постійно тримали в напрузі суперників, глядачів та арбітрів, які також провели гру на високому рівні. На гол однієї команди суперники відповідали забитим м’ячом у відповідь. Не дивно що останній м’яч залетів у сітку на останній секунді зустрічі. Влучним пострілом Сергія Тимофіїнко справжню бойову перемогу з рахунком 5:4 святкували гравці «Металурга».

«Енерго» (Кіровоград) – «Шахтар» (Смоліно) – 10:3 (3:1)
Арбітри: Коваленко Олексій, Пилипенко Ярослав.
Голи: Андрієнко Роман 11 (1:0), Пашко Євгеній 17 (1:1), Чамуха Сергій 23 (2:1), Чамуха Сергій 24 (3:1), Пашко Олександр 32 (3:2), Ісаєв Олександр 34 (4:2), Пашко Євгеній 36 (4:3), Демченко Віталій 41 (5:3), Собко Сергій 42 (6:3), Демченко Віталій 43 (7:3), Собко Сергій 45 (8:3), Чамуха Сергій 46 (9:3), Попруга Валерій 47 (10:3).
Попередження: Божко Дмитро 22; Курдюмов Дмитро 45.
Нажаль у звітному матчі боротьби не вийшло. Аутсайдер чемпіонату «Шахтар» на зміг нав’язати боротьбу більш досвідченим футзалістам «Енерго». Лише у першому таймі глядачі змогли побачити намагання гравців зі Смоліно дії схожі на атаки. На початку другого тайму «Шахтарі» активізувались і навіть змогли реалізувати два гольові моменти але потім на майданчику була лише одна команда. «Енергетики» у тренувальному темпі, немов фішки, обходили своїх суперників і розігрували свої комбінації, довів рахунок матчу до розгромного.

"Техуніверситет" (КНТУ) - УВД "Олімп" (Кіровоград) - 2:6 (0:1)
Арбітри: Коваленко Олексій, Попельницький Дмитро
Голи: Іщенко Дмитро 11 (0:1), Кулик Віталій 30 (0:2), Іщенко Дмитро 33 (0:3), Іщенко Дмитро 35 (0:4), Шиптенко Павло 44 (1:4), Головченко Вячеслав 45 (1:5), Гедерім Максим 47 (2:5), Софонов Олександр 50 (2:6).
Попередження: Берненко Антон 16, Гедерім Максим, 48 - Согутовський Дмитро 23.
Нажаль довгоочікуваний матч між лідерами чемпіонату не став окрасою туру. Обидві команди підійшли до гри серйозно, відповідально та в оптимальних складах. Гравці обох команд розпочали гру обережно. В першу чергу оберігаючи свої ворота від голу, а потім тільки думали про напад на ворота суперників. Очевидно що в матчі за 6 очок ціна помилки може коштувати дуже дорого.
Протягом усієї гри на паркеті невелику перевагу мали гравці УВД «Олімп», маючи перевагу у досвіді та професіоналізмі гравців. В свою чергу дружня, технічна гра «Техуніверситету» на давала відпочивати голкіперу міліціонерів Антону Шевельову. Таким чином єдиний гол у першому таймі на рахунку Дмитра Іщенка.
Перші 10 хвилин другого тайму проходили у нервозній обстановці. Ціна помилки зростала. Гравцям «Техуніверситету» раз за разом не вдавалось реалізувати хоч один гольовий момент, в свою чергу голкіпер Антон Гончаренко, демонструючи чудову гру, не давав можливості «олімпу подвоїти рахунок. Але п’ятихвилинна розслабленість з 30 по 35 хвилину призвела до того, що зусиллями Віталія Кулика та все того же Дмитра Іщенка (який продемонстрував чудову гру) довели рахунок до 4:0 на свій рахунок. Тим самим психологічно зламали суперників. На голи Павла Шиптенко та Максима Гедерима суперники відповіли голом Олександра Софонова, тим самим встановивши остаточний рахунок у матчі 2:6 на користь «Олімпу». Слід також відзначити, що арбітри які працювали на достатньо не легкому для арбітражу матчі відміно впорались зі своєю роботою, а хто як не вони Олексій Коваленко вже спробував рівень І ліги професійних команд з футзалу, а Дмитро Попельницький є діючим асистентом І ліги ПФЛ.
Після 5-го туру СК УВД «Олімп» став одноосібним лідером чемпіонату футзалу серед команд екстра ліги. Але це не привід розслаблятися. Попереду ще багато турів та багато боротьби. Кожна помилка може коштувати першого місця тому що суперники всі однаково сильні. Маємо сподівання що вся боротьба ще попереду і вболівальники побачать ще багато чесної, безкомпромісної та емоційного «дійства» під назвою футзал».

Перша ліга

"Земельник" (Кіровоград) - "КІТ" (Кіровоград) - 5:4 (4:3)
Арбітри: Копієвський Віктор, Пилипенко Ярослав.
Голи: Ковальов Дмитро 1 (0:1), Ковальов Дмитро 7 (0:2), Якимчук Дмитро 9 (1:2), Нестеренко Тарас 14 (2:2), Цисаренко Леонід 18 (3:2), Поліщук Володимир 20 (4:2), Ковальов Іван - +22 (4:3), Ковальов Дмитро 32 (4:4), Якимчук Дмитро 42 (5:4).
Попередження: Лисак Олег 22; Гаврилюк Сергій 22; Гаврош Микола 37; Поліщук Володимир 48

"Євгеніка" (Кіровоград) - "Чікаго-ЖЛ" (Кіровоград) - 0:4 (0:2)
Голи: Гайдук Олександр, 1 (0:1), Гайдук Олександр 18 (0:2), Бирса Ярослав 38 (0:3), Дерепаско Юрій 44 (0:4).
Попередження: Вогнівенко Альберт 47; Подколзін Ярослав 50.

"Бобринець" (Бобринець) - "Юніор" (Кіровоград) - 2:7 (2:6)
Арбітри: Швець Станіслав, Кириченко Ярослав.
Голи: Тєрпєлов Євгеній 3 (0:1), Пуляєв Олег 10 (0:2), Кулібаба Максим 33 (0:3), Кулібаба Максим 34 (0:4), Кулібаба Максим 37 (0:5), Потьомка Віталій 41 (1:5), Плющевський Сергій 42 (2:5), Берлов Павло 44 (2:6), Вербовий Андрій 46 (2:7).
Попередження: Пуляєв Олег 18.

"Техуніверситет-2" (Кіровоград) - "Аграрій" (Кіровоград) - 5:2 (3:1)
Голи: Мельничук Павло 7 (0:1), Коростієнко Віталій 13 (1:1), Проводян Дмитро 17аг (2:1), Марченко Станіслав, 24 (3:1), Марченко Станіслав 28 (4:1), Місіков Юрій 45 (5:1), Ветушко Богдан, 47 (5:2).
Попередження: Проводян Дмитро 3; Марченко Станіслав 28.

Друга ліга

"Єлизаветград" (Кіровоград) - "Найк" (Кіровоград) - 8:5 (4:3)
Арбітри: Кириченко Ярослав, Данілов Денис.
Голи: Нікітін Олександр 9 (1:0), Лялін Євген 10 (1:1), Філіппов Юрій 11 (2:1), Алєксєєнко Максим, 16 (3:1), Шилов Максим 17 (3:2), Філіппов Юрій 22 (4:2), Мітькин Ігор 24 (4:3), Філіппов Юрій 30 (5:3), Нікітін Олександр 37 (6:3), Нікітін Олександр 45 (7:3), Парубець Ілля 46 (8:3), Кривохарченко Дмитро 47 (8:4), Матвєєв Сергій 49 (8:5).

ФК "Грузьке" (с. Грузьке) - "Україна" (Кіровоград) - 2:5 (1:2)
Голи: Скрипченко Дмитро 12 (1:0), Лебединський Дмитро 13 (1:1), Сандул Максим 24 (1:2), Сандул Максим 40 (1:3), Лебединський Дмитро 41 (1:4), Медведев Віктор 45 (2:4), Гоценко Віталій 49 (2:5), Попередження: Лебединський Дмитро 14; Буртнік Роман 15; Кулішенко Леонід 21.
Вилучення: Кулішенко Леонід, 45 (2ЖК).

"Огнеупор" (Кіровоград) - "ДЮСШ-2" (Кіровоград) - 7:5 (7:5)
Арбітри: Бондаренко Ігор, Гончаренко Антон.
Голи: Шаботін Ігор 1 (0:1), Пустовойт Євген 2 (0:2), Вітряченко Ігор 5 (1:2), Вітряченко Ігор 7 (2:2), Кочура Олександр 10 (3:2), Шрам Владислав 12 (3:3), Герасимчук Олександр 17 (3:4), Вітряченко Ігор 29 (4:4), Артишков Андрій 32 (5:4), Шаботін Ігор - +37 (5:5), Вітряченко Ігор 43 (6:5), Вітряченко Ігор 44 (7:5).
Попередження: Пустовойт Євген 7; Шкабара Віталій 17; Шрам Владислав 20; Кочура Олександр 35; Вітряченко Ігор 40; Тимошенко Олександр 40.
Вилучення: Пустовойт Євген 47.

"Ветеран-74" (Кіровоград) - "Динамо" (Червоновершка) - 10:4 (9:4)
Голи: Бондаренко Валерій 5 (1:0), Мірошніченко Вячеслав 7 (2:0), Бондаренко Валерій 11 (3:0), Павленко Володимир 14 (3:1), Тітенко Олександр 15 (4:1), Бондаренко Валерій 22 (5:1), Олійник Валентин 23 (5:2), Мірошніченко Вячеслав 27 (6:2), Комісарук Олександр 34 (6:3), Грушко Олег 37 (7:3), Особлюк Едуард 38 (8:3), Мірошніченко Вячеслав 40 (9:3), Терещенко Артем 43 (9:4), Листовський Костянтин 46 (10:4).

Третя ліга

"DEAF" (Кіровоград) - МФК "Кіровоград" (Кіровоград) - 3:10 (2:4)
Арбітри: Скрипка Максим, Поркуян Євген.
Голи: Онищенко Анатолій 4 (1:0), Маляренко Олександр 8 (1:1), Гаваженко Андрій 10 (2:1), Микитін Юрій 17 (2:2), Мілентій Кирило 19 (2:3), Микитін Юрій 21 (2:4), Маляренко Олександр 27 (2:5), Мілентій Кирило 28 (2:6), Мустафаєв Расім 30 (2:7), Мілентій Кирило 35 (2:8), Пісчанський Руслан 37 (2:9), Микитін Юрій 38 (2:10), Буянов Сергій 47 (3:10).

ФК"Новоукраїнка" - "Дніпро" (Кіровоград) - 8:2 (1:1)
Арбітри: Поркуян Євген, Пилипенко Ярослав.
Голи: Гайсьонок Ярослав 5 (0:1), Руденко Дмитро 12 (1:1), Федотов Андрій 28 (2:1), Пиріг Олег 35 (3:1), Нешкреба Олег 36 (4:1), Гайсьонок Ярослав 36 (4:2), Федотов Андрій 40 (5:2), Корінний Олександр 44 (6:2), Гусєв Микола 46 (7:2), Гусєв Микола 50 (8:2),
Попередження: Гайсьонок Ярослав, 27; Косман Дмитро, 35
Вилучення: Гайсьонок Ярослав, 49 (2ЖК)

"Сокіл" (Соколівка) - "Фалькон" (Кіровоград) - 7:4 (4:3)
Арбітри: Кравченко Олексій, Ліпєй Євген.
Голи: Луньов Євген 2 (1:0), Копилов Дмитро 2 (2:0), Камінний Іван 3 (2:1), Копилов Дмитро 6 (3:1), Букач Віталій 12 (3:2), Трехманенко Олег 23 (4:2), Крбашян Артур 24 (4:3), Долованюк Павло 27 (5:3), Крбашян Артур 28 (5:4), Трехманенко Олег 36 (6:4), Долованюк Павло 41 (7:4).
Попередження: Камінний Іван
Вилучення: Камінний Іван, 46 (2ЖК).

"Атлетік" (Кіровоград) - "Крилья Советов" (Кіровоград) - 3:2 (3:0)
Арбітри: Скрипка Максим, Ліпєй Євген.
Голи: Лисовець Андрій 18 (1:0), Журак Віталій 31 (2:0), Олексієнко Сергій 37 (3:0), Дударенко Павло 46 (3:1), Дударенко Павло 47 (3:2).
Попередження: Кузнєцов Олег; Журак Віталій; Підкопайло Максим
Вилучення: Підкопайло Максим, 46 (2ЖК)