Обличчя АФЛУ, Кіровоград: знайомтесь - Сергій Барбанов

 Восьмий чемпіонат з футзалу на Кіровоградщині розпочався матчем «Екстра ліги» між минулорічним чемпіоном який представляв Кіровоградську область на Всеукраїнському фіналі АФЛУкоманда «Енерго» та міцним середняком командою «Інгульська шахта». Саме на 10-й хвилині матчу лік забитим мֹ’ячамв нинішньому сезоні відкрив гравець команди «Енерго» Сергій Барбанов.

Барбанов Сергій народився в місті Кіровоград 31 липня 1994 році. З дитинства почав займатися футболом спочатку на обласному рівні, а вже потім розпочав свій футбольний лік на Всеукраїнських змаганнях ДЮФЛУ. Після випуску з дитячо – юнацької команди спробував свої сили в командах майстрів, але дещо не склалось тому повернувся до рідного краю та виступав на обласному рівні. В сезоні 2015 року приймав участь за команду «Інгулець» яка увійшла у 8 кращих аматорських команд України та на базі цієї команди в складі збірної Кіровоградської області дійшли до 1/4 фіналу Кубку регіонів УЄФА.

Стосовно футзальної статистики Сергій другий рік поспіль захищає кольори команди «Енерго» і вже має досвід виступу у Всеукраїнському фіналі АФЛУ. В цьому сезоні Сергій Барбанов прагне повторити зі своєю командою минулорічний результат та здобути путівку до Всеукраїнського фіналу. В минулому сезоні Сергію вдалося лише 9 разів забити у ворота суперника, в нинішньому році Сергій має бажання забити стільки, скільки потрібно для перемоги його команди в кожному матчі та в чемпіонаті, Кубку з футзалу в цілому.

 

Ярослав Пилипенко спеціально для АФЛУАссоциация футзала Украины Select Joma в Україні
Лидеры чемпионатов АФЛУ
Місто Старт/Лідер

1

Херсон Динамо-Заїр
2 Харків Viva-cup
3 Київ Альтернатива
4 Запоріжжя Колесо-Центр
5 Хмельницький Феміда-Старлайф
6 Житомир ФК ІнБев
7 Одеса Епіцентр К Таїрова
8 Суми Lex VSK
9 Черкаси Шевченків край
10 Івано-Франківськ
11 Волинь 18/11/2017
12 Вінниця
13 Дніпро Катеринославхліб
14 Кіровоградська обл.
15 Рівне Рівнегаз
16 Тернопіль 18/11/2017
17 Полтава 19/11/2017
18 Донецька обл. Вікторія
19 Миколаїв
20 Бердянськ АЗМОЛ
21 Миколаївська обл.
22 Луганська обл.
23 Волинська обл.
24 Закарпатська обл.
25 Чернівецька обл.
26 Краматорськ
27 Ужгород


Ставьте лайк, и Вы будете видеть наши новости в своей ленте в соцсетях: