Обличчя АФЛУ, Кіровоград: знайомтесь - Сергій Барбанов

 Восьмий чемпіонат з футзалу на Кіровоградщині розпочався матчем «Екстра ліги» між минулорічним чемпіоном який представляв Кіровоградську область на Всеукраїнському фіналі АФЛУкоманда «Енерго» та міцним середняком командою «Інгульська шахта». Саме на 10-й хвилині матчу лік забитим мֹ’ячамв нинішньому сезоні відкрив гравець команди «Енерго» Сергій Барбанов.

Барбанов Сергій народився в місті Кіровоград 31 липня 1994 році. З дитинства почав займатися футболом спочатку на обласному рівні, а вже потім розпочав свій футбольний лік на Всеукраїнських змаганнях ДЮФЛУ. Після випуску з дитячо – юнацької команди спробував свої сили в командах майстрів, але дещо не склалось тому повернувся до рідного краю та виступав на обласному рівні. В сезоні 2015 року приймав участь за команду «Інгулець» яка увійшла у 8 кращих аматорських команд України та на базі цієї команди в складі збірної Кіровоградської області дійшли до 1/4 фіналу Кубку регіонів УЄФА.

Стосовно футзальної статистики Сергій другий рік поспіль захищає кольори команди «Енерго» і вже має досвід виступу у Всеукраїнському фіналі АФЛУ. В цьому сезоні Сергій Барбанов прагне повторити зі своєю командою минулорічний результат та здобути путівку до Всеукраїнського фіналу. В минулому сезоні Сергію вдалося лише 9 разів забити у ворота суперника, в нинішньому році Сергій має бажання забити стільки, скільки потрібно для перемоги його команди в кожному матчі та в чемпіонаті, Кубку з футзалу в цілому.

 

Ярослав Пилипенко спеціально для АФЛУАссоциация футзала Украины Select Joma в Україні
Лидеры чемпионатов АФЛУ
Місто Чемпіон

1

Херсон Амалтея
2 Харків Viva-cup
3 Київ Альтернатива
4 Запоріжжя Колесо-Центр
5 Хмельницький Феміда-Старлайф
6 Житомирська обл. Енергія
7 Одеса МКВ
8 Суми Технологія
9 Черкаси -
10 Івано-Франківськ -
11 Волинь Ковель-Волинь
12 Вінниця Володимир
13 Дніпро Катеринославхліб
14 Кіровоградська обл. Тарасівка
15 Рівне Свиспан-Костопіль
16 Тернопіль ДСО-Поділля
17 Полтава ФК Андріївка
18 Донецька обл. Титан
19 Миколаїв Орексім
20 Бердянськ АЗМОЛ
21 Миколаївська обл. Автолокомотив
22 Луганська обл. Щит
23 Кременчук -
24 Львівська обл. Русин-О
25 Чернівецька обл. Волока
26 Краматорськ -
27 Ужгород Минай


Ставьте лайк, и Вы будете видеть наши новости в своей ленте в соцсетях: