Кіровоградщина стартує

 31 листопада стартує восьмий розіграш відкритого чемпіонату з футзалу на Кіровоградщині.  Цього року змагання з футзалу набули деякого ажіотажу. Порівняно з минулим роком, в якому приймали участь тридцять дві команди, в цьому році Кіровоградщина налічує вже сорок чотири футзальні колективи. Відповідно рейтингу, команди розподілились на групи по вісім команд, починаючи з «Екстра ліги», закінчуючи «П’ятою лігою».

Команди «Еліти» свої ігри гратимуть в спортивному залі «Енергоспорт» , в якому по закінченню чемпіонату відбудеться реконструкція і вже в наступному році на Кіровоградщині постане красень зал, який буде відповідати всім вимогам для проведення матчів професійних команд. Всі інші матчі проходитимуть в спортивних залах «СДЮШОР-2» та «Юність».

Комітетом з проведення змагань було прийнято рішення провести Кубок з футзалу в період з січня по березень 2016 року, в якому приймуть участь тридцять дві футзальні колективи.

На кінець листопада заплановані змагання з футзалу серед дитячо – юнацьких команд в яких попередньо підтвердили участь двадцять команд у двох вікових групах.

Вперше будуть проведені змагання з футзалу серед дівочих команд, в яких мають бажання прийняти участь 8 колективів.

Футзальний турнір «Кубок пам’яті О. Черноівана» заплановано на 18-20 грудня, в якому приймуть участь команди сформовані з гравців тридцяти років і старше, як завжди з призовим фондом в 10000 тис. грн. та цінними подарунками.

Найулюбленіший турнір з футзалу «Кубок зірок» відбудеться 25-27 грудня. В минулому році участь в змаганнях приймав тренер збірної України з футзалу Олександр Косенко. Вперше спробувала свої сили на турнірі команда з Черкащини. Родзинкою турніру є те, що на даному турнірі дозволяється участь гравців (зірок), не залежно від того, професіонал він чи аматор.

Ярослав Пилипенко спеціально для АФЛУАссоциация футзала Украины Select Joma в Україні
Лидеры чемпионатов АФЛУ
Місто Старт/Лідер

1

Херсон Динамо-Заїр
2 Харків Viva-cup
3 Київ Альтернатива
4 Запоріжжя Колесо-Центр
5 Хмельницький Феміда-Старлайф
6 Житомир ФК ІнБев
7 Одеса Епіцентр К Таїрова
8 Суми Lex VSK
9 Черкаси Шевченків край
10 Івано-Франківськ
11 Волинь 18/11/2017
12 Вінниця
13 Дніпро Катеринославхліб
14 Кіровоградська обл.
15 Рівне Рівнегаз
16 Тернопіль 18/11/2017
17 Полтава 19/11/2017
18 Донецька обл. Вікторія
19 Миколаїв
20 Черкаська обл.
21 Миколаївська обл.
22 Луганська обл.
23 Волинська обл.
24 Закарпатська обл.
25 Чернівецька обл.
26 Краматорськ
27 Ужгород


Ставьте лайк, и Вы будете видеть наши новости в своей ленте в соцсетях: