Встречайте - в этом сезоне у нас материалы из Кировограда!

Завершився перший тур чемпіонату Кіровоградської області з футзалу серед аматорських команд сезону 2014/2015 р.р. Нагадаємо участь в змаганнях взяли 32 футзальні колективи, які в свою чергу розподілилися на 4 ліги.

Екстра ліга:

"Енерго" - "Водник" - 4:3 (4:0)
Арбітри: Пилипенко Ярослав, Махно Геннадій
Попередження: 35’ Герасименко Василь.
Срібний призер минулорічного розіграшу чемпіонату «Енерго» зустрічався з командою «Водник». Склади обох команд підсилились декількома гравцями. Склад «Енерго» поповнили гравці «Буревісника» Сергій Собко, Сергій Чамуха, Роман Сметана, Віталій Демченко та новачок «Екстра ліги» Ігор Ютиш. Склад «Водника» поповнили новачок Максим Корчинський, Дмитро Дьяченко з команди «Пятихатки», Ігор Тюрін з команди «Ветеран-Водник».

З початку матчу «Енергівці» володіли ініціативою, більше контролювали м’яч, намагалися «до вірного» реалізувати моменти. Команда «Водник» дуже злагоджено оборонялась та намагась досить швидко контратакувати. На 14 хвилині матчу після чергової атаки «Енерго» все ж таки відкрився рахунок, відзначився новачок команди Сергій Чамуха 1:0. Одразу після розіграшу з центра поля рахунок подвоївся, Олександр Ісаєв відкрив лік своїм забитим м’ячам. На 22-й хвилині рахунок став 3:0 гол в свій актив записав Валерій Попруга, а через декілька хвилин дубль зробив Сергій Чамуха 4:0 і команди пішли на перерву.

Після першого тайму рахунок 4:0 і все справу зроблено так напевно думали «Енергівці», але іншої думки були гравці команди «Водник» спочатку на 31 хвилині Антон Міненко зробив рахунок 4:1, потім його на 40 хвилині підтримав Андрій Радіонов 4:2, і на 45 хвилині все той же Антон Міненко вразив ворота команди «Енерго» 4:3. Залишалось 5 хвилин команда «Енерго» мала 5 фолів, а гравці «Водника» спіймали «кураж» дві поперечини і шалена кількість не реалізованих моментів. Може доля везіння для «Енергівців», а може впевнені та професійні дії одного з найкращих воротарів Кіровоградської області Дмитра Пастернака, який в цьому матчі відміно виконував свою роботу. Отже в підсумку не легка перемога команди «Енерго» 4:3.

УВД "Олімп" - "Пятихатки" - 9:2 (6:1)
Попередження: 6’ Порошин Андрій; 17’ Порубай Олег; 35’ Іщенко Дмитро.
Чемпіон минулорічного розіграшу Кіровоградської області з футзалу та бронзовий призер фінального етапу ААФУ УВД «Олімп» зустрічався з минулорічним аутсайдером «Екстра ліги» командою «П’ятихатки».

В складі УВД «Олімп» травмований Андрій Чернов один з найкращих футзалістів Кіровоградської області, який декілька турів не допоможе свої партнерам, але в складі УВД «Олімп» достатня кількість гравців які як то кажуть і за себе відпрацюють і за травмованого партнера. Отже рівно 5 хвилин гравці «Пятихаток» чинили опір спортклубу міліції на 6,11,19 Дмитро Согутовський оформив хет-трик, хості відповіли забитим м’ячем Андрія Порошина, після чого отримали ще 6 м’ячів, відзначались Дмитро Іщенко 20,32 хвилина, Віталій Кулик 22,45 хвилина, Співак Олександр 32 хвилина, Тарас Чемерис 37 хвилина. Лише наприкінці матчу гравці «Пятихаток» спромоглися зусиллями Олексія Леоненка забити ще один м’яч. В підсумку 9:2 на користь УВД «Олімп».

«Шахтар» - «Інгульська шахта» 11:6 (4:3).
Арбітри: Коваленко Олексій, Копієвський Віктор.
В цій грі зійшлись новачки «Екстра-ліги» «Шахтар» переможці другої ліги минулорічного чемпіонату та команда, а «Інгульська шахта» призер першої ліги. Цікавості до цієї гри додавав статус «Дербі». Адже обидві команд є представниками прекрасної шахтарської професії та неодноразово зустрічались між собою на внутрішніх змаганнях між шахтарськими командами.

Обидві команди розпочали гру в агресивній манері з великою кількістю моментів. Вже на 2 хвилині рахунок відкрив Черепенко Олександр, представник «Інгуської». На 4 хвилині подвоїв рахунок Карпінець Антон. Після цього ініціативу перехватили шахтарі. В період з 9 по 12 хвилину рахунок зрівняв лідер команди Пашко Євген. Але після точних ударів «Інгульців» Августова Антона та Слюсаренко Олександра з рахунком 4:2 команди пішли на перерву.
Після перерви фізичні якості краще проявили гравці «Інгульської». На голи «шахтарів» Головченко Олександра та Євгена Пашко, який забив 5 мячів у цій грі гості відповіли сімома голам Краснікова Микити, Антона Карпінця, Олександра Черепенко та Олександра Ковтуна. Таким чином при рівній боротьбі у дербі перемогу святкує «Інгульська шахта».

«Техуніверситет» - «Металург» 3:1 (1:1)
Арбітри: Коваленко Олексій, Попельницький Дмитро.
Заключна гра 1 туру серед команд «Екстра ліги» подарувала вболівальникам рівну та видовищну гру. Адже зустрічались між собою команди, які посіли третє і четверте місце відповідно в минулому році.

У першому таймі команди обмінювались гострими моментами та відповідали гостро атака на атаку. Так на 7 хвилині рахунок відкрив гравець «Техуніверситету» Ліновіченко Олександр. Але через 5 хвилин чудовий момент реалізував Лисенко Роман, вколотив м’яч з гострого кута у боротьбі з захисником. На перерву команди пішли за нічийного рахунку.

Після перерви картина гри на майданчику не змінилась. Жорстка боротьбі за м’яч точилась на кожному сантиметрі майданчику. Яскрава гра воротарів не давала шансів гравцям забити хоч один гол. Але на при кінці гри не хватило концентрації гравцям команди «Металург» і воротар команди Панібратець Сергій був безсилий після двох точних ударів Максима Гедерима та Антона Берненко, які розіграли красиві комбінації в найкращих традиціях професійних футзальних команд. Ця гра поправу стала окрасою першого туру чемпіонату Кіровоградщини серед команд екстра ліги.

Перша ліга:

"Аграрій" - "КІТ" - 4:3 (1:2)
Арбітри: Пилипенко Ярослав, Копієвський Віктор
«Аграрій» в минулому учасник «Ектра ліги» зустрічався з ветераном «Першої ліги» командою «КІТ», чому ветераном?, а тому, що ця команда на протязі 6 років є постійним «середняком» «Першої ліги».

Одразу стосовно гри яку обидві команди напевно не можуть занести собі в актив. Гра була не на дуже великих швидкостях, періодами досить млява футбольними словами нічийна.
На 3 хвилині Єгор Єлін з команди «КІТ» відкрив рахунок в матчі, а через декілька секунд все той же Єлін зрівняв рахунок у власні ворота 1:1. «Кітовці» більше атакували напевно більше хотіли перемоги і вже на 19 хвилині Олександр Душейко вразив ворота «Аграріїв» 2:1. Нічого не отримувалось в гравців команди «Аграрій» допоки на майданчику не з’явився ветеран команди Віктор Завальний. Подальшу гру «Аграрії» будували саме через цього гравця, що й закономірно на 29 хвилині саме Завальний зрівняв рахунок 2:2. На 34 хвилині Василь Барбарош вивів «Агарій» вперед 3:2. Гравці команди «КІТ» такий рахунок не влаштовував і вони повністю заволоділи ініціативою матчу, але реалізації їх підводила, лише на 36 хвилині Іван Ковальов після затяжної атаки вразив ворота «Аграріїв» 3:3. Гра вирівнялась і напевно влаштовувала обидві команди. Але після помилки захисників команди «КІТ» на 44 хвилині Максим Нестєров забиває переможний гол 4:3.

"Чікаго-ЖЛ" - "Юніори" - 11:5 (5:4)
Попередження: 8’ Вербовий Андрій; 22 ’Киян Антон.

Срібний призер минулорічного розіграшу чемпіонату з футзалу серед команд «Першої ліги» зустрічався з бронзовим призером «Другої ліги» дебютантом «Першої ліги.
Гра була дуже цікавою починаючи з забитих м’ячів закінчуючи швидкістю, попередженнями, не реалізованими 6 – ти та 10-ти метровими ударами.

З перших хвилин команда «Чікаго-ЖЛ» почала господарювати на майданчику і на 1 хвилині Олександр Гайдук відкрив рахунок 1:0. В подальшому дещо заспокоївшись «Чікаго-ЖЛ» розуміли гра у них виходить і впевнено контролювала гру. Іншої думки був капітан команди «Юніори» Віктор Кузьменко, який не лише спонукав свої гравців йти вперед а й на власному прикладі продемонстрував те, що з кожною командою можна грати, саме Кузьменко на 4 хвилині зрівняв рахунок 1:1. Після чого «Юніорів» начебто підмінили таку самовіддачу можна лише побажати кожній команді. Розпочався відкритий футзал стримуючі атаки суперника одразу власна атака звідси і надмірна кількість забитих м’ячів. На 7 вилині Максим Куліба виводить «Юніорів» вперед 2:1, збільшує перевагу на 9 хвилині Олег Пуляєв 3:1. «Чікаговці» не розуміли, що відбувається атакують вони, а забивають інші. Напевно спортивна злість прокинулась в кожному гравцю «Чікаго-ЖЛ» і молодим гравцям як то кажуть мало не було. 10 хвилина Ярослав Бирса скорочує відставання 2:3, 15 хвилина Юрій Дерепаско робить рахунок нічийним 3:3. За п’ять хвилин до завершення першої полови «Юніорівці» отримали право на пробиття 10 – ти метрового удару, спочатку Кулібаба не реалізував удар але на добиванні встиг першим і знову «Юніор» попереду 4:3. Ще один м’яч «Юніор» забив на 48 хвилині все той же Кузьменко але він вже ні на що не впливав, до цього моменту «Чікаговці» забили достатню кількість голів, щоб почувати себе комфортно і довести гру до перемоги. Ще раз на 47 хвилині відзначився Гайдук, Ярослав Подкозін не реалізував 6 – ти метровий удар але першим встиг на добиванні і все таки вразив ворота, слід відзначити, що Подколзін воротар. Ще двічі відзначились Бирса, Бобирь та по одному разу Замніус та Дерепаско. Загалом не легка перемога хоч і результативна «Чікаго-ЖЛ» з рахунком 11:5.

"Євгеніка" - "Техуніверситет-2" - 3:5 (2:4)
Попередження: 22’ Марченко Станіслав; 31’ Шмалько Костянтин; 34’ Нестєров Юрій; 34’ Коптєв Владислав.
Голи: 4’,13’ Воскобійник Сергій (0:2), 17’Лубенець Сергій (1:2), 19’ Матях Артем (1:3), 20’ Іщенко Руслан (1:4), +22’ Будько Вадим (2:4), 40’ Матях Артем (2:5), 44’ Шмалько Костянтин (3:5).

В цілому цікава гра з невеликою перевагою команди «Техуніверситет-2». Молоді гравці в складах обох команд продемонстрували цікавий футзал для вболівальників.

"Земельник" - "Бобринець" - 8:4 (4:1)
Попередження: 11’ Кравченко Роман; 43’ Плющевський Сергій; 47’ Квашенко Сергій; 47’ Гречаний Геннадій.
Голи: Земельник - 20’,34’ Цисаренко Леонід, 28’ Якимчук Дмитро, 22’ Нестеренко Тарас, 33’ Гаврилюк Сергій, 34’ Хоменко Дмитро, 4’,11’ Потьомкін Святослав; «Бобринець» - 2’ Плющевський Сергій, 37’ Ліщук Павло, 32’, 49’ Квашенко Сергій;.
Дебютант «Першої ліги» «Бобринець не зміг нічого протиставити достатньо сильній команді «Земельник». В цілому гра була цікавою і мала достатню кількість гольових моментів. Перевагою володіла команда «Земельник», але в окремих епізодах потрібно відати належне і команді «Бобринець».

Друга ліга:

«Динамо» - «Найк» 5:4 (3:1)
Арбітри: Коваленко Олексій, Кравченко Олексій.

Чемпіонат серед команд другої ліги стартувала з гри між аутсайдером і середняком минулорічного чемпіонату. Команди в цьому році вийшли на паркет майже в тих самих складах з невеликим підсиленням.
Команди розпочали гру у середньому темпі з активною розвідкою воріт. У першому таймі кращу гру показала команда «Найк», підтверджуючи статус фаворита гри. Це вилилось в три сухих м’ячі в ворота гравців «Динамо».
У другому таймі динамівці зробили висновки та активізували свою гру. Тому вболівальники змогли побачити більш відкритий футзал з великою кількістю моментів у виконанні обох команд. Гравці «Динамо» переломили хід гри та забили чотири м’ячі в ворота гостей, але у відповідь отримали два м’яча, один з яких опинився автоголом. «Найківцям» цього виявилось достатньо для одержання перемоги з рахунком 5:4.

«Україна» - «КДЮСШ-2» 7:2 (4:0)
Арбітри: Коваленко Олексій, Поркуян Євген.
В цій грі господарі «Україна» (в минулому році «Інгул») екзаменував дебютантів другої ліги, юних вихованців місцевої спортивної школи, команду «КДЮСШ-2». Завдяки досвіду та зіграності «українців» під час гри не виникли проблеми у грі з молоддю. Ще в першому таймі вони з легкістю довели гру до сухих чотирьох голів.
В другому таймі гравці команди-господаря продовжили методично перегравати опонентів і лише приспавши свою увагу юні гравці КДЮСШ-2 відповіли двома точними ударами в ворота Романа Деміна. Остаточний результат зустрічі 7:2 на користь «українців».

«Єлизаветград» - «Огнеупор» 7:3 (1:2)
В цій грі також зустрічались старожил другої ліги з командою-новачком. У першому таймі проходила рівна гра. Це пов’язано з тим, що Єлизаветградці недооцінили гравців команди «Огнеупор», що привело к тому що перший тайм закінчився перемогою «Огнеупору». Після перерви гравці «Єлизаветграду» згадали хто є фаворитом зустрічі і не дали жодного шансу на перемогу вколотивши 6 м’ячів у ворота суперників.

«Грузьке» - «Ветеран-74» 7:4 (0:2)
Цікаву гру для вболівальників показали срібний призер минулого чемпіонату «Грузьке» проти новачка цьогорічної першості «Ветеран-74». Гравцям команди-господаря, які вийшли на гру з однією заміною не вистачило фізичних якостей для перемоги. Виграючи по ходу гри перший тайм та половину другого з рахунком 3:0, не втримали перемогу і програли 7:4.

Третя ліга:

«DEAF» - «Атлетик» 2:11 (1:7)
Великий інтерес до цієї гри виник заздалегідь. Вболівальники спочатку не могли зрозуміти «навіщо арбітрам прапорці?». І лише потім стало зрозуміло, що гравці команди

«DEAF» мають вади слуху і фізично не можуть чути сигнал свистка. Але любов до футзалу і велике бажання грати придає гравцям сили і впевненість.
Голи: Клопенко Олександр(+12), Буянов(44) – Анатолій Вернигора(2), Мамчур Анатолій(9,38), Сергій Олексіїнко(20,45), Андрій Лисовець(21), Олег Кузнецов(11), Андрій Макаренко(15,17,33), Сергей Назаренко(49).

«Фалькон» - «Крилья Советов» 0:6 (3:12)
Арбітри: Ліпей Євген, Бондаренко Ігор.
Голи: Букач Віталій(1,28), Камінний Іван(45) – Дударенко Павло(3), Аулін Роман(10,11,22,36), Довгопол Роман(23,25,37), Кожухар Владислав(26,35), Дмитрієв Дмитрій(30,31).

«Днепр» - МФК «Кіровоград» 3:2(2:1)
Арбітри: Коваленко Олексій, Бондаренко Ігор.
Голи: Гасьонок Ярослав(7,19), Крамаренко Ігор(30) – Микитін Юрій(3), Тагіє Роман(36).

«Сокіл» - «Новоукраїнка» 10:1 (3:0)
Арбітри: Ліпей Євген, Поркуян Євген.
Голи: Долованюк Павло(44), Таровик Олександр(-45) – Кріт Вадим(2,43), Корінний Олександр(16,34), Нешкраба Олег(24,26,47,48,49), Гусев Микола(36).