Кубок Києва. «Казка» ТСП закінчилась

Команду Віталія Мельника зупинив Листопад

Шкода, коли цікаві самобутні команди покидають наші змагання. У понеділок у рамках 1/4 Кубку м. Києва з футзалу наші змагання покинула команда ТСП, команда, яка не є учасником чемпіонату, але зуміла довести усім, що маючи характер та правильний підхід до гри можна досягти високого результату.

ТСП розпочинали свій шлях в скромних аматорських турнірах, у складі команди були співробітники компанії та просто хороші друзі. Але прагнучи до розвитку, керівники ТСП вирішили не зупинятись на досягнутому і розробили стратегію розвитку клубу. Розпочалось усе з запрошення у команду Віталія Мельника на посаду головного тренера, а потім Віталій провів «точкову» селекцію, після якої у складі «небесних» з’явились Володимир Негель, Денис Сандецький, Володимир Погребний, Тарас Собченко та Юрій Галюк. Ще одним «новачком» став досвідчений Микола Федоренко, навколо якого Мельник і вибудував гру команди. За «зірками» почали підтягуватись і молоді виконавці, рівень гри яких став значно вищим за останній рік. Завдяки таким крокам ТСП змогли дійти аж до 1/4 фіналу Кубку, зупинивши на своєму шляху такі грізні команді, як Тріумф та Olimp. І лише PARTIZAN з В’ячеславом Листопадом в технічній зоні стали серйозною перешкодою на шляху до трофею, хоча рахунок 1:0 говорить сам за себе…

А тим часом до 1/4 пробилась Альтернатива, яка у надскладному матчі переграла Систему-Інвест, 5:4. Тепер на підопічних Шишова чекає гра з переможцем пари BudmonsteR-AKVILON/Academica.

Прес-служба ФФзКАссоциация футзала Украины Select Joma в Україні
Лидеры чемпионатов АФЛУ
Місто Чемпіон

1

Херсон Амалтея
2 Харків Viva-cup
3 Київ Альтернатива
4 Запоріжжя Колесо-Центр
5 Хмельницький Феміда-Старлайф
6 Житомирська обл. Енергія
7 Одеса МКВ
8 Суми Технологія
9 Черкаси -
10 Івано-Франківськ -
11 Волинь Ковель-Волинь
12 Вінниця Володимир
13 Дніпро Катеринославхліб
14 Кіровоградська обл. Тарасівка
15 Рівне Свиспан-Костопіль
16 Тернопіль ДСО-Поділля
17 Полтава ФК Андріївка
18 Донецька обл. Титан
19 Миколаїв Орексім
20 Бердянськ АЗМОЛ
21 Миколаївська обл. Автолокомотив
22 Луганська обл. Щит
23 Кременчук -
24 Львівська обл. Русин-О
25 Чернівецька обл. Волока
26 Краматорськ -
27 Ужгород Минай


Ставьте лайк, и Вы будете видеть наши новости в своей ленте в соцсетях: