Київ. Сенсація імені Коваленка

Першим учасником 1/4 Кубку Києва стала IPC-Skidka

Розпочалась стадія 1/8 Кубку м. Києва з футзалу. Як відомо, на даному етапі в турнір «вливаються» найсильніші колективи столиці, які це право заслужили своїм високим рейтингом. Перший матч 1/8 подарував нам зустріч дебютанта змагань IPC-Skidka з відомим і дуже потужним колективом Епіцентр К2. Цього року «будівельники» не приймають участі в регулярному чемпіонаті, а їхні суперники вирішили заявитись лише після відбіркового етапу.

Перший матч – і перша сенсація. Маючи у складі таких іменитих гравців, як Арановський, Листопад, Чепорнюк, Бутко, Мельник, Корнійчук, будівельники, безсумнівно, вважались фаворитом у зустрічі. Та не так сталось, як гадалось. Цього вечора Епіцентр переграв суперника майже за всіма статтями… крім однієї. Нічого не змогли вдіяти підопічні Шпички з голкіпером «скидки», Тарасом Коваленком. Він просто упіймав кураж і за гру зумів здійснити 18 сейвів! В першу чергу завдяки його діям IPC-Skidka зуміли відстояти потрібний результат і проходять далі. Ну а Епіцентр К2, за словами лідера команди голкіпера Юрія Балашова, радіють, що вилетіли з турніру, адже грати «брудний час» команді було незручно.

Впевнений, виліт Епіцентру К2 позначиться на видовищності турніру, адже ця команда завжди славилась своїми красивими і витонченими діями на паркеті (м’яч, забитий Віталієм Арановським, тому підтвердження). А от відсутність К2 у чемпіонаті, ми сподіваємось, явище тимчасове…

Вячеслав Скоропад, прес-служба ФФзКАссоциация футзала Украины Select Joma в Україні
Лидеры чемпионатов АФЛУ
Місто Чемпіон

1

Херсон Амалтея
2 Харків Viva-cup
3 Київ Альтернатива
4 Запоріжжя Колесо-Центр
5 Хмельницький Феміда-Старлайф
6 Житомирська обл. Енергія
7 Одеса МКВ
8 Суми Технологія
9 Черкаси -
10 Івано-Франківськ -
11 Волинь Ковель-Волинь
12 Вінниця Володимир
13 Дніпро Катеринославхліб
14 Кіровоградська обл. Тарасівка
15 Рівне Свиспан-Костопіль
16 Тернопіль ДСО-Поділля
17 Полтава ФК Андріївка
18 Донецька обл. Титан
19 Миколаїв Орексім
20 Бердянськ АЗМОЛ
21 Миколаївська обл. Автолокомотив
22 Луганська обл. Щит
23 Кременчук -
24 Львівська обл. Русин-О
25 Чернівецька обл. Волока
26 Краматорськ -
27 Ужгород Минай


Ставьте лайк, и Вы будете видеть наши новости в своей ленте в соцсетях: