Київ. Чемпіонат м. Києва серед дітей. Змішані почуття

Враження кореспондентів ФФзК від закриття Чемпіонату м. Києва серед дітей 2005 р.н.

Церемонія нагородження - це завжди двоякі почуття. З одного боку можна спостерігати тріумфування від заслужених нагород і трофеїв, захоплені вигуки вболівальників, загалом - мить тріумфу . З іншого ж - не покидає відчуття, що певний етап спортивних битв і цілого спектру емоцій вже позаду. Особливо яскраво ці почуття можна спостерігати в дитячих змаганнях, на яких і був присутній автор під час фіналів Чемпіонату м.Києва з футзалу серед дітей 2005г.р .

Але перед нагородженням команди повинні були зіграти останній тур. У першому матчі зустрічалися абсолютний лідер Чемпіонату ФК Чайка і претендент на «бронзу» - ФК Київ . Але « претенденту » потрібно було як мінімум не програти в цьому матчі для досягнення бажаної мети. Чайка показала, чому саме вони займають перший рядок у Чемпіонаті. Кожен матч перед гравцями стояло завдання - тільки перемога! І цього разу маленькі «моряки» не залишили опоненту жодного шансу, 6:1, тим самим позбавивши опонента бронзових медалей. Далі боротьби за місця вже не було.
У другій парі глядачі могли спостерігати « дербі» за участю 2 -х ДЮСШ -25. Нафтагазстрах виявилися явно сильнішими за своїх товаришів - 6:0, і « бронзові» нагороди!

Третя пара змогла показати справжню видовищність. А як ще можна назвати матч з кінцевим рахунком 5:5? Головними дійовими особами були Лідер-Метеор і Переможець . Останні, не дивлячись на нічию, взяли комплект «срібла» .

Описати емоції хлопців простими словами під час отримання заслужених медалей не так вже й просто. Коли, слухаючи урочисту промову організаторів та офіційних осіб, дитячі очі бачать вже в декількох метрах від себе трофеї і медалі, вони горять в очікуванні. Коли кожен юний футболіст нахиляє голову для отримання медалі і видно, як навпроти батьки, бабусі, дідусі, рідні неймоверно пишаються своїм чадом, яке в такому юному віці вже переможець! Коли хлопці можуть усвідомити самі і показати рідним, що ось мовляв я - чемпіон! Але найголовніша емоція, яка вирувала у цей вечір на паркеті – щирість, явно не підробна у кожного на обличчі.

Після церемонії нагородження нам вдалось поспілкуватись з Головою Комітету дитячого та студентського футзалу ФФзК Анатолієм Домбровським:
- Анатолію, як Ви оціните нинішній чемпіонат?
- Усе пройшло на дуже високому рівні. Хлопці провели чудовий сезон не дивлячись на місця, які зайняли. Цього року ми вперше проводимо дитячі чемпіонати такого рівня, поки що все виходить добре…
- Що можете сказати про рівень гри команд?
- Приємно, що з кожним роком збільшується кількість саме футзальних команд, це дає змогу говорити про популярність цього виду спорту. І навіть у грі 9-річних хлопчаків уже простежуються футзальні нотки…
- Чи складно було організувати такий чемпіонат?
- На щастя, у нас багато друзів і партнерів, які допомогли в організації. До того ж в розвитку дитячого футзалу зацікавлені усі керівні органи спортивної України. І якщо були деякі складнощі, то ми їх одразу долали. Нажаль. не вдалось залучити усі бажаючі команди до чемпіонату…
- Які плани у Вас на наступний сезон?
- Однозначно – більше команд. Також хочемо віднайти кращі зали для проведення змагань і краще висвітлювати кожен матч у ЗМІ.

Саме в такі моменти усвідомлюєш, що дитячі змагання - це грунт для майбутніх чемпіонів різних рівнів. Адже саме тут хлопці вперше відчувають смак перемог і це притягує їх на подальший розвиток і досягнення успіхів.

Хочеться побажати «майбутньому футзалу» продовжувати займатися улюбленою справою і в недалекому майбутньому це обов'язково дасть свої плоди – трофейна полиця будинку буде поповнюватися, а рівень змагань тільки рости! Успіхів, хлопці!

В’ячеслав Скоропад, прес-служба ФФзКАссоциация футзала Украины Select Joma в Україні
Лидеры чемпионатов АФЛУ
Місто Чемпіон

1

Херсон Амалтея
2 Харків Viva-cup
3 Київ Альтернатива
4 Запоріжжя Колесо-Центр
5 Хмельницький Феміда-Старлайф
6 Житомирська обл. Енергія
7 Одеса МКВ
8 Суми Технологія
9 Черкаси -
10 Івано-Франківськ -
11 Волинь Ковель-Волинь
12 Вінниця Володимир
13 Дніпро Катеринославхліб
14 Кіровоградська обл. Тарасівка
15 Рівне Свиспан-Костопіль
16 Тернопіль ДСО-Поділля
17 Полтава ФК Андріївка
18 Донецька обл. Титан
19 Миколаїв Орексім
20 Бердянськ АЗМОЛ
21 Миколаївська обл. Автолокомотив
22 Луганська обл. Щит
23 Кременчук -
24 Львівська обл. Русин-О
25 Чернівецька обл. Волока
26 Краматорськ -
27 Ужгород Минай


Ставьте лайк, и Вы будете видеть наши новости в своей ленте в соцсетях: