Київ: у КПІ почався футзальний рік (звіт та фото)

Поки дехто продовжує святкувати настання нового року, у «храмі» київського футзалу спорткомплексі НТУУ КПІ 3 січня пройшов традиційний турнір на Кубок профкому КПІ. Між іншим, вже в 24-й раз.

Батьком і засновником цього турніру виступає Сергій Журавльов.

Активно розпочати рік честь випала таким командам: Політехнік (ветерани), Легіон XXI (ветерани), Збірна футзальних арбітрів, Викладачі КНУБА, Студпрофком КНУБА та Студпрофком КПІ. Суперники підібралися гідні і майже рівні за силами - з 15 матчів лише два завершилися з різницею у три м’ячі. Особливо цікавою була зустріч між «Політехніком» і Студпрофкомом КПІ, яка завершилася на користь останніх 7:6. Варто зазначити, що ветерани не старіють не тільки душею, а й тілом, бо в деяких матчах добряче поганяли свою молоду зміну.

Змагання відбувалися за круговою системою і подарували таку інтригу, якій би позаздрили у Голівуді. Ситуація склалася таким чином, що усе вирішувалося в останньому матчі між Викладачами КНУБА і Студпрофкомом КПІ. Переможець цієї зустрічі вигравав почесний трофей, а нічия була на користь Арбітрів, які проходили в «золотий матч». Треба ж було такому статися, що матч завершився безгольовою нічиєю. Розв’язка могла бути й зовсім іншою, але за 6 секунд до кінця матчу простріл Січкаря з метра не змогли замкнути на дальній стійці. До «золотого матчу» Арбітри підійшли без свого воротаря В’ячеслава Скоропода, а під кінець першого тайму болі в коліні почали даватися взнаки і Руслан Хоботов у другій половині гри вже не міг допомогти своїй команді. Попри важкі кадрові втрати представники суддівського корпусу чинили гідний опір. Перший тайм завершився з рахунком 1:1, але в кінці матчу зіграла «свіжість» студпрофкому, що й вилилося у три голи. Отже, арбітри не змогли завоювати трофей в 6-й раз, а от студпрофком довго радів цій перемозі, бо, як зазначали після гри, 8 років йшли до цього тріумфу. Іншим командам переживати не слід, оскільки влітку вони матимуть нагоду відігратися уже на трав’яному покритті.

Після турніру численні нагороди знайшли своїх героїв.

Кращими гравцями у складах своїх команд були названі: Руслан Хоботов (Арбітри), Микола Козачинський (Студпрофком КНУБА), Максим Каминін (Викладачі КНУБА), Іван Веремейчук (Політехнік), Олексій Січкарь (Студпрофком КПІ), Святослав Вашуленко (Легіон XXI). Решта індивідуальних нагород розійшлася по таким рукам: кращий воротар – Володимир Шур, кращий нападник – Олександр Ус (9 голів), кращий захисник Андрій Гаврюшкевич, кращий нападник – Руслан Лутій.

На нагороджені був присутній віце-президент Асоціації футзалу України Вадим Каганов, який подарував організатору турніру Сергію Журавльову офіційний м'яч АФУ. 

У здоровому тілі – здоровий дух, тож грайте у футзал і перемагайте!!!

Андрій Гулій, спеціально для Аматорської футзальної ліги України (futsal-amator.com.ua)

Фото від Олексія СічкаряВ лиге участвуют
33 турнира 
1165 команд    14203 игрока
Ассоциация футзала Украины Select Joma в Україні
Лидеры чемпионатов АФЛУ
Город Чемпион

1

Одесса МКВ
2 Харьков Слобода
3 Кривой Рог Конкорд
4 Херсон Стелс
5 Желтые Воды МАУ МГОК
6 Ровно Свиспан-Горизонт
7 Днепр (Город) Екатеринославхлеб
8 Днепр (Либертад) ФК ПБ
9 Киев Альтернатива
10 Житомирская обл. Атлет
11 Хмельницкий Динамо ГУНП
12 Николаев ИНИСС
13 Винница Сатурн
14 Запорожье АРПИ
15 Кировоградская обл. Новая Полиция
16 Гребинка Оржиця 
17 Ивано-Франк. обл. Виза Вторма
18 Полтава ПЗМС
19 Тернополь Агропродсервис
20 Cумы Краснополье
21 Измаил Таможенник
22 Черкасская обл. Солтекс
23 Николаевская обл. Автолокомотив
24 Луганская обл. ИВТ
25 Волынская обл. Надия
26 Закарпатская обл. Алекс
27 Черновицкая обл. Урожай
28 Краматорск Бахмут-АГРО
29 Ужгород Проспект
30 Бердянск Азовское море
31 Дрогобыч СтаР


Ставьте лайк, и Вы будете видеть наши новости в своей ленте в соцсетях: