ЕПІЦЕНТР К6 – володар кубку Києва з футзалу

Гра, яка закривала програму сезону 2013-2014 рр., мала дуже принциповий характер. Епіцентр К6, який не зміг виграти регулярний чемпіонат, покладав великі надії на кубок. Та й їх суперники, IPC-Skidka, не дарма дійшли до фіналу, щоб просто так віддавати трофей. Звичайно, фаворитами вважались «будівельники», але їх суперника не звикати перемагати фаворитів (згадаємо лише гру з Епіцентром К2), гра очікувалась ще та.

Початок матчу залишився за підопічними Смоловика, але захист «скидки» та Коваленко діяли бездоганно. Лише на 14 хвилині Євген таки зміг розкоркувати ворота опонентів. IPC-Skidka теж не залишались без шансів на взяття воріт, однак їх опоненти все ж були гострішими в завершальній стадії. У другому таймі спочатку Конопчук подвоїв перевагу своєї команди, а потім прикрий епізод, коли Олександр Рябоконь невдало підставився під шкіряного», встановив остаточний рахунок на табло – 3:0.

Епіцентр здобувають свій перший серйозний трофей у новітній історії. А от IPC-Skidka хочеться сказати ДЯКУЄМО! Дякуємо за те, що цього сезону Ви приєднались до нас і своєю грою довели: команда-зірка дійсно може бути сильнішою команди зірок. З нетерпінням чекаємо на наступні матчі за участю цієї цікавої і самобутньої команди, ну і БРАВО, Епіцентр К6!!!